10 hoteli konferencyjnych w centrum Poznania z własnym parkingiem

Znalezienie miejsc parkingowych w centrum dużego miasta to nie lada wyzwanie. Jednak na szczęście na terenie wielu obiektów biznesowych takie miejsca postojowe się znajdują. Dziś pragniemy przedstawić 10 hoteli konferencyjnych w centrum Poznania z własnym parkingiem. Przy okazji zachęcamy też do przeczytania artykułów na temat:Zestawienie to rozpoczniemy od nowoczesnego Don Prestige Residence, który usytuowany jest przy ulicy Święty Marcin 2, zaledwie dwie minuty spaceru od Starego Rynku. Oferta tego obiektu obejmuje 3 designerskie, wielofunkcyjne sale biznesowe, które można ze sobą łączyć dzięki systemowi mobilnych ścian. Pomieszczenia te pozwalają na zaproszenie od 12 do 100 osób. W Don Prestige Residence znajdują się także wygodne miejsca noclegowe w eleganckich pokojach oraz doskonała Restauracja Shades. Na terenie obiektu mieści się sala fitness oraz przestronny parking podziemny.Przy Pl. Andersa 3 znajduje się IBB Andersia Hotel, czyli 4-gwiazdkowy obiekt, który składa się z dwunastu pięter. To najwyższy drapacz chmur w mieście, z którego rozpościera się niecodzienny widok na Poznań. W jego pobliżu znajdują się Międzynarodowe Targi Poznańskie, Dworzec PKP oraz oczywiście Rynek Główny. IBB Andersia Hotel oferuje 9 wielofunkcyjnych sal, które można ze sobą łączyć poprzez system mobilnych ścian. Dzięki niemu możliwe jest zaproszenie maksymalnie 600 osób. Ponadto, w obiekcie znajdują się nowoczesne, wysoce komfortowe pokoje i apartamenty oraz wyborna Restauracja Flavoria, Lobby Bar, strefa Wellness & SPA oraz przestronny parking.Kolejnym obiektem jest 2-gwiazdkowy Hotel Traffic przy ulicy Niezłomnych 1, usytuowany w pobliżu Starego Browaru, Rynku Głównego, Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz Dworca PKP. Jest to nowoczesne i wygodne miejsce, proponujące 2 kameralne sale konferencyjne oraz 138 eleganckich miejsc noclegowych w pokojach 1-, 2-, 3- oraz 4-osobowych. Przestrzenie biznesowe pozwalają tam na zaproszenie od 10 do maksymalnie 30 osób. Do obiektu przynależy także parking, który jest w stanie pomieścić 17 samochodów osobowych. 
Przy ulicy Towarowej 35, czyli w bardzo bliskim sąsiedztwie Dworca PKP i Międzynarodowych Targów Poznańskich, znajduje się Centrum szkoleniowo-konferencyjne KOCHTEX. Jest to nowoczesny biurowiec klasy A, który oferuje sale konferencyjne o zróżnicowanej wielkości. Proponuje on łącznie 11 pomieszczeń, które są w stanie pomieścić maksymalnie 120 osób. Wszystkie te sale są przestronne, jasne oraz wyposażone w niezbędne sprzęty multimedialne. Cały obiekt jest monitorowany i klimatyzowany, a przynależący do niego parking jest w stanie pomieścić kilkadziesiąt samochodów osobowych.
Przy ulicy Zwierzynieckiej 3, tuż obok Bałtyku i Międzynarodowych Targów Poznańskich, mieści się wyjątkowy obiekt konferencyjny, czyli Concordia Design. Jest to zabytkowy budynek Starej Drukarni, który oddaje do dyspozycji gości ponad 1000 m2 powierzchni eventowej. Znajduje się tam 9 wielofunkcyjnych sale biznesowych, odpowiednich na organizację nawet najbardziej wymagających spotkań, pokazów i kongresów. W obiekcie znajduje się również Restauracja Concordia Taste, w której serwowane są kulinarne dzieła sztuki. Przy obiekcie mieści się oczywiście parking, odpowiedni na postój kilkudziesięciu samochodów.
W pobliżu wcześniej opisanego obiektu mieści się Sheraton Poznań Hotel, dokładnie przy ulicy Bukowskiej 3/9. Zaledwie 700 metrów dzieli go od Dworca PKP oraz od Międzynarodowych Targów Poznańskich. Ten wysokiej klasy, 5-gwiazdkowy obiekt proponuje aż 350 m2 powierzchni eventowej oraz kilka sal konferencyjnych. Największa z nich umożliwia zaproszenie aż 200 osób w ustawieniu teatralnym. Sheraton Poznań Hotel ma w swojej ofercie również dwie znakomite restauracje, 180 pokoi i apartamentów, duży parking oraz rozbudowaną Strefę Fitness
Przy ulicy Władysława Węgorka 20 mieści się 3-gwiazdkowy Hotel & Centrum Kongresowe IOR, które jest odpowiednim miejscem na organizację konferencji, szkoleń i innych spotkań biznesowych w centrum miasta. Obiekt ten proponuje 14 nowoczesnych sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości. Największa z nich pozwala na zaproszenie aż 200 osób w ustawieniu teatralnym. Znajdują się tam również wygodne miejsca noclegowe oraz kameralna Restauracja Estella. Na terenie obiektu znajdują się dwa parkingi - niestrzeżony oraz strzeżony, który pozwala na postój 100 samochodów osobowych.
Kolejnym obiektem jest Ilonn Hotel, czyli 4-gwiazdkowy obiekt zlokalizowany przy ulicy Szarych Szeregów 16. Jest to nowoczesne miejsce, które świadczy kompleksowe usługi z zakresu organizacji spotkań biznesowych. Jego oferta obejmuje 6 sal konferencyjnych na wynajem, z czego niektóre z tych pomieszczeń można ze sobą łączyć. Znajduje się tam również wysokiej klasy Restauracja Gusto Food&Wine oraz 77 gustownie zaaranżowanych pokoi. Ponadto, na terenie obiektu mieści się Studio Saun, odpowiednie na odpoczynek po wielogodzinnych rozmowach, siłownia oraz bezpłatny parking.Przy ulicy Dąbrowskiego 79a, na klimatycznych Jeżycach, znajduje się obiekt SALEOMEGA.pl, czyli wielofunkcyjne miejsce, oferujące aż 8 sal biznesowych. Pomieszczenia te są odpowiednim tłem na organizację konferencji i szkoleń dla zróżnicowanych pod względem wielkości grup. Pomieszczenia te są w stanie pomieścić od 10 do 120 osób w ustawieniu teatralnym. Wyposażone zostały one w niezawodne sprzęty multimedialne, a z ich okien rozpościera się malowniczy widok na miasto. W obiekcie można liczyć na bogatą ofertę cateringową oraz na miejsca parkingowe.
Ostatnim obiektem jest Aula Artis, która znajduje się budynku Collegium da Vinci przy ulicy gen. Tadeusza Kutrzeby 10. Miejsce to na co dzień jest bazą akademicką, która dodatkowo świetnie się sprawdza podczas organizacji spotkań biznesowych. Aula Artis jest jedną z największych sal koncertowo-konferencyjnych w Poznaniu - pozwala ona na zaproszenie maksymalnie 600 osób w ustawieniu teatralnym. Przed nią znajduje się przestronne foyer, odpowiednie na organizację poczęstunku czy przerwy kawowej. Obiekt w całości dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz przynależy do niego duży parking.


Mogą Cię Zainteresować również

Parking w hotelu - coraz ważniejszy czynnik przy wyborze

Parking w hotelu - coraz ważniejszy czynnik przy wyborze

10 hoteli konferencyjnych w centrum Warszawy z własnym parkingiem

10 hoteli konferencyjnych w centrum Warszawy z własnym parkingiem

10 hoteli konferencyjnych w centrum Krakowa z własnym parkingiem

10 hoteli konferencyjnych w centrum Krakowa z własnym parkingiem