794 339 536
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha | Kraków | Konferencje

Typ obiektu: inny

Adres:
M.Konopnickiej 26
30-302 Kraków
małopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

W samym centrum Krakowa, w sąsiedztwie Zamku Królewskiego na Wawelu, znajduje się Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha. Obiekt powstał w połowie lat 90. z inicjatywy Andrzeja Wajdy. Łączy w sobie funkcje muzealne i rozbudowaną ofertę kulturalną. To doskonałe miejsce nie tylko dla miłośników kultury Japonii i całego Dalekiego Wschodu.

Budynek jest na tyle nowoczesny i funkcjonalny, że jego wnętrza umożliwiają organizację różnego rodzaju wydarzeń - nie tylko tych kulturalnych. Można wynająć salę konferencyjną, lobby i hol główny. Te przestrzenie eventowe sprawdzą się podczas organizacji spotkań biznesowych, w tym konferencji czy szkoleń.


Sale konferencyjne - Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha

Muzeum może pochwalić się oryginalnymi rozwiązaniami architektonicznymi, nowoczesnym designem i ciekawym wnętrzem. Budynek ten należy do jednych z najciekawszych obiektów pod względem architektonicznym na mapie Krakowa. Muzeum posiada nowoczesne zaplecze biznesowe z salą wielofunkcyjną na około 250 osób. Przestrzeń tę można jeszcze bardziej powiększyć, łącząc sale z lobby, co daje miejsce aż 350 osobom. Sala daje organizatorom spotkań biznesowych wiele wariantów aranżacji przestrzeni - w zależności od liczby uczestników, potrzeb i oczekiwań organizatorów. Salę wyposażono również w profesjonalny sprzęt konferencyjny, w tym: projektor, ekran, mobilne ekrany LCD, mikrofony bezprzewodowe, nagłośnienie konferencyjne i nagłowne. Sala posiada regulowane oświetlenie.

Można wynająć również samo lobby o powierzchni 140 m2, które idealnie sprawdzi się podczas rozmaitych wystaw i prezentacji produktowych. Posiada przeszkloną ścianę i bezpośrednie wyjście do malowniczego ogrodu. Również na wyposażeniu posiada nowoczesne nagłośnienie i sprzęt multimedialny. Niewątpliwym atutem jest możliwość połączenia sali wielofunkcyjnej z lobby, bowiem ścianę łączącą oba te pomieszczenia można zdemontować.

Do wynajęcia jest również hol główny, w którym przez przeszkloną ścianę uczestnicy eventu będą spoglądać na Wawel. W miejscu tym często organizowane są bankiety, bale i firmowe imprezy. W ustawieniu zasiadanym w holu zmieści się do 120 osób, a w ustawieniu stojącym - 250. 

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala Wielofunkcyjna Sala Wielofunkcyjna 250 --- 100
Lobby Lobby --- --- 80
Sala Wielofunkcyjna + Lobby Sala Wielofunkcyjna + Lobby 350 --- 180
Hol Główny Hol Główny --- --- ---
Usługi dodatkowe

W ofercie Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha znajduje się również kawiarnia Cafe Manggha, w której można nie tylko napić się pysznej kawy i herbaty, ale i zjeść przygotowywane na miejscu przekąski i słodkości różnego rodzaju. Na życzenie organizowane są firmowe lunche, przerwy kawowe oraz catering na bankiet w stylu japońskim.

Do dyspozycji organizatorów wydarzeń biznesowych i uczestników jest przestronny taras i ogród, w którym można zaczerpnąć świeżego powietrza w przerwie między kolejnymi częściami spotkania.

Podczas eventu można zorganizować dodatkową atrakcje w postaci np. projekcji filmowej połączonej ze spotkaniem Akademii Kina Japońskiego. W ofercie muzeum znajdują się też warsztaty, pokazy i wystawy reklamujące kulturę Japonii w Polsce.

Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz
Ocena*:
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij