Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i dodaj obiekt do porównania.

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Nowość! Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i wyślij jedno zapytanie do kilku obiektów.

 

Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha | Kraków | Konferencje

Typ obiektu: inny

Adres:
ul. M.Konopnickiej 26
30-302 Kraków
małopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, usytuowane w sercu Krakowa, naprzeciwko Zamku Królewskiego na Wawelu, założone zostało w 1994 roku z inicjatywy Andrzeja Wajdy. To nowoczesne miejsce, które łączy funkcje muzealne z bogatą ofertą kulturalną, przystosowane dla ludzi w różnym wieku - od najmłodszych po seniorów, pragnących zgłębić tradycje i kulturę Japonii oraz Dalekiego Wschodu.


Budynek sam w sobie przyciąga uwagę swoim nowatorskim designem, unikatowym kształtem i interesującym wnętrzem, stając się jednym z najbardziej atrakcyjnych architektonicznie obiektów w Krakowie.

W ramach Muzeum Manggha działa profesjonalne centrum konferencyjne, które umożliwia organizację różnorodnych wykładów, warsztatów i konferencji dotyczących nie tylko Japonii. Wiele znaczących postaci oraz wybitnych naukowców miało okazję prowadzić spotkania w tym miejscu. Sale konferencyjne są również dostępne do wynajęcia na potrzeby spotkań biznesowych i innych wydarzeń tego typu.

Sale konferencyjne - Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha

Muzeum może pochwalić się oryginalnymi rozwiązaniami architektonicznymi, nowoczesnym designem i ciekawym wnętrzem. Budynek ten należy do jednych z najciekawszych obiektów pod względem architektonicznym na mapie Krakowa. Muzeum posiada nowoczesne zaplecze biznesowe z salą wielofunkcyjną na około 250 osób. Przestrzeń tę można jeszcze bardziej powiększyć, łącząc sale z lobby, co daje miejsce aż 350 osobom. Sala daje organizatorom spotkań biznesowych wiele wariantów aranżacji przestrzeni - w zależności od liczby uczestników, potrzeb i oczekiwań organizatorów. Salę wyposażono również w profesjonalny sprzęt konferencyjny, w tym: projektor, ekran, mobilne ekrany LCD, mikrofony bezprzewodowe, nagłośnienie konferencyjne i nagłowne. Sala posiada regulowane oświetlenie.

Można wynająć również samo lobby o powierzchni 140 m2, które idealnie sprawdzi się podczas rozmaitych wystaw i prezentacji produktowych. Posiada przeszkloną ścianę i bezpośrednie wyjście do malowniczego ogrodu. Również na wyposażeniu posiada nowoczesne nagłośnienie i sprzęt multimedialny. Niewątpliwym atutem jest możliwość połączenia sali wielofunkcyjnej z lobby, bowiem ścianę łączącą oba te pomieszczenia można zdemontować.

Do wynajęcia jest również hol główny, w którym przez przeszkloną ścianę uczestnicy eventu będą spoglądać na Wawel. W miejscu tym często organizowane są bankiety, bale i firmowe imprezy. W ustawieniu zasiadanym w holu zmieści się do 120 osób, a w ustawieniu stojącym - 250. 

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala Wielofunkcyjna Sala Wielofunkcyjna
250 --- 100
Lobby Lobby
--- --- 80
Sala Wielofunkcyjna + Lobby Sala Wielofunkcyjna + Lobby
350 --- 180
Hol Główny Hol Główny
--- --- ---

Sale bankietowe - Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha

Na terenie Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha znajduje się kawiarnia Café Manggha, która stanowi doskonałe miejsce dla uczestników konferencji czy szkoleń, pragnących napić się aromatycznej kawy lub świeżej herbaty oraz zjeść coś smacznego, aby zregenerować siły i energię przed kontynuacją spotkania lub zwiedzania muzeum.

Cafe Manggha oferuje nie tylko bogatą gamę napojów, ale także różnorodne przekąski i dania, które można spożywać na miejscu. Od lekkich przekąsek po pełne posiłki, każdy znajdzie coś dla siebie.

Ponadto, istnieje możliwość zorganizowania lunchu, koktajlu lub bankietu, również w autentycznym stylu japońskim. Dzięki temu uczestnicy mogą doświadczyć nie tylko kulinarnych, ale także kulturowych atrakcji związanych z Japonią, co stanowi dodatkowy atut wydarzenia organizowanego w tym wyjątkowym miejscu.

Usługi dodatkowe

Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha oferuje również swoim gościom kawiarnię Cafe Manggha, gdzie można nie tylko delektować się pyszną kawą i herbatą, ale także delektować się przygotowywanymi na miejscu przekąskami i różnorodnymi słodkościami. Na życzenie dostępne są również firmowe lunche, przerwy kawowe oraz catering w stylu japońskim na bankiety.

Dla organizatorów wydarzeń biznesowych i ich uczestników dostępny jest przestronny taras i ogród, gdzie można odpocząć i zaczerpnąć świeżego powietrza między poszczególnymi częściami spotkania.

Podczas wydarzenia istnieje możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji, takich jak projekcje filmowe połączone z Akademią Kina Japońskiego. W ofercie muzeum znajdują się także warsztaty, pokazy oraz wystawy promujące kulturę Japonii w Polsce.

Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz
Ocena*:
Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha | Kraków
Typ obiektu: inny
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
350

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
350

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia
  • High-speed Internet
  • Parking
  • Sala konferencyjna
  • Multimedia
Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz
Ocena*:
Sprawdź dostępność
Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do obiektu. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe
DANE OSOBOWE:
Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:
liczba uczestnikow:
liczba pokoi:
INFORMACJE DODATKOWE:
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Szukasz sali konferencyjnej? Bezpłatnie pomożemy Ci znaleźć idealny obiekt na Twoje wydarzenie! Napisz na [email protected]