61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

BCC Events–Pałac Lubomirskich
 

saleMordor.pl | Warszawa

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
ul. Cybernetyki 4A lok. 174
02-677 Warszawa
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

Dwie kameralne Sale Mordor to doskonałe miejsce na organizację kameralnego spotkania biznesowego w samym sercu biznesowego Mokotowa.

Nowoczesny obiekt zlokalizowany jest na parterze nowoczesnego budynku położonego tuż za budynkiem biurowym New City przy ul. Marynarskiej 15. Nowoczesne pomieszczenia zostały oddane do użytku 1 lipca 2017, są więc kwintesencją stylu i nowoczesności. Dogodna lokalizacja obiektu pozwala na szybki i bezproblemowy dojazd do niemalże każdej części miasta.

Sale konferencyjne - saleMordor.pl

Kameralne centrum szkoleniowe oferuje dwie salki. Do dyspozycji Organizatorów jest 12-osobowa sala szkoleniowa z nowoczesny projektorem Full HD BenQ MH741 oraz 4-osobowa salka spotkań wyposażona w telewizor Samsung 4K 55”.

Sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny najwyższej klasy, który gwarantuje spotkanie na najwyższym poziomie! Do dyspozycji organizatorów jest:

  • projektor/telewizor
  • flipchart z wyposażeniem
  • listwa magnetyczna
  • duży stół
  • komfortowe fotele obrotowe
  • Internet bezprzewodowy


Na miejscu możliwość drukowania i kopiowania formatów A4 i A3. Sale oferują także możliwość wykupienia pakietów na kilka rezerwacji w miesiącu lub rezerwacji Sali (w miarę możliwości) na cały miesiąc z góry.

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala Duża Sala Duża --- --- 12
Sala Mała Sala Mała --- --- 4

Usługi dodatkowe

W pobliżu budynku znajduje się rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa (Galeria Mokotów, liczne kawiarnie, restauracje, sklepy i usługi w pobliskich budynkach mieszkaniowych i biurowych). Każda sala oferuje  możliwość wyjścia na taras i do ogródka. Świeże powietrze pozwoli wszystkim uczestnikom spotkania na chwilę oddechu i relaksu.

Do dyspozycji Gości jest bezpłatny, wolnodostępny serwis kawowy składający się z wody, kawy, herbaty i ciastek. Soki, cytryna i paluszki dostępne są za dodatkową opłatą (20 zł/jedno podanie lub 50 zł/uzupełniane całodzienne). W pobliskim budynku New City znajduje się Restauracja OLIMP - sieć serwująca posiłki w samoobsługowym systemie sprzedaży na wagę, w budynku MODUO znajduje się również kamerana kawiarnia Filiżanka Cafe, gdzie można napić się pysznej kawy, zjeść domowe ciasta, zupy, pierogi, kanapki i inne przekąski.

Komentarze

Dziękuję za pomoc w czasie mojego ostatniego szkolenia, duże podziękowania dla Pana Zbyszka, nie wiem co zrobiłbym bez jego pomocy, po prostu super życzliwy człowiek. Z takim personel to faktycznie można prowadzić ten biznes konferencyjny :)) Poza tym bardzo fajne położenie w Warszawie na Mokotowie, zresztą o Mordorze to chyba wiele osób słyszało :) Sala szkoleniowa bardzo dobrze przygotowana, wszystko jak najbardziej w porządku.

24/12/2018 o 11:09:05

Dodaj komentarz

Ocena*:

saleMordor.pl | Warszawa

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
ul. Cybernetyki 4A lok. 174
02-677 Warszawa
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Obiekt w liczbach

Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
12

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
12

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
25

Dodatkowe udogodnienia

  • High-speed Internet
  • Sala konferencyjna
  • Klimatyzacja

Lokalizacja

Odległosc od lotniska: 2,5 km  Odległosc od PKP: 1 km

Kliknij żeby wczytaj mapę google
SaleBiznesowe.pl - logo serwisu

prezentacja nieaktywna

Prezentacja wybranego obiektu jest nieaktywna. Poznaj ofertę poniższych obiektów w okolicy.

Partnerzy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij