61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

saleMordor.pl | Warszawa | Konferencje

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
ul. Cybernetyki 4A lok. 174
02-677 Warszawa
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Dwie kameralne saleMordor.pl to doskonałe miejsce na organizację spotkania biznesowego lub małego szkolenia w samym sercu biznesowego Mokotowa.

Nowoczesny obiekt zlokalizowany jest na parterze budynku położonego tuż za budynkiem biurowym New City przy ul. Marynarskiej 15. Pomieszczenia zostały oddane do użytku 1 lipca 2017, są więc kwintesencją stylu i nowoczesności. Dogodna lokalizacja obiektu pozwala na szybki i bezproblemowy dojazd do niemalże każdej części miasta.

Sale konferencyjne - saleMordor.pl

Kameralne centrum szkoleniowe oferuje dwie salki. Do dyspozycji Organizatorów jest 12-osobowa sala szkoleniowa z nowoczesny projektorem Full HD BenQ MH741 oraz 4-osobowa salka spotkań wyposażona w telewizor Samsung 4K 55”.

Sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny najwyższej klasy, który gwarantuje spotkanie na najwyższym poziomie! Do dyspozycji organizatorów jest:

  • projektor/telewizor
  • flipchart z wyposażeniem
  • listwa magnetyczna
  • duży stół
  • komfortowe fotele obrotowe
  • Internet bezprzewodowy


Na miejscu możliwość drukowania i kopiowania formatów A4 i A3. Sale oferują także możliwość wykupienia pakietów na kilka rezerwacji w miesiącu lub rezerwacji Sali (w miarę możliwości) na cały miesiąc z góry.

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala Duża A Sala Duża A --- 12 ---
Sala Mała B Sala Mała B --- 12 ---
Usługi dodatkowe

W pobliżu budynku znajduje się rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa (Galeria Mokotów, liczne kawiarnie, restauracje, sklepy i usługi w pobliskich budynkach mieszkaniowych i biurowych). Każda sala oferuje  możliwość wyjścia na taras i do ogródka. Świeże powietrze pozwoli wszystkim uczestnikom spotkania na chwilę oddechu i relaksu.

Do dyspozycji Gości jest bezpłatny, wolnodostępny serwis kawowy składający się z wody, kawy, herbaty. Soki, cytryna, cukierki i paluszki dostępne są za dodatkową opłatą (15 zł netto/osoba). W pobliskim budynku New City znajduje się Restauracja OLIMP - sieć serwująca posiłki w samoobsługowym systemie sprzedaży na wagę, w budynku MODUO znajduje się również kameralna kawiarnia Filiżanka Cafe, gdzie można napić się pysznej kawy, zjeść domowe ciasta, zupy, pierogi, kanapki i inne przekąski.

Komentarze
Dziękuję za pomoc w czasie mojego ostatniego szkolenia, duże podziękowania dla Pana Zbyszka, nie wiem co zrobiłbym bez jego pomocy, po prostu super życzliwy człowiek. Z takim personel to faktycznie można prowadzić ten biznes konferencyjny :)) Poza tym bardzo fajne położenie w Warszawie na Mokotowie, zresztą o Mordorze to chyba wiele osób słyszało :) Sala szkoleniowa bardzo dobrze przygotowana, wszystko jak najbardziej w porządku.

12/2018

Dodaj komentarz
Ocena*:
saleMordor.pl | Warszawa
Typ obiektu: obiekt konferencyjny
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
12

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
12

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
25

Dodatkowe udogodnienia
  • High-speed Internet
  • Sala konferencyjna
  • Obiekt monitorowany
  • Klimatyzacja
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij