Nowoczesne sale szkoleniowe na mapie warszawskiego Mordoru

Nowoczesne sale szkoleniowe na mapie warszawskiego Mordoru

Mordor wielbicielom powieści fantasy kojarzy się przede wszystkim z krainą stworzoną przez J.R.R. Tolkiena na potrzeby "Władcy Pierścieni". Dla mieszkańców Warszawy nazwa ta ma jednak nieco inne znaczenie - Mordorem określa się biurowce, w których swoje siedziby mają liczne korporacje. Mordor to centrum biznesu w stolicy, z czego wynika duże zapotrzebowanie na obiekty szkoleniowe i konferencyjne. Odpowiedzią na tę potrzebę są saleMordor.pl - nowoczesne pomieszczenia do wynajęcia, usytuowane przy ul. Cybernetyki na warszawskim Mokotowie.


Mokotów jest dzielnicą Warszawy, w której bije serce biznesu. To właśnie tutaj znajdują się siedziby międzynarodowych korporacji, a spotkania biznesowe organizowane są przez członków wszystkich branż. 

saleMordor.pl - wiele korzyści w atrakcyjnej cenie

Atutem obiektu jest przede wszystkim jego lokalizacja - Sale Mordor.pl usytuowane są tuż za budynkiem biurowym New City przy ulicy Marynarskiej 15. W pobliżu znajdują się ważne trasy dojazdowe, m. in. wjazd na Południową Obwodnicę Warszawy - trasa S2/A2 oraz S79. 

saleMordor.pl to nowoczesne pomieszczenia, oddane do użytkowania 1 lipca 2017 r., które zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach klientów biznesowych. Jest to kameralne centrum szkoleniowe z dwiema salami: pierwsza z nich pomieści 12 osób, druga natomiast jest odpowiednia na spotkania w czteroosobowym gronie, świetnie sprawdzi się więc podczas przeprowadzania rozmów rekrutacyjnych. Wszyscy uczestnicy spotkania mają zapewnione poczucie prywatności.

Na uwagę zasługuje wystrój wnętrz, które zostały zaprojektowane w oparciu o nowoczesne standardy. Na ścianach znajdują się unikalne grafiki, które dają wrażenie powiększonej przestrzeni. Okna z roletami umożliwiają przyciemnienie sali podczas prowadzenia prezentacji, by wyświetlany obraz był jak najbardziej widoczny. Klimatyzacja, w którą zostały wyposażone obie sale umożliwia efektywne przeprowadzenie spotkań nawet w upalne dni.

Pomieszczenia są wyposażone w projektor bądź telewizor, stół, komfortowe fotele obrotowe, flipchart, listwę magnetyczną oraz Internet beprzewodowy. Dodatkowym atutem jest to, że z każdej sali klienci mają możliwość wyjścia na taras i do ogrodu. Goście mają możliwość wynajęcia sal na godziny bądź wykupienia pakietów na kilka rezerwacji w miesiącu albo cały miesiąc z góry. W pobliżu znajduje się również rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa, m. in. liczne restauracje i kawiarnie, sklepy, galeria handlowa oraz usługi.

Klienci saleMordor.pl mogą skorzystać z bezpłatnego podstawowego serwisu kawowego, który obejmuje napoje, takie jak kawa, herbata i woda oraz słodkie przekąski. Istnieje również możliwość wykupienia rozszerzonego serwisu kawowego, który jest na bieżąco uzupełniany.

W budynku MODUO, w którym znajdują się sale, mieści się również Filiżanka Cafe - przytulna kawiarnia, w której można nie tylko napić się aromatycznej kawy, ale również spróbować pysznych domowych ciast, zup, pierogów i przekąsek. W pobliżu obiektu - zaledwie 50 m dalej - znajduje się również samoobsługowa restauracja OLIMP.

Dodatkowym atutem jest parking naziemny dla gości, położony pomiędzy budynkiem biurowcem New City a Moduo.

saleMordor.pl to doskonałe miejsce dla osób, które planują przeprowadzenie krótkiego spotkania biznesowego w centrum Warszawy. Znajduje się tu wszystko, czego potrzeba do przeprowadzenia jednodniowego szkolenia - nowoczesne pomieszczenia, cisza i spokój niezbędne do efektywnej pracy, kameralna atmosfera oraz dużo opcji cateringowych.

Zainteresowała Cię ta oferta? Więcej informacji na stronie internetowej.

e-mail: [email protected]

tel. 794 930 124