61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy „Posejdon” | Ustka | Konferencje

Typ obiektu: pensjonat

Adres:
Rybacka 10
76-270 Ustka
pomorskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy Posejdon, który mieści się na trzech piętrach, zlokalizowany jest nad samym Morzem Bałtyckim, w pięknej Ustce. Dzięki bogatej ofercie zaplecza sal konferencyjnych Posejdon jest odpowiednim miejscem na zorganizowanie rozmaitych szkoleń, konferencji, kongresów czy prezentacji. Cały budynek przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Goście korzystać mogą z ogrodzonego i monitorowanego parkingu. Dużym plusem tego miejsca jest wydzielona plaża, na której można odprężyć się w promieniach słońca na leżakach.

OKW ,,Posejdon” oznacza kojący szum Morza Bałtyckiego i nadmorskiego lasu sosnowego. Od pięknej piaszczystej plaży dzieli obiekt zaledwie 600 metrów. Jednocześnie do centrum miasta można dotrzeć w ciągu kilkuminutowego spaceru. W pobliżu przebiega najdłuższa w Polsce promenada nadmorska oraz międzynarodowy szlak rowerowy łączący m.in. Jarosławiec, Ustkę i Rowy. To świetne miejsce dla osób lubiących zarówno relaks jak i aktywny wypoczynek. W ciągu całego roku obiekt organizuje konferencje, zjazdy, bale, wycieczki piesze oraz statkiem po morzu.

Sale konferencyjne - Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy „Posejdon”

W Ośrodku Konferencyjno-Wypoczynkowym Posejdon zorganizować można różne wydarzenia biznesowe, zarówno kameralne spotkania, jak i większe szkolenia.

Ośrodek oferuje 5 sal, z czego 3 są typowo konferencyjno-szkoleniowe, jedna bankietowa oraz jedna uniwersalna i kameralna. Sala Lustrzana wyposażona jest w pianino i lustrzane ściany. Sala konferencyjna będzie idealna na bardzo duże eventy, ponieważ w układzie teatralnym pomieści nawet 220 osób. Sala dydaktyczna to odpowiednie miejsce dla 60 osób, a Sala informatyczna składa się z 10 miejsc komputerowych, stanowiska dla prowadzącego i 30 miejsc dodatkowych. W Sali bankietowej zorganizować można firmową imprezę dla 25 osób, która będzie zwieńczeniem dnia pełnego pracy. Sale wyposażone są w mównicę, klimatyzację, flipchart, system nagłaśniający, ekran projekcyjny, projektor multimedialny i bezprzewodowy internet.

Na specjalne życzenie klientów biznesowych obiekt może przygotować także indywidualne oferty, zapewniające dodatkowe chwile relaksu po całodziennym szkoleniu. Personel obiektu zorganizuje ognisko,  biesiadę grillową lub wycieczkę krajoznawczą.
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala konferencyjna Sala konferencyjna 220 --- 100
Sala dydaktyczna Sala dydaktyczna 60 --- 40
Sala informatyczna Sala informatyczna 50 --- 30
Sala bankietowa Sala bankietowa 36 --- 26
Sala lustrzana Sala lustrzana 40 20 26

Pokoje - Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy „Posejdon”

Zmęczeni trudami dnia Goście odpocząć mogą w pokojach 1- i 2-osobowych, studiach 3-osobowych oraz nowoczesnych apartamentach. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w niezbędny sprzęt, m.in. telewizor, chłodziarkę, suszarki ubraniowe, deski do prasowania, czajniki, leżaki, koce plażowe i parawany, a także posiadają prywatną łazienkę. Na terenie budynku znajdują się 2 pokoje przystosowane dla osób, które poruszają się na wózkach inwalidzkich. Poza pokojami ośrodek oferuje również domki typu bungalow. Łącznie Posejdon pomieści 199 osób.
Usługi dodatkowe
Dla Gości Posejdon przygotował bogatą ofertę rozrywkową i relaksująca. Skorzystać oni mogą z siłowni wyposażonej w profesjonalny sprzęt, sauny suchej, wanny z ozonomatikiem oraz prysznica z biczami wodnymi.

Dostępna jest również sala bilardowa, w której można wypić rozmaite trunki przy partyjce bilarda. Funkcjonuje także wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, m.in. kijki do nordic walking, ringo i rakietki do kometki i tenisa stołowego.

Na terenie Posejdona znajduje się kawiarnia, w której Goście znajdą szeroki wybór alkoholowych i bezalkoholowych napojów. Jej klimatyczne wnętrza dodają temu miejscu wyjątkowej atmosfery.
Komentarze
W okresie wiosenno-letnim szkolenia dla naszych pracowników staramy się organizować w miejscowościach nadmorskich. W tym roku wybraliśmy ośrodek szkoleniowy Posejdon w Ustce. Przestronna sala, odpowiednio ustawiona klimatyzacja oraz niezawodny Internet, to niewątpliwe atuty tego miejsca. Ponadto obiekt oferuje bogatą ofertę rozrywkową, co pozwala zrelaksować się po intensywnych zajęciach. Polecam Posejdona :)

12/2017

Dodaj komentarz
Ocena*:
Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy „Posejdon” | Ustka
Typ obiektu: pensjonat

Adres:
Rybacka 10
76-270 Ustka
pomorskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
220

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
220

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
199

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia
Lokalizacja
Odległosc od lotniska: 122 km  Odległosc od PKP: 1,2 km

Kliknij żeby wczytaj mapę google
SaleBiznesowe.pl - logo serwisu

prezentacja nieaktywna

Prezentacja wybranego obiektu jest nieaktywna. Poznaj ofertę poniższych obiektów w okolicy.
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij