61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Pałac Rozalin | Rozalin

Typ obiektu: pałac

Adres:
Pałacowa 27
05-831 Rozalin
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

Pałac Rozalin to pochodząca z 1857 roku posiadłość należąca niegdyś do Rozalii Rzewuskiej z rodziny książąt Lubomirskich. Biały, elegancki budynek otoczony jest zazielenionym parkiem, który powstał według projektu słynnego artysty Henryka Marconiego. Można w nim odnaleźć imponujące okazy drzew, piękne kwieciste konstrukcje oraz pięć urokliwych stawów.


Obiekt znajduje się zaledwie 25 minut jazdy samochodem do centrum Warszawy. Rozległy teren zespołu pałacowo-parkowego zapewnia ciszę i poczucie intymności. Elementy te sprzyjają organizacji szkoleń, konferencji, eventów firmowych, bankietów oraz imprez tematycznych. Posesja jest ogrodzona, oświetlona i posiada własny parking. Uczestnicy spotkań mogą liczyć na pyszne jedzenie, liczne atrakcje dodatkowe oraz wygodne pokoje gościnne.  

Sale konferencyjne - Pałac Rozalin

Pałac Rozalin oferuje malowniczo ulokowany namiot bankietowy. Jego przestrzeń obejmuje 700 m2 wraz z klimatyzowaną sceną, która posiada ok. 140 m2. W namiocie bankietowym można zaplanować uroczyste spotkanie, jubileusz lub imprezę integracyjną. Piękną przestrzeń można poddać dowolnej aranżacji, aby dostosować wystrój do charakteru wydarzenia. Tworzy się w ten sposób kreatywna sala konferencyjna.


Ogromnym atutem jest widok na tereny zielone i możliwość swobodnego spacerowania po ogrodzie. Cały Pałac Rozalin, jak i okalające go hektary, to doskonałe miejsce na zaplanowanie pikników lub eventów plenerowych. Na terenie budynku funkcjonuje dostęp do bezprzewodowego internetu. Pracownicy chętnie służą radą i pomocą podczas planowania wydarzeń.  

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Namiot Bankietowy 840 m2 Namiot Bankietowy 840 m2 --- --- ---

Sale bankietowe - Pałac Rozalin

O podniebienie Gości Pałacu Rozalin dbają pracownicy tutejszej restauracji. Nad jakością posiłków czuwa doświadczony Szef Kuchni, który starannie dostosowuje menu do potrzeb i preferencji klientów. Specjalizacją lokalu jest kuchnia staropolska oparta na tradycyjnych przepisach. Dania świetnie wpasowują się w pałacowy klimat całego kompleksu.


Wszystkie składniki są dokładnie wyselekcjonowane, aby zachować ich świeżość i najwyższą jakość. Wykorzystywane są produkty sezonowe, pochodzące ze sprawdzonych źródeł. W karcie dań znajduje się wiele potraw rybnych i mięsnych w ciekawych odsłonach. Gości zachwycają kolorowe i staranne formy podania posiłków. W pamięci zapada więc nie tylko ich nietuzinkowy smak, ale i wygląd każdej potrawy.  

Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Sala Restauracyjna --- --- ---

Pokoje - Pałac Rozalin

Gości szkolenia, bankietu lub konferencji można zakwaterować w komfortowych pokojach hotelowych. Bliska odległość od Warszawy zapewnia dogodny dojazd do obiektu, a okolica Puszczy Młochowskiej gwarantuje doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji. Pokoje rozlokowane są w butikowym hotelu. Może w nich przenocować blisko 40 osób.


W budynku jest dostęp do bezprzewodowego internetu. Z okien rozciąga się malowniczy widok na park pałacowy. Dużym atutem jest fakt, że śniadaniem można rozkoszować się w restauracji lub ogrodzie. W eleganckich i komfortowych wnętrzach Pałacu każdy poczuje się swobodnie.   


Usługi dodatkowe

Kuchnia w Rozalinie łączy ze sobą tradycyjne smaki w nowatorskiej odsłonie. Szef Kuchni wykorzystuje ekologiczne składniki od okolicznych dostawców. By być bliżej natury, obiekt stworzył  własny ogród, w którym co roku sieje się warzywa i owoce oraz uzupełnia nowe odmiany ziół. Dzięki temu kucharze, potrzebne im do przygotowania dań produkty, mają dosłownie pod ręką. 

 

Czerpiąc z zamiłowania Szefa Kuchni do wędzenia mięs i ryb zbudowano wędzarnię, w której przygotowuje się produkty wędzone na drewnie z jabłoni z okolicznych sadów. Żadne przyjęcie nie może odbyć się bez chleba, który jest wypiekany na miejscu na zakwasie żytnim, przez co ma ziemisty i intensywny smak. 

 

Z kuchni roztacza się widok na staw, w którym biją dwa źródła. Stawy powoli zaczynają być zarybione na potrzeby pałacu. Przewodzi nam myśl terroir - obiekt sąsiaduje z puszczą Młochowską, licznymi gospodarstwami i polami, które obfitują w dary natury. Pałac Rozalin wykorzystuje to komponując dania, a jednocześnie zachowując sezonowość produktu.

 

W Pałacu Rozalin liczy się tradycja. 

Komentarze

Bardzo miły personel tego obiektu konferencyjnego, pomógł mi kilka razy w problematycznych sytuacjach w czasie mojego wykładu (panie Marcinie, serdecznie dziękuję!), sama sala szkoleniowa bardzo dobra, poza tym dużym plusem wynajęcia sali konferencyjnej tutaj jest szybki i wygodny dojazd do Warszawy, zajęło nam to mniej niż pół godziny z centrum stolicy! Poza tym w Rozalinie mają naprawdę przepiękny ogród!

12/2018

Dodaj komentarz

Ocena*:

Pałac Rozalin | Rozalin

Typ obiektu: pałac

Adres:
Pałacowa 27
05-831 Rozalin
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Obiekt w liczbach

Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
---

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
---

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
40

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
840

Dodatkowe udogodnienia

  • High-speed Internet
  • Parking
  • Restauracja
  • Sala konferencyjna
  • Wynajem rowerów
  • Multimedia
  • Obiekt monitorowany
  • Klimatyzacja

Lokalizacja

Odległosc od lotniska: 28  Odległosc od PKP: 30

Kliknij żeby wczytaj mapę google

Sprawdź dostępność

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do obiektu. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Partnerzy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij