61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Hotel Zamek Pułtusk *** Dom Polonii | Pułtusk | Konferencje

Typ obiektu: hotel ***

Adres:
Szkolna 11
06-100 Pułtusk
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Hotel Zamek Pułtusk*** Dom Polonii położony jest w pięknym parku nad Narwią, na skraju Puszczy Białej - zaledwie 60 km od Warszawy w kierunku północnym, w drodze na Mazury. Hotel mieści się w zabytkowym XV-wiecznym Zamku, usytuowanym na wzgórzu, w otoczeniu pięknego parku nad Narwią. Ten historyczny, malowniczo położony kompleks stanowi znaczący obiekt hotelowo – gastronomiczno – konferencyjny na mapie tak Mazowsza jak i całej Polski. Hotel w Zamku o standardzie 3 gwiazdek dysponuje 103 miejscami noclegowymi w 56 pokojach. Hotel na Podzamczu  - Stanica dysponuje 25 miejscami w 16 pokojach. Proponujemy Państwu pokoje gościnne w budynkach mieszkalnych na Podzamczu o standardzie turystycznym w ilości 45 pokoi dla 130 osób.

Oddzielna atrakcją jest kuchni zamkowa, słynąca przede wszystkim z tradycyjnych dań kuchni szlacheckiej, myśliwskiej i ziemiańskiej. W zabytkowych restauracjach organizujemy różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe, wesela, chrzciny a w pięknym zakątku nad brzegiem Narwi znajduje się znakomicie przygotowane miejsce na biesiady przy ognisku. W zamkowych murach naszego hotelu można spędzić  niezapomniane polskie święta - Boże Narodzenie ze wspólną Wigilią oraz Wielkanoc z rodzinnym uroczystym śniadaniem. Niewątpliwie jedną z największych atrakcji Zamku są przejażdżki gondolami. Na łodziach tych można nie tylko podziwiać uroki nadnarwiańskiej przyrody ale także zjeść romantyczną kolację. Aktywny wypoczynek zapewnia bogato wyposażona w sprzęt wodno - turystyczny Stanica Wodna. Oferujemy także możliwość aktywnego spędzenia czasu - w obrębie Zamku znajduje się boisko do siatkówki, korty tenisowe, dla dzieci otwarty plac zabaw a dla chętnych możliwość wypożyczenia kajaków i rowerów wodnych. Zabytkowy charakter hotelu podkreślają organizowane imprezy  - Piknik Husarski, Bale Niepodległościowe.  Z kolei Chorągiew Pułtuska z Kasztelanem Zamkowym na czele, to oferta stworzona aby przybliżyć nieco historię dawnej Rzeczypospolitej. Zawiera ona zwiedzanie zbrojowni i kuźni, gry i zabawy sarmackie, historię ożywioną z opisem kodeksu rycerskiego, gawędę o tym jak to na wojnie bywało oraz prezentację zbroi z XV - ZVII w.

Obiekt organizuje kongresy, sympozja, konferencje, koncerty, wystawy, prezentacje, a także bale, przyjęcia dyplomatyczne i okolicznościowe. Hotel Zamek Pułtusk*** dysponuje 5 salami konferencyjnymi w zabytkowych wnętrzach oraz Salonikiem Admiralskim, w którym można zorganizować kameralne spotkania dla maksymalnie 10 osób. Największa sala mieści aż 550 gości w ustawieniu teatralnym, dzięki czemu będzie odpowiednia dla osób planujących organizację większego wydarzenia. Wszystkie pomieszczenia są wyposażone w podstawowy sprzęt konferencyjny. Z kolei Chorągiew Pułtuska z Kasztelanem Zamkowym na czele, to oferta stworzona aby przybliżyć nieco historię dawnej Rzeczypospolitej. Zawiera ona zwiedzanie zbrojowni i kuźni, gry i zabawy sarmackie, historię ożywioną z opisem kodeksu rycerskiego, gawędę o tym jak to na wojnie bywało oraz prezentację zbroi i broni z XV - XVIIw.
Ciekawą propozycją dla miłośników historii jest coroczny Piknik Husarski organizowany z okazji Dnia Tradycji Rzeczypospolitej. szczególną zachętą do odwiedzin w Domu Polonii są imprezy cykliczne - koncerty "Kresowa Dusza", spektakle teatralne , pokazy filmowe, różnego rodzaju wystawy na Krużgankach Zamkowych. Usytuowanie naszego obiektu nad brzegiem Narwi sprzyja długim spacerom wokół nadnarwiańskich rozlewisk i łąk na skraju Puszczy Białej.

Sale konferencyjne - Hotel Zamek Pułtusk *** Dom Polonii

Wielofunkcyjne sale z naturalnym światłem mogą pomieścić od 10 do 550 uczestników. Na życzenie klienta są one wyposażane w niezbędny sprzęt konferencyjny: laptopy, rzutniki multimedialne, ekrany, flipcharty oraz nagłośnienie konferencyjne.

Sala Maneż – mieści się na Podzamczu. To wolnostojący, nowoczesny obiekt, przystosowany do organizowania konferencji, zjazdów, kongresów, przyjęć okolicznościowych, dyplomatycznych, biznesowych, sympozjów naukowych oraz bankietów, koncertów, recitali, wernisaży, pokazów mody, spotkań integracyjnych i przyjęć weselnych. Sala przystosowana jest także do wszelkiego rodzaju prezentacji. Sala Maneż mieści aż 550 osób w ustawieniu teatralnym.

Sala Koncertowa - mieści się w centralnej części renesansowego Zamku na pierwszym piętrze. Sala im. Ignacego Jana Paderewskiego – światowej sławy kompozytora, pianisty, ale także działacza narodowego i społecznego, polityka, dyplomaty. Jest w stanie pomieścić 120 osób. Stylowe wnętrze w kolorze złotym z popiersiem Paderewskiego oraz dużym lustrem robi ogromne wrażenie na gościach. W sali tej  często odbywają się koncerty muzyczne, recitale, spotkania poetyckie, a także konferencje, szkolenia, sympozja i bankiety.

Sala Biblioteki - mieści się w zachodnim skrzydle renesansowego Zamku na parterze. To dawna biblioteka biskupów płockich rezydujących w pułtuskim Zamku. Salę wypełniają książki oraz oprawione czasopisma polonijne. Pomieszczenie zmieści do 50 osób.

Sala Rady – znajduje się w zachodnim skrzydle Zamku na pierwszym piętrze. Stylowe meble, zabytkowy zegar, osiemnastowieczne malowidła nadają wytworności i podkreślają historyczny charakter obiektu. W pomieszczeniu znajduje się owalny stół dla 20 osób.

Sala Kominkowa - mieści się w zachodnim skrzydle Zamku na pierwszym piętrze. Przytulna sala, w której organizowane są konferencje, szkolenia, prelekcje, spotkania klubowe, bankiety, cocktail-party itp. Jest to także odpowiednie miejsce do kameralnych rozmów i odpoczynku. W sali Kominkowej jest miejsce dla 40 osób.

Salonik Admiralski – znajduje się w zachodnim skrzydle renesansowego Zamku na pierwszym piętrze. Elegancka, kameralna sala, w której organizowane są szkolenia i narady. W Saloniku można zorganizować kameralne spotkanie dla maksymalnie 10 osób.

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala Maneż Sala Maneż 550 150 180
Sala Koncertowa Sala Koncertowa 120 60 44
Sala Biblioteki Sala Biblioteki 50 26 26
Sala Rady Sala Rady --- 20 20
Sala Kominkowa Sala Kominkowa 40 28 24
Salonik Admiralski Salonik Admiralski 10 --- ---
Górny Krużganek Górny Krużganek 160 --- 150

Sale bankietowe - Hotel Zamek Pułtusk *** Dom Polonii

Górny Krużganek - mieści się w zachodnim skrzydle renesansowego Zamku na pierwszym piętrze. Długi hall z odsłoniętymi fragmentami murów zamkowych oraz ścianą okien skierowanych na dziedziniec i rzekę Narew. Służy jako sala balowa, bankietowa. Przy odpowiednim zaaranżowaniu Krużganek może tworzyć także miejsce dyskusji, konferencji, wszelkiego rodzaju pokazów i prezentacji firmowych. W sali może być zorganizowane przyjęcie dla maksymalnie 100 gości.

Sala Maneż – mieści się na Podzamczu. To wolnostojący nowoczesny obiekt, przystosowany do organizowania konferencji, zjazdów, kongresów, przyjęć okolicznościowych, dyplomatycznych, biznesowych, sympozjów naukowych oraz bankietów, koncertów, recitali, wernisaży, pokazów mody, spotkań integracyjnych, przyjęć weselnych. Sala przystosowana jest także do wszelkiego rodzaju prezentacji. W sali można zorganizować przyjęcie na 250 osób.

Bar Letni Kasztelanka – w sezonie letnim zapraszamy Państwa do ukwieconego ogródka przy Barze Kasztelanka. Przy stolikach pod parasolami serwujemy tam posiłki i przekąski , w tym również z grilla.

Tawerna –
drewniany, wolnostojący obiekt z zadaszonym tarasem, skierowanym na rzekę Narew.  Tawerna wyposażona jest w drewniane stoły i ławy, może tu zasiąść jednocześnie 200 osób. W miejscu tym organizujemy różnego rodzaju biesiady okolicznościowe podczas których możecie się Państwo delektować potrawami opartymi na starych sprawdzonych recepturach. W otoczeniu Tawerny, nad samą rzeką, znajduje się wiata w kształcie podkowy z centralnie usytuowanym paleniskiem. Przy drewnianych stołach i ławach może zasiąść ok. 200 osób

Restauracja Karmazynowa - sala restauracyjna mieszcząca się na parterze w Zamku.

Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Górny Krużganek 100 100 100
Sala Maneż 550 150 250
Tawerna 200 200 200
Gospoda na Cyplu 40 40 40
Restauracja Karmazynowa --- 60 80

Pokoje - Hotel Zamek Pułtusk *** Dom Polonii

Hotel w  Zamku  o standardzie 3 gwiazdek dysponuje  103 miejscami  noclegowymi w 56  komfortowych pokojach, także dla niepalących. Dla bardziej wymagających gości dostępne są stylowe i funkcjonalne apartamenty.  Hotel na Podzamczu – Stanica dysponuje 25 miejscami w 16 pokojach. Proponujemy Państwu pokoje gościnne w budynkach mieszkalnych na Podzamczu o standardzie turystycznym w ilości 45 pokoi dla 130 osób.

Usługi dodatkowe

Oferujemy także możliwość aktywnego spędzenia czasu – w obrębie Zamku znajduje się boisko do siatkówki, korty tenisowe, dla dzieci otwarty plac zabaw, a dla chętnych możliwość wypożyczenia kajaków i rowerów wodnych.

Z kolei Chorągiew Pułtuska z Kasztelanem Zamkowym na czele, to oferta stworzona aby przybliżyć nieco historię dawnej Rzeczypospolitej. Zawiera ona zwiedzanie zbrojowni i kuźni, gry i zabawy sarmackie, historię ożywioną z opisem kodeksu rycerskiego, gawędę o tym jak to na wojnie bywało oraz prezentację zbroi i broni z XV – XVIIw.

Ciekawą propozycją dla miłośników historii jest coroczny Piknik Husarski organizowany z okazji Dnia Tradycji Rzeczypospolitej. Szczególną zachętą do odwiedzin w Domu Polonii są imprezy cykliczne – koncerty „kresowa Dusza”, spektakle teatralne, pokazy filmowe, różnego rodzaju wystawy na Krużgankach Zamkowych. Usytuowanie naszego obiektu nad brzegiem Narwi sprzyja długim spacerom wokół nadnarwiańskich rozlewisk i łąk na skraju Puszczy Białej. 

Komentarze
I to jest miejsce którego szukałem na organizację eventu integracyjnego. Piękny Zamek do zwiedzania, park, rzeka, dobre posiłki i cena atrakcyjna. Polecam

04/2021

Dodaj komentarz
Ocena*:
Hotel Zamek Pułtusk *** Dom Polonii | Pułtusk
Typ obiektu: hotel ***

Adres:
Szkolna 11
06-100 Pułtusk
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
550

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
550

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
550

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
103

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Największa liczba miejsc parkingowych
Liczba
miejsc parkingowych
100

Dodatkowe udogodnienia
  • High-speed Internet
  • Parking
  • Restauracja
  • Sala konferencyjna
  • Multimedia
  • Klimatyzacja
Lokalizacja
Odległosc od lotniska: 75 km  Odległosc od PKP: 40km

Kliknij żeby wczytaj mapę google
Sprawdź dostępność
Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do obiektu. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe
DANE OSOBOWE:
Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:
liczba uczestnikow:
liczba pokoi:
INFORMACJE DODATKOWE:
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij