61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Opolanka Restauracja & Hotel*** | Opole | Konferencje

Typ obiektu: hotel ***

Adres:
Dworska 2
45-843 Opole
opolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Restauracja & Hotel Opolanka to centrum wygody i dobrego smaku w Opolu, gdzie zgromadzona została ważna część lokalnej historii. W dawnych latach funkcjonowały tu znane w Polsce Zakłady Przemysłu Dziewiarskiego "Opolanka", później zaś - Hotel Europa. Ostatecznie pod adresem ulicy Dworskiej 2 stanęła obecna Opolanka, która prężnie i dumnie pisze kolejne rozdziały swojej opowieści.

Co zastaniemy na miejscu? Przestrzeń stworzoną dla kompleksowo realizowanych eventów firmowych, pojemne zaplecze noclegowe, kuchnie pełną aromatu oraz obsługę, która zatroszczy się o naszą satysfakcję. Nad efektywnością wydarzeń pieczę obejmie doświadczona menagerka lokalu, a także zespół kulinarnych pasjonatów.

Obiekt może pochwalić się dobrą lokalizacją, szczególnie z perspektywy gości przybyłych spoza terenów miasta. Od stacji kolejowej Opole Zachodnie dzieli go bowiem minuta spaceru. Zmotoryzowani goście mogą natomiast skorzystać z dostępnego parkingu.

Sale konferencyjne - Opolanka Restauracja & Hotel***

Opolanka specjalizuje się w obsłudze zarówno kameralnych spotkań firmowych, jak i wydarzeń na zdecydowanie większą skalę - wystawnych gali, konferencji czy pokazów wzbogaconych o tło dla sesji zdjęciowych i elegancką oprawę. Wszelkim eventom służy restauracyjna przestrzeń, wśród której znajdziemy 2 klimatyzowane sale z dostępem do bezprzewodowego internetu. 

Większe z pomieszczeń zdolne jest do zgromadzenia nawet 180 uczestników, charakteryzując się wyjątkową swobodą aranżacyjną. Salę udekorować można nietuzinkowymi dodatkami, dzięki którym nasz event nabierze niepowtarzalnych kolorów. Powodzeniu wystąpień przysłuży się tu scena. Mniejsza sala sprawdzi się natomiast w świetle oczekiwań organizatorów szkoleń czy angażujących warsztatów, integrujących do 30 osób.

Wygoda pracy zapewniona jest za sprawą wyposażenia w postaci:

 • rzutnika,
 • ekranu,
 • nagłośnienia,
 • oświetlenia,
 • flipchartu,
 • tablicy suchościeralnej.

Event biznesowy to także przerwy na zregenerowanie sił. W trosce o dobre samopoczucie uczestników, Restauracja & Hotel Opolanka zaprasza na serwis kawowy i obiady jedno- lub 2-daniowe do urokliwego ogródka.

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala duża Sala duża 120 50 80
Sala mała Sala mała 30 --- ---

Sale bankietowe - Opolanka Restauracja & Hotel***

W obiekcie zorganizujemy wyjątkowe wydarzenia firmowe o kulinarnym tle. I to nie tylko te oficjalne, ale także mniej formalne, jak urodziny szefa czy wypad integracyjny z pomysłem. Dlaczego z pomysłem? Ponieważ restaurację cechuje bardzo otwarte podejście do niestandardowych rozwiązań - przyjęcie w postaci biesiadnej uczty lub wieczór z własnymi popisami w kuchni? To tutaj nie problem.

Przestronną, jasną salę charakteryzuje elegancja i poczucie estetyki, podkreślone za sprawą nastrojowego oświetlenia oraz roślinnych dodatków. Niewątpliwy atut przestrzeni stanowi obecność baru z najlepszymi trunkami.

Każdy rodzaj imprezy może liczyć na doświadczoną obsługę kelnerów. Specjalnością w tutejszej karcie dań są smaki tradycyjne, regionalne - nasze. Szefowie kuchni podchodzą jednak do polskich potraw ze świeżym, nowoczesnym spojrzeniem, dzięki czemu nie musimy obawiać się, że z talerzy powieje nudą. Główne potrawy dopełnią natomiast wspaniałe desery oraz lampka starannie wyselekcjowanego wina. Wysoką jakość menu potwierdza wyróżnienie w postaci certyfikatu Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego.


Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Sala Duża 120 50 180

Pokoje - Opolanka Restauracja & Hotel***

W podróży służbowej liczy się przede wszystkim komfort. Tego zaznać można natomiast w przestronnych i nowocześnie urządzonych pokojach w wariantach dla 1, 2, 3 lub 4 osób. Każde pomieszczenie wyposażone zostało we własną łazienkę, telewizor, telefon oraz dostęp do szybkiego połączenia WiFi, dzięki któremu to małe centrum wygody może posłużyć również jako funkcjonalne miejsce pracy.

Najbardziej wymagający goście mogą skorzystać ze stylowych apartamentów dysponujących częścią wypoczynkową. Każdy bywalec może liczyć na opcję noclegu ze śniadaniem, podawanego w formie szwedzkiego stołu z pysznościami.

Liczba pokoi
Pokój 3-osobowy TWN 2
Pokój 4-osobowy 2
Pokój 2-osobowy TWN 11
Pokój 2-osobowy DBL 5
Apartament 2
Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz
Ocena*:
Opolanka Restauracja & Hotel*** | Opole
Typ obiektu: hotel ***
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
120

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
180

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
180

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
50

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia
 • High-speed Internet
 • Parking
 • Restauracja
 • Multimedia
 • Klimatyzacja
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij