794 339 536
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i dodaj obiekt do porównania.

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Nowość! Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i wyślij jedno zapytanie do kilku obiektów.

Hotel Riviera | Olszewnica Nowa | Konferencje

Typ obiektu: hotel ****

Adres:
Nowodworska 32
05-124 Olszewnica Nowa
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Hotel Riviera mieści się w malowniczej, leśnej okolicy Olszewnicy Nowej w województwie mazowieckim. Lokalizacja gwarantuje spokojną, kojącą atmosferę sprzyjającą efektywnemu odpoczynkowi, niezależnie od celu naszego pobytu - obiekt przystosowany jest bowiem do wizyt zarówno indywidualnych gości, jak też przedsiębiorców oraz dużych, zorganizowanych grup.

Hotel w 4-gwiazdkowym standardzie usytuowany jest z dala od miejskiego hałasu, a zarazem w miejscu wygodnym z perspektywy podróży. W odległości 11 km położony jest najbliższy Port Lotniczy Warszawa - Modlin, zaś 15 km drogi dzieli nas stąd od polskiej stolicy. Zmotoryzowani goście mają do dyspozycji pojemny plac parkingowy.

Doświadczona i troskliwa obsługa nastawiona jest na pomoc oraz efektywną realizację różnego rodzaju wydarzeń biznesowych - konferencji, pokazów, targów czy przyjęć uświetnionych oprawą w królewskim wydaniu. Pojemna infrastruktura hotelu, obejmująca sale eventowe, wygodne pokoje oraz Oranżerię, sprawia, że miejsce to idealnie sprawdzi się wobec przedsięwzięć integrujących nawet 700 uczestników.

Dodatkowym walorem, którego próżno szukać na terenie miast, jest aż 1,5 hektara pięknych terenów pod lasem. Nieopodal odnajdziemy także urokliwy Zalew Zegrzyński.

Sale konferencyjne - Hotel Riviera

Hotel Riviera to miejsce pełne prestiżu i wytworności, w którym bez przeszkód zorganizujemy profesjonalne wydarzenia branżowe z dostosowaniem do dużej rozpiętości liczby uczestników. Na zaplecze konferencyjne składają się 4 klimatyzowane sale - Sala Lawendowa (832m2), Sala Jaśminowa (537m2), Sala Foyer (105m2) oraz kameralne Sale dedykowane grupom do 15 osób, o powierzchni 30 m2.

Dzięki tak imponującej różnorodności metrażu, obiekt otwarty jest na realizację konferencji, szkoleń czy targów goszczących nawet 700 osób. To również miejsce, które sprawdzi się w świetle zaplanowanych wystaw - w tym i motoryzacyjnych, bowiem na życzenie gości istnieje możliwość zaaranżowania specjalnie służącej temu przestrzeni. Hotel Riviera udostępnia także namioty z warunkami wystawienniczymi.

Mając na względzie udany finał spotkań, obiekt zapewnia niezbędny sprzęt multimedialny Sali Lawendowej oraz Jaśminowej w postaci systemu nagłośnienia, mikrofonów bezprzewodowych, rzutnika, ekranu, flipchartu oraz sceny. W przestronnej Sali Foyer odnajdziemy natomiast flipchart. Istotnym udogodnieniem jest dostęp do szybkiego internetu, światła dziennego z możliwością zaciemnienia pomieszczeń, a także pomocy ze strony profesjonalnego zespołu pracowników, który obejmie pieczę nad aspektami technicznymi i logistycznymi eventu.

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala Lawendowa Sala Lawendowa
700 200 550
Sala Jaśminowa Sala Jaśminowa
400 --- 320
Sala Foyer Sala Foyer
100 --- 80
brak zdjęcia Sale do 15 osób
--- --- ---

Sale bankietowe - Hotel Riviera

Większość sal konferencyjnych przystosowana jest do swobodnej realizacji przyjęć firmowych, bankietów, jubileuszy czy wszelkiego typu imprez biznesowych w eleganckim stylu, ukoronowanym wdzięcznym tłem kulinarnym. Dla takich eventów sprawdzi się dodatkowo przestrzeń wyjątkowej Restauracji Oranżeria, gdzie wytworne wnętrza łączą się z wysokim standardem obsługi. Meble inspirowane historycznym duchem wraz kwiatowymi elementami i polsko-francuską kuchnią podkreślają szczególny charakter tego miejsca, do którego chce się wracać z jeszcze większym apetytem.

W przypadku nieformalnej rozmowy biznesowej przy dobrej kawie sprawdzi się natomiast Lobby Bar lub Drink Bar z wygodnymi kanapami i telewizorem.

Uroczystości w Hotelu Riviera organizowane są z uwzględnieniem 2 opcji aranżacji: przy okrągłych stołach od 8 do 12 osób lub stołach wspólnych, ustawionych zgodnie z preferowaną konfiguracją. Możemy liczyć przy tym na kompetentne wsparcie pracowników oraz aromatyczne zaplecze gastronomiczne - obiekt wychodzi do gości z propozycją poczęstunku dedykowanego zarówno przyjęciom, jak i konferencjom.

Catering spotkań biznesowych może obejmować lunche, kolacje lub przerwy kawowe. Specjalnością tutejszej oferty jest też organizacja imprez firmowych w formie grilla bądź ogniska w mniej czy bardziej formalnej oprawie.
Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Restauracja Oranżeria
--- --- 80
Sala Jaśminowa
400 --- 250
Sala Lawendowa
700 --- 450
Sala Foyer
100 --- 60
brak zdjęcia Lobby Bar
--- --- ---
brak zdjęcia Drink Bar
--- --- 30

Pokoje - Hotel Riviera

W hotelu znajdziemy miejsca noclegowe dla 105 osób, rozłożone na pokoje 1-, 2- i 3-osobowe, a także luksusowe apartamenty. Pobyt w obiekcie to gwarancja wygody i wysokiego, 4-gwiazdkowego standardu. Pokoje urządzono z uwzględnieniem eleganckiej, a zarazem domowej atmosfery, w której to dominują ciepłe kolory oraz drobne dodatki. W razie potrzeby, można zaopatrzyć je dodatkowo w dostawki. 

W trosce o komfort, pomieszczenia noclegowe są klimatyzowane, posiadają dostęp do internetu i pełne wyposażenie, wśród którego znajdują się takie udogodnienia jak telefon czy telewizor.

Liczba pokoi
Pokoje 1-osobowe 34
Pokoje 2-osobowe 34
Pokoje 3-osobowe 6
Apartament 3
Usługi dodatkowe

Zaciszna, zielona okolica sprzyja organizacji niezapomnianych eventów plenerowych, które stanowią jedną ze specjalności Hotelu Riviera. Teren okalający obiekt jest jednocześnie ogrodzony, zapewniając poczucie bezpieczeństwa w trakcie wydarzeń. Do dyspozycji gości oddane są urokliwe altany oraz namioty eventowe.

Tutaj wyjazd służbowy może iść w zgrabnej parze z chwilami relaksu, bowiem na terenie obiektu udostępniono następujące atrakcje:

 • stół bilardowy w Drink Barze,
 • piłkarzyki,
 • rzutki,
 • stół tenisowy.

Komentarze
Hotel ładnie wykończony, sale są ciekawie zrobione i funkcjonale całkowicie na uboczu. Cisza i spokój. Polecam

07/2021

Dodaj komentarz
Ocena*:
Hotel Riviera | Olszewnica Nowa
Typ obiektu: hotel ****
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
700

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
700

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
700

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
105

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia
 • High-speed Internet
 • Parking
 • Restauracja
 • Zwierzęta mile widziane
 • Multimedia
 • Bar
 • Klimatyzacja
 • Przyjazny dla osób niepełnosprawnych
Komentarze
Hotel ładnie wykończony, sale są ciekawie zrobione i funkcjonale całkowicie na uboczu. Cisza i spokój. Polecam

07/2021

Dodaj komentarz
Ocena*:
Sprawdź dostępność
Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do obiektu. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe
DANE OSOBOWE:
Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:
liczba uczestnikow:
liczba pokoi:
INFORMACJE DODATKOWE:
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Szukasz sali konferencyjnej? Bezpłatnie pomożemy Ci znaleźć idealny obiekt na Twoje wydarzenie! Napisz na [email protected]

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij