61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Obiekty konferencyjne w Przasnysz

Przasnysz to miasto w województwie mazowieckim, w powiecie przasnyskim, nad Węgierką. Miasto leży na północnym Mazowszu i ma połączenia drogowe z Warszawą, Olsztynem, Ostrołęką, Działdowem, Ciechanowem, Makowem Mazowieckim i Mławą. Warto dodać, że na wschód od miasta znajduje się lądowisko Aeroklubu Północnego Mazowsza. Wszystko to powoduje, że w miejscowości odbywa się wiele wydarzeń szkoleniowych i konferencyjnych, takich jak szkolenia, konferencje i inne eventy. Jest też wiele obiektów szkoleniowych i hoteli konferencyjnych.
Znalezione obiekty: 13
Obiekty na mapie

Brak obiektów konferencyjnych w podanej lokalizacji.

Obiekty konferencyjne w okolicy: Przasnysz

Hotel Zamek Pułtusk *** Dom Polonii zobacz prezentację
Liczba uczestników: 550
Liczba miejsc noclegowych: 103
Doskonale sprawdzi się na kilkudniowe wyjazdy firmowe. Funkcjonalne sale i bogata oferta rekreacyjna gwarantują pełne zadowolenie.
Hotel Bonifacio**** Spa & Sport Resort zobacz prezentację
Liczba uczestników: 250
Liczba miejsc noclegowych: 139
Hotel Bonifacio posiada bardzo bogatą i zróżnicowaną ofertę, dlatego spotkania organizowane tutaj są zawsze na wysokim poziomie.
Inter Hotel*** zobacz prezentację
Liczba uczestników: 50
Liczba miejsc noclegowych: ---
Inter Hotel to trzygwiazdkowy, nowoczesny obiekt konferencyjny, położony w Ostrołęce. Jest to idealne miejsce zarówno do ...
Hotel NARVIL**** Conference & Spa zobacz prezentację
Miasto: Serock
Liczba uczestników: 1300
Liczba miejsc noclegowych: ---
Hotel NARVIL**** Conference & Spa to doskonały obiekt konferencyjny, położony w Serocku, niedaleko Warszawy. Swoim ...
Windsor Palace Hotel & Conference Center**** zobacz prezentację
Miasto: Serock
Liczba uczestników: 800
Liczba miejsc noclegowych: 431
Zlokalizowany w mazowieckiej miejscowości Serock, niedaleko Warszawy, to doskonały obiekt konferencyjny nad Zalewem ...
Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe **** zobacz prezentację
Miasto: Serock
Liczba uczestników: 1200
Liczba miejsc noclegowych: 600
Niedaleko Warszawy, w Serocku znajduje się nowoczesny i w pełni profesjonalny obiekt konferencyjny, wyposażony w ...
Pałac Ślężany Centrum Konferencyjne zobacz prezentację
Miasto: Ślężany
Liczba uczestników: 56
Liczba miejsc noclegowych: 24
Zabytkowe wnętrza Pałacu Ślężany będą na pewno ciekawą alternatywą na konferencję pod Warszawą. Do dyspozycji są 3 sale.
Hotel Riviera zobacz prezentację
Liczba uczestników: 700
Liczba miejsc noclegowych: 105
Hotel Riviera to obiekt w prawdziwie królewskiej formie, zapraszający w swoje progi organizatorów przyjęć firmowych i konferencji.
Dom Zjazdów i Konferencji Polskiej Akademii Nauk zobacz prezentację
Miasto: Jabłonna
Liczba uczestników: 230
Liczba miejsc noclegowych: 42
Dom Zjazdów i Konferencji Polskiej Akademii Nauk położony jest w urokliwej miejscowości Jabłonna, tuż niedaleko Warszawy ...
Hotel Złote Dęby zobacz prezentację
Liczba uczestników: 160
Liczba miejsc noclegowych: ---
Hotel Złote Dęby to doskonały obiekt nie tylko ...

Pozostałe sale konferencyjne:

Gościniec Iwa zobacz prezentację
Miasto: Przasnysz
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Hotel Imperium zobacz prezentację
Miasto: Przasnysz
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Hotel & Restauracja Millennium zobacz prezentację
Miasto: Przasnysz
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---

W czasie procesu szukania odpowiedniego pomieszczenia na nasze wydarzenie biznesowe, takie jak konferencja, szkolenie, seminarium czy sympozjum możemy w Przasnyszu oraz okolicy tej miejscowości znaleźć wiele obiektów, takich jak hotele szkoleniowe i obiekty konferencyjne. Mają one różną wielkość i różnią się swoim stylem, a także posiadanym wyposażeniem. Oczywiście w czasie poszukiwania obiektu konferencyjnego warto zwrócić uwagę na wiele różnorodnych kwestii. Jedną z nich jest z na pewno kwestia wyposażenia konferencyjnego i technicznego danych obiektów szkoleniowych. Żeby móc wyświetlić daną prezentację podczas wydarzenia biznesowego należy posiadać nowoczesny sprzęt multimedialny, który będzie niezbędną pomocą dla osób, które prowadzą szkolenie, wykład czy konferencję. Kolejną istotną kwestią jest zapewnienie stosownego nagłośnienia, tak aby każdy uczestnik seminarium, szkolenia, konferencji czy innego wydarzenia biznesowego mógł cieszyć się odbieraniem doskonałego dźwięku i w pełni korzystać z danego wykładu czy prezentacji. Innym ważnym pytaniem jest istnienie w danym obiekcie konferencyjnym dobrej wentylacji oraz klimatyzacji. Jest to szczególnie istotne w czasie upalnych dni, które jest wiele w letnie miesiące takie jak czerwiec, lipiec czy sierpień. Chodzi o to, aby uczestnicy szkolenia, wykładu czy konferencji mogli cieszyć się doskonałą atmosferą w czasie przebiegu danego wydarzenia biznesowego oraz żeby temperatura na sali szkoleniowej czy sali konferencyjnej była optymalna. Zdarza się czasami, że uczestnicy danego wydarzenia biznesowego zostają w danym obiekcie na noc lub więcej nocy. Większość obiektów konferencyjnych i hotelów szkoleniowych w Przasnyszu zapewnia w tym względzie wygodny nocleg, który zapewni uczestnikom szkolenia lub konferencji regenerację i wypoczynek. Często obiekty konferencyjne i hotele szkoleniowe w Przasnyszu i okolicy oferują również dodatkowe atrakcje, takie jak basen, sauna czy sala fitness. Na pewno zwiększa to atrakcyjność danego wydarzenia biznesowego patrząc z punktu widzenia uczestników danego szkolenia czy konferencji biznesowej.

Wyszukaj na skróty
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij