61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Obiekty konferencyjne w Ostrów Mazowiecka

Ostrów Mazowiecka to stosunkowo niewielka miejscowość w województwie mazowieckim, położona na północny wschód od Warszawy. Relatywnie blisko jest stąd do innego ważnego miasta na mapie Polski – Białegostoku. Przez miejscowość przebiega szybka droga S8. To wszystko sprawia, że jest to miejsce, w którym można z powodzeniem zorganizować wydarzenie biznesowe, takie jak szkolenie, konferencja, seminarium czy uroczysty bankiet firmowy. Znajdują się tutaj różnego typu obiekty szkoleniowe i konferencyjne, o zróżnicowanej wielkości.
Znalezione obiekty: 13
Obiekty na mapie

Sprawdź koniecznie obiekty w okolicy!

Obiekty konferencyjne w okolicy: Ostrów Mazowiecka

Inter Hotel*** zobacz prezentację
Liczba uczestników: 50
Liczba miejsc noclegowych: ---
Inter Hotel to trzygwiazdkowy, nowoczesny obiekt konferencyjny, położony w Ostrołęce. Jest to idealne miejsce zarówno do ...
Pałac Ślężany Centrum Konferencyjne zobacz prezentację
Miasto: Ślężany
Liczba uczestników: 56
Liczba miejsc noclegowych: 24
Zabytkowe wnętrza Pałacu Ślężany będą na pewno ciekawą alternatywą na konferencję pod Warszawą. Do dyspozycji są 3 sale.
Gródek nad Bugiem zobacz prezentację
Liczba uczestników: 250
Liczba miejsc noclegowych: 56
Położony nad rzeką kompleks posiada sale konferencyjne, pokoje oraz domki, a także klimatyczną karczmę. Na gości czeka ...
Hotel Zamek Pułtusk *** Dom Polonii zobacz prezentację
Liczba uczestników: 550
Liczba miejsc noclegowych: 103
Doskonale sprawdzi się na kilkudniowe wyjazdy firmowe. Funkcjonalne sale i bogata oferta rekreacyjna gwarantują pełne zadowolenie.
Hotel NARVIL**** Conference & Spa zobacz prezentację
Miasto: Serock
Liczba uczestników: 1300
Liczba miejsc noclegowych: ---
Hotel NARVIL**** Conference & Spa to doskonały obiekt konferencyjny, położony w Serocku, niedaleko Warszawy. Swoim ...
Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe **** zobacz prezentację
Miasto: Serock
Liczba uczestników: 1200
Liczba miejsc noclegowych: 600
Niedaleko Warszawy, w Serocku znajduje się nowoczesny i w pełni profesjonalny obiekt konferencyjny, wyposażony w ...
Windsor Palace Hotel & Conference Center**** zobacz prezentację
Miasto: Serock
Liczba uczestników: 800
Liczba miejsc noclegowych: 431
Zlokalizowany w mazowieckiej miejscowości Serock, niedaleko Warszawy, to doskonały obiekt konferencyjny nad Zalewem ...
Hotel Trylogia zobacz prezentację
Liczba uczestników: 350
Liczba miejsc noclegowych: 120
Hotel w centrum rozległych terenów rekreacyjnych, powstały na skutek inspiracji jednym z dzieł dorobku polskiej ...
Centrum konferencyjno bankietowe Park na Wojskiego zobacz prezentację
Liczba uczestników: 200
Liczba miejsc noclegowych: 50
Centrum bankietowo-konferencyjne Park Na Wojskiego to zaciszne i kameralne miejsce przeznaczone do organizacji ...
Fotex – Usługi Noclegowe, Hotel zobacz prezentację
Miasto: Ząbki
Liczba uczestników: 60
Liczba miejsc noclegowych: 100
Hotel Fotex to komfortowy obiekt na konferencję pod Warszawą. Znajduje się on jedynie kilkaset metrów od granic stołecznego miasta.

Pozostałe sale konferencyjne:

Usługi Hotelowe "17" zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Dworek Nad Stawem zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---

Sale konferencyjne oraz sale szkoleniowe w Ostrowi Mazowieckiej są bardzo dobrze wyposażone, zresztą tak samo jak inne obiekty konferencyjne i hotele szkoleniowe, położone w województwie mazowieckim. Zdecydowana większość z nich posiada nowoczesny sprzęt multimedialny, który zapewnia właściwe przeprowadzenie szkolenia, konferencji czy też innego wydarzenia biznesowego. W skład tego typu wyposażenia wchodzą zarówno nowoczesne projektory, wyświetlające obraz, duże telewizory, a także innego typu sprzęt, za pomocą którego można wyświetlić materiały wideo. Do tego dochodzi także nowoczesny sprzęt nagłośnieniowy, który zapewnia doskonałą transmisję dźwięku i gwarantuje, że wszyscy uczestnicy wydarzenia biznesowego, takiego jak szkolenie, konferencja, sympozjum czy seminarium będą doskonale słyszeć prowadzącego spotkanie biznesowe, a także będą mogli cieszyć się wspaniałym dźwiękiem podczas wyświetlania dodatkowych materiałów szkoleniowych i konferencyjnych. Obiekty szkoleniowe i konferencyjne w Ostrowi Mazowieckiej zapewniają także dodatkowy catering dla uczestników danego szkolenia czy konferencji, zarówno jeśli chodzi o przerwy kawowe podczas szkolenia czy sympozjum, jak i lunche, obiady i inne posiłki podczas danego wydarzenia biznesowego. Z pewnością warto o to zapytać już podczas wstępnego rozpatrywania danych ofert konferencyjnych i szkoleniowych w konkretnych obiektach szkoleniowych i konferencyjnych. Oferta cateringowa obiektów szkoleniowych i konferencyjnych w Ostrowi Mazowieckiej różni się bowiem szczegółami oraz ceną tego typu usługi, co z pewnością jest ważne podczas planowania budżetu i kosztów organizacji wydarzenia biznesowego, takiego jak szkolenie czy konferencja. Zdarza się, że poza samym wynajmem sali szkoleniowej będzie również potrzeba skorzystania z noclegu przez uczestników danego szkolenia czy konferencji biznesowej. Tego typu usługę również świadczą obiekty konferencyjne i szkoleniowe w Ostrowi Mazowieckiej. Niektóre obiekty szkoleniowe i konferencyjne w Ostrowi Mazowieckiej zapewniają także dodatkowe usługi, jak skorzystanie z obecnego w danym obiekcie konferencyjnym SPA czy też sali fitness, co stanowi wartość dodatkową dla organizatorów i uczestników szkolenia lub konferencji.

Miasta w okolicy
Wyszukaj na skróty
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij