61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Hotel Campanile Kraków | Kraków | Konferencje

Typ obiektu: hotel ***

Adres:
Św. Tomasza 34
31-023 Kraków
małopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Hotel Campanile Kraków mieści się w centrum miasta. Sukiennice, Kościół Mariacki, Rynek Główny, Wawel, restauracje, kawiarnie i krakowskie uliczki dzieli od hotelu tylko kilkaset metrów. Z okien tych najwyżej położonych pokoi można oglądać dachy starych kamieniczek oraz Wawel. Wejście główne do hotelu znajduje się na terenie zielnych Plant. Miejsce największych wydarzeń sportowych i kulturalnych, TAURON Arena, położone jest 5 km od hotelu (ok. 20 min jazdy samochodem), Dworzec PKP Kraków Główny tylko 700 m (ok. 10 min na piechotę), a Port Lotniczy Kraków - Balice 18 km (ok. 30 min jazdy samochodem). Galeria Krakowska, duże centrum handlowe znajduje się w odległości ok. kilkuminutowego spaceru.

Hotel oferuje 106 klimatyzowanych, jedno- i dwuosobowych pokoi, bar, restaurację z 90 miejscami siedzącymi oraz cztery klimatyzowane, w pełni wyposażone sale konferencyjno-bankietowe o całkowitej powierzchni 186 m2. Sale dają możliwość organizacji różnego rodzaju spotkań okolicznościowych i biznesowych do 100 osób. Ich wielkość i aranżację można dopasować do indywidualnie zaplanowanych eventów . Hotel posiada monitorowany parking podziemny. Na terenie hotelu znajduje się bezpłatny dostęp do Wi-Fi.

Restauracja Hotelu Campanile Kraków dostępna jest dla gości indywidualnych, uczestników spotkań odbywających się w obiekcie oraz grup turystycznych. Oferuje szeroki wachlarz dań kuchni polskiej i międzynarodowej oraz dania regionalne. Menu restauracji skomponowane jest na podstawie dostępnych produktów sezonowych. Dla grup korzystających z sal konferencyjnych restauracja proponuje zróżnicowane warianty przerwy kawowej i/lub specjalne menu, które może zostać podane w sali konferencyjnej bądź w restauracji.

Bufet śniadaniowy podawany jest w dni robocze w godzinach 6.30 - 10.00, a w weekendy 7.00 - 10.30. W jego ofercie znajdują się m.in. duży wybór wędlin i serów, ciepły bufet, płatki śniadaniowe, jogurty, warzywa i owoce, różne rodzaje pieczywa oraz ciepłe i zimne napoje. Na życzenie, istnieje możliwość przygotowania śniadania na wynos.
Oprócz restauracji, w hotelu działa również bar.

Sale konferencyjne - Hotel Campanile Kraków

Hotel oferuje cztery klimatyzowane sale konferencyjno-bankietowe o łącznej powierzchni 186 m2, idealne do organizacji różnego rodzaju spotkań zarówno biznesowych, jak i prywatnych, do 100 osób. Każda z nich posiada dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz naturalne oświetlenie, z możliwością całkowitego zaciemnienia. Dzięki systemowi mobilnych ścian, ich wielkość oraz aranżacja może zostać dopasowana do charakteru organizowanego wydarzenia i indywidualnych potrzeb. Sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny: ekran, projektor multimedialny, wskaźnik laserowy, flipchart, nagłośnienie konferencyjne oraz wodę i materiały piśmienne dla każdego uczestnika. Na życzenie hotel zapewni pomoc techniczną oraz odpłatnie każdy inny sprzęt konferencyjny.

W uzupełnieniu oferty, restauracja hotelu Campanile Kraków oferuje: zróżnicowane przerwy kawowe i/lub specjalne menu konferencyjne i bankietowe.
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
brak zdjęcia A 15 12 10
brak zdjęcia B 60 24 32
brak zdjęcia C 60 48 24
brak zdjęcia D 50 24 30
brak zdjęcia A+B 70 35 40
brak zdjęcia B+C 120 50 80
brak zdjęcia A+B+C 120 50 80

Sale bankietowe - Hotel Campanile Kraków

Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
brak zdjęcia A --- 12 ---
brak zdjęcia B --- 24 ---
brak zdjęcia C --- 28 ---
brak zdjęcia D --- 24 ---
brak zdjęcia A+B 50 35 ---
brak zdjęcia B+C 70 50 ---
brak zdjęcia A+B+C 100 50 ---

Pokoje - Hotel Campanile Kraków

W Hotelu Campanile Kraków znajduje się 106 klimatyzowanych, jedno- i dwuosobowych pokoi, w tym 43 z oddzielnymi łóżkami. Na życzenie, można do nich wstawić dostawkę bądź łóżeczko dla dziecka. Hotel posiada pokoje przystosowane do osób niepełnosprawnych oraz pokoje dla rodzin.

Każdy pokój wyposażony jest w łóżko z komfortowym materacem, biurko, szafę, zestaw do parzenia kawy i herbaty, telewizor LCD z dostępem do telewizji satelitarnej i CANAL+. W łazienkach z prysznicem lub wanną dostępna są kosmetyki i suszarka do włosów. Pokoje dla osób niepełnosprawnych wyposażone są w odpowiednio przystosowaną łazienkę oraz połączone są wewnętrznymi drzwiami z sąsiednim pokojem. Istnieje możliwość przechowania cennych przedmiotów w depozycie recepcji. Można też skorzystać z bezpłatnej prasowalni. Za dodatkową opłatą hotel przyjmuje zwierzęta.
Usługi dodatkowe
Restauracja i bar Hotelu Campanile Kraków oferują szeroki wybór dań kuchni polskiej i międzynarodowej oraz dania regionalne. Jest to także doskonałe miejsce do organizacji przyjęć rodzinnych i firmowych.
Bufet śniadaniowy dostępny jest w dni robocze od 6.30 do 10.00, a w weekendy od 7.00 do 10.30. W jego ofercie znajdą się m.in. ciepły bufet, duży wybór wędlin i serów, płatki śniadaniowe, jogurty, warzywa i owoce, różne rodzaje pieczywa oraz ciepłe i zimne napoje. Na życzenie, istnieje możliwość przygotowania posiłku na wynos.
Dania z karty serwowane są od 12:30 do 21:30 (w weekendy restauracja jest zamknięta). Menu, zmieniane kilka razy w roku, oparte jest na produktach sezonowych
Restauracja przygotowuje także specjalne menu dla grup zorganizowanych lub na specjalne okazje.

USŁUGI I WARUNKI
• Recepcja 24h
• Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
• Monitorowany parking podziemny z 18 miejscami
• Bezpłatne Wi-Fi
• Płatna usługa pralnicza
• Możliwość pobytu ze zwierzętami
Komentarze
Szukaliśmy niewielkiego obiektu konferencyjnego w centrum Krakowa. Wybraliśmy Hotel Campanile ze względu na jego lokalizację. Oprócz bliskości najważniejszych zabytków, obiekt znajduje się w niedalekiej odległości od dworca PKP, dzięki czemu uczestnicy spoza Krakowa nie mieli problemu z dotarciem na miejsce konferencji. Wyposażenie sali było standardowe i posiadało wszystkie potrzebne nam sprzęty. Uważamy jednak, że w sali C należałoby poprawić oświetlenie.

11/2017

W Hotelu Campanile już dwukrotnie organizowaliśmy szkolenia z pozyskiwania dotacji unijnych. Za każdym razem bardzo dobrze współpracowało się nam z obsługą, która przygotowała salę szkoleniową zgodnie z naszymi oczekiwaniami i przez cały czas była do naszej dyspozycji. Duży plus za lokalizację w centrum Krakowa. Szkoda tylko, że nie ma tam więcej miejsc parkingowych.

04/2018

Hotel Campanile oferuje cztery klimatyzowane sale konferencyjno-, idealne do organizacji różnego rodzaju spotkań zarówno biznesowych . Każda z nich posiada dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz naturalne oświetlenie, z możliwością całkowitego zaciemnienia. Dzięki systemowi mobilnych ścian, ich wielkość oraz aranżacja może zostać dopasowana do charakteru organizowanego wydarzenia i indywidualnych potrzeb. Sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny: ekran, projektor multimedialny, wskaźnik laserowy, flipchart, nagłośnienie konferencyjne oraz wodę i materiały piśmienne dla każdego uczestnika

01/2019

Dodaj komentarz
Ocena*:
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij