61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Hotel Campanile Kraków | Kraków | Konferencje

Typ obiektu: hotel ***

Adres:
Św. Tomasza 34
31-023 Kraków
małopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

Hotel Campanile Kraków mieści się w centrum miasta. Sukiennice, Kościół Mariacki, Rynek Główny, Wawel, restauracje, kawiarnie i krakowskie uliczki dzieli od hotelu tylko kilkaset metrów. Z okien tych najwyżej położonych pokoi można oglądać dachy starych kamieniczek oraz Wawel. Wejście główne do hotelu znajduje się na terenie zielnych Plant. Miejsce największych wydarzeń sportowych i kulturalnych, TAURON Arena, położone jest 5 km od hotelu (ok. 20 min jazdy samochodem), Dworzec PKP Kraków Główny tylko 700 m (ok. 10 min na piechotę), a Port Lotniczy Kraków - Balice 18 km (ok. 30 min jazdy samochodem). Galeria Krakowska, duże centrum handlowe znajduje się w odległości ok. kilkuminutowego spaceru.

Hotel oferuje 106 klimatyzowanych, jedno- i dwuosobowych pokoi, bar, restaurację z 90 miejscami siedzącymi oraz cztery klimatyzowane, w pełni wyposażone sale konferencyjno-bankietowe o całkowitej powierzchni 186 m2. Sale dają możliwość organizacji różnego rodzaju spotkań okolicznościowych i biznesowych do 100 osób. Ich wielkość i aranżację można dopasować do indywidualnie zaplanowanych eventów . Hotel posiada monitorowany parking podziemny. Na terenie hotelu znajduje się bezpłatny dostęp do Wi-Fi.

Restauracja Hotelu Campanile Kraków dostępna jest dla gości indywidualnych, uczestników spotkań odbywających się w obiekcie oraz grup turystycznych. Oferuje szeroki wachlarz dań kuchni polskiej i międzynarodowej oraz dania regionalne. Menu restauracji skomponowane jest na podstawie dostępnych produktów sezonowych. Dla grup korzystających z sal konferencyjnych restauracja proponuje zróżnicowane warianty przerwy kawowej i/lub specjalne menu, które może zostać podane w sali konferencyjnej bądź w restauracji.

Bufet śniadaniowy podawany jest w dni robocze w godzinach 6.30 - 10.00, a w weekendy 7.00 - 10.30. W jego ofercie znajdują się m.in. duży wybór wędlin i serów, ciepły bufet, płatki śniadaniowe, jogurty, warzywa i owoce, różne rodzaje pieczywa oraz ciepłe i zimne napoje. Na życzenie, istnieje możliwość przygotowania śniadania na wynos.
Oprócz restauracji, w hotelu działa również bar.

Sale konferencyjne - Hotel Campanile Kraków

Hotel oferuje cztery klimatyzowane sale konferencyjno-bankietowe o łącznej powierzchni 186 m2, idealne do organizacji różnego rodzaju spotkań zarówno biznesowych, jak i prywatnych, do 100 osób. Każda z nich posiada dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz naturalne oświetlenie, z możliwością całkowitego zaciemnienia. Dzięki systemowi mobilnych ścian, ich wielkość oraz aranżacja może zostać dopasowana do charakteru organizowanego wydarzenia i indywidualnych potrzeb. Sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny: ekran, projektor multimedialny, wskaźnik laserowy, flipchart, nagłośnienie konferencyjne oraz wodę i materiały piśmienne dla każdego uczestnika. Na życzenie hotel zapewni pomoc techniczną oraz odpłatnie każdy inny sprzęt konferencyjny.

W uzupełnieniu oferty, restauracja hotelu Campanile Kraków oferuje: zróżnicowane przerwy kawowe i/lub specjalne menu konferencyjne i bankietowe.
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
brak zdjęcia A 15 12 10
brak zdjęcia B 60 24 32
brak zdjęcia C 60 48 24
brak zdjęcia D 50 24 30
brak zdjęcia A+B 70 35 40
brak zdjęcia B+C 120 50 80
brak zdjęcia A+B+C 120 50 80

Sale bankietowe - Hotel Campanile Kraków

Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
brak zdjęcia A --- 12 ---
brak zdjęcia B --- 24 ---
brak zdjęcia C --- 28 ---
brak zdjęcia D --- 24 ---
brak zdjęcia A+B 50 35 ---
brak zdjęcia B+C 70 50 ---
brak zdjęcia A+B+C 100 50 ---

Pokoje - Hotel Campanile Kraków

W Hotelu Campanile Kraków znajduje się 106 klimatyzowanych, jedno- i dwuosobowych pokoi, w tym 43 z oddzielnymi łóżkami. Na życzenie, można do nich wstawić dostawkę bądź łóżeczko dla dziecka. Hotel posiada pokoje przystosowane do osób niepełnosprawnych oraz pokoje dla rodzin.

Każdy pokój wyposażony jest w łóżko z komfortowym materacem, biurko, szafę, zestaw do parzenia kawy i herbaty, telewizor LCD z dostępem do telewizji satelitarnej i CANAL+. W łazienkach z prysznicem lub wanną dostępna są kosmetyki i suszarka do włosów. Pokoje dla osób niepełnosprawnych wyposażone są w odpowiednio przystosowaną łazienkę oraz połączone są wewnętrznymi drzwiami z sąsiednim pokojem. Istnieje możliwość przechowania cennych przedmiotów w depozycie recepcji. Można też skorzystać z bezpłatnej prasowalni. Za dodatkową opłatą hotel przyjmuje zwierzęta.
Usługi dodatkowe
Restauracja i bar Hotelu Campanile Kraków oferują szeroki wybór dań kuchni polskiej i międzynarodowej oraz dania regionalne. Jest to także doskonałe miejsce do organizacji przyjęć rodzinnych i firmowych.
Bufet śniadaniowy dostępny jest w dni robocze od 6.30 do 10.00, a w weekendy od 7.00 do 10.30. W jego ofercie znajdą się m.in. ciepły bufet, duży wybór wędlin i serów, płatki śniadaniowe, jogurty, warzywa i owoce, różne rodzaje pieczywa oraz ciepłe i zimne napoje. Na życzenie, istnieje możliwość przygotowania posiłku na wynos.
Dania z karty serwowane są od 12:30 do 21:30 (w weekendy restauracja jest zamknięta). Menu, zmieniane kilka razy w roku, oparte jest na produktach sezonowych
Restauracja przygotowuje także specjalne menu dla grup zorganizowanych lub na specjalne okazje.

USŁUGI I WARUNKI
• Recepcja 24h
• Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
• Monitorowany parking podziemny z 18 miejscami
• Bezpłatne Wi-Fi
• Płatna usługa pralnicza
• Możliwość pobytu ze zwierzętami
Komentarze
Szukaliśmy niewielkiego obiektu konferencyjnego w centrum Krakowa. Wybraliśmy Hotel Campanile ze względu na jego lokalizację. Oprócz bliskości najważniejszych zabytków, obiekt znajduje się w niedalekiej odległości od dworca PKP, dzięki czemu uczestnicy spoza Krakowa nie mieli problemu z dotarciem na miejsce konferencji. Wyposażenie sali było standardowe i posiadało wszystkie potrzebne nam sprzęty. Uważamy jednak, że w sali C należałoby poprawić oświetlenie.

11/2017

W Hotelu Campanile już dwukrotnie organizowaliśmy szkolenia z pozyskiwania dotacji unijnych. Za każdym razem bardzo dobrze współpracowało się nam z obsługą, która przygotowała salę szkoleniową zgodnie z naszymi oczekiwaniami i przez cały czas była do naszej dyspozycji. Duży plus za lokalizację w centrum Krakowa. Szkoda tylko, że nie ma tam więcej miejsc parkingowych.

04/2018

Hotel Campanile oferuje cztery klimatyzowane sale konferencyjno-, idealne do organizacji różnego rodzaju spotkań zarówno biznesowych . Każda z nich posiada dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz naturalne oświetlenie, z możliwością całkowitego zaciemnienia. Dzięki systemowi mobilnych ścian, ich wielkość oraz aranżacja może zostać dopasowana do charakteru organizowanego wydarzenia i indywidualnych potrzeb. Sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny: ekran, projektor multimedialny, wskaźnik laserowy, flipchart, nagłośnienie konferencyjne oraz wodę i materiały piśmienne dla każdego uczestnika

01/2019

Dodaj komentarz
Ocena*:
Hotel Campanile Kraków | Kraków
Typ obiektu: hotel ***

Adres:
Św. Tomasza 34
31-023 Kraków
małopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
120

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
100

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
120

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
106

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia
Lokalizacja
Odległosc od lotniska: 18  Odległosc od PKP: 0,7

Kliknij żeby wczytaj mapę google
SaleBiznesowe.pl - logo serwisu

prezentacja nieaktywna

Prezentacja wybranego obiektu jest nieaktywna. Poznaj ofertę poniższych obiektów w okolicy.
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij