61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Hotel Alf** | Kraków | Konferencje

Typ obiektu: hotel

Adres:
Klimeckiego 24
30-705 Kraków
małopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Hotel Alf to nowoczesny i kameralny obiekt konferencyjny położony w pięknym, zabytkowym mieście Kraków. Hotel stanowi zarówno idealną bazę wypadową do zwiedzania miasta, jak i jest doskonałym miejscem do organizacji szkoleń , konferencji oraz imprez okolicznościowych.

Sale konferencyjne - Hotel Alf**

Do dyspozycji gości biznesowych oddajemy 3 przestronne sale szkoleniowe, wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, niezbędny do przeprowadzenia każdej prezentacji. Sale można aranżować w dowolny sposób, dostosowując przestrzeń do potrzeb konkretnego wydarzenia. Ponadto, oferujemy organizację przerw kawowych oraz biznesowych lunchów.
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła

Sale bankietowe - Hotel Alf**

Sala restauracyjna Hotelu Alf to eleganckie miejsce na kameralne wesel, przyjęcie okolicznościowe lub bankiet do 50 osób. Zapewniamy pełną obsługę każdego wydarzenia w postaci oprawy gastronomicznej, muzycznej oraz stylowych dekoracji wnętrz.
Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
brak zdjęcia Sala Restauracyjna 50 50 50

Pokoje - Hotel Alf**

Do Państwa dyspozycji oddajemy 200 miejsc noclegowych w przytulnych i komfortowych pokojach. W ofercie znajdują się pomieszczenia jedno-, dwu- i trzyosobowe oraz apartament o podwyższonym standardzie. Wszystkie wnętrza dysponują osobnymi łazienkami, TV oraz internetem.
Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz
Ocena*:
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij