61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Ekoenergia Silesia | Goczałkowice-Zdrój | Konferencje

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Jeziorna 87
43-230 Goczałkowice-Zdrój
śląskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

Nad samym Jeziorem Goczałkowskim w malowniczej scenerii usytuowane jest Centrum Badawczo-Szkoleniowe Ekocentrum. Obiekt ten przeznaczony jest dla Gości, którzy z jednej strony cenią sobie komfortowe wnętrza, nowoczesny sprzęt, a przy okazji dobrze się czują wśród natury.

Ekocentrum oferuje trzy klimatyzowane sale szkoleniowe, które mogą pomieścić łącznie około 100 osób. Profesjonalny sprzęt, w tym m.in. urządzenia audiowizualne i nagłośnienie, będą niezastąpioną pomocą podczas organizowanych przez Państwa konferencji, szkoleń, przyjęć firmowych, bankietów czy imprez integracyjnych.

Posiadamy własny parking, a także oferujemy możliwość korzystania z naszego cateringu.

Centrum Badawczo-Edukacyjne Ekocentrum dzięki malowniczej scenerii, dogodnemu dojazdowi i profesjonalnie wyposażonym salom spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości.

Sale konferencyjne - Ekoenergia Silesia

Obiekt oferuje trzy sale konferencyjno-szkoleniowe. Dwie z nich mieszczą się na III piętrze, a jedna na parterze. Pierwsza z nich pomieści około 50 osób w układzie teatralnym. Posiada cały niezbędny sprzęt do prowadzenia różnego rodzaju imprez, m.in. zwijany elektryczny ekran, dostęp do internetu, projektor multimedialny, nagłośnienie i przede wszystkim automatyczny system sterowania scenami prezentacyjnymi.

Druga z sal na III piętrze dysponuje 20 miejscami. Oferuje nagłośnienie, dostęp do internetu i telewizor do dyspozycji naszych Gości.

Sala trzecia w zależności od ułożenia stołów i krzeseł jest w stanie pomieścić od 18 do 30 osób. Znajdą Państwo w niej telewizor, internet, a także całe zaplecze techniczno-socjalne.
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
1 1 50 --- ---
2 2 20 --- ---
3 3 30 --- 18
Usługi dodatkowe
Niewątpliwym atutem naszego obiektu jest położenie nad samym jeziorem. Na zewnątrz cisza i spokój, a w środku wszystko do czego potrzebują Państwo do zorganizowania konferencji czy szkolenia: komfortowe wnętrza, profesjonalny sprzęt i zaplecze techniczno-socjalne.

Nasz obiekt szkoleniowo-konferencyjny jest przystosowany dla niepełnosprawnych, ponieważ posiadamy windę.

Mimo, że Centrum Badawczo-Edukacyjne Ekocentrum mieści się w niewielkiej miejscowości, z dala od zgiełku miasta, bardzo łatwo i szybko można do nas dojechać samochodem. Dla każdego Gościa czeka parking, który znajduje się przy naszym budynku. Atrakcyjna oferta cateringowa jest naszym dodatkowym atutem.
Komentarze
Pod koniec listopada organizowałem w tym obiekcie konferencyjnym imprezę integracyjną dla kilkudziesięciu osób z mojego zespołu. Przed zabawą musiałem także przeprowadzić krótkie szkolenie dla działu księgowego o nadchodzących zmianach w podatkach. Bez względu na charakter wydarzenia, sale w pełni spełniły swoje zadanie, oferując dobre nagłośnienie i dużo przestrzeni. Polecam Ekoenergię również ze względu na lokalizacje - obiekt jest położony w przepięknej okolicy i łatwo do niego dojechać.

12/2017

Dodaj komentarz
Ocena*:
Ekoenergia Silesia | Goczałkowice-Zdrój
Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Jeziorna 87
43-230 Goczałkowice-Zdrój
śląskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
50

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
50

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia
Lokalizacja
Odległosc od lotniska: 80 km  Odległosc od PKP:

Kliknij żeby wczytaj mapę google
SaleBiznesowe.pl - logo serwisu

prezentacja nieaktywna

Prezentacja wybranego obiektu jest nieaktywna. Poznaj ofertę poniższych obiektów w okolicy.
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij