61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Hotel St. Bruno
 

Browar Obywatelski | Tychy

Typ obiektu: inny

Adres:
Browarowa 21
43-100 Tychy
śląskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

Browar Obywatelski to wybudowany w 1897 roku obiekt, który w elegancki sposób łączy w sobie historię, nowe technologie, najlepszą kuchnię i design.

Dawny browar miał w sobie wystarczający potencjał, by ponownie stać się atrakcją nie tylko dla mieszkańców Tych, aglomeracji śląskiej, ale również Polski.


Obecnie to miejsce, które wyróżnia piękna i unikatowa architektura, dbałość o szczegóły i detale. W jego wnętrzach organizowane są szkolenia, konferencje, biznesowe spotkania i firmowe eventy, a imponująca wielkością przestrzeń umożliwia przeprowadzenie plenerowej imprezy nawet dla 3000 osób.

Browar Obywatelski jako centrum kultury, rozrywki i biznesu oferuje również szereg usług i form spędzania wolnego czasu. Dzięki staraniom właściciela miejsce, które kiedyś funkcjonowało jako zakład produkujący piwo, dzisiaj oferuje wiele możliwości spędzania czasu wolnego i daje wiele możliwości organizatorom spotkań biznesowych.

Sale konferencyjne - Browar Obywatelski

Browar Obywatelski w Tychach może się pochwalić industrialnymi wnętrzami, które doskonale sprawdzą się na organizację różnego rodzaju wydarzeń. Do dyspozycji organizatorów spotkań biznesowych, oprócz przestronnych i funkcjonalnych przestrzeni eventowych, jest również kompleksowa obsługa gastronomiczna, pomoc doświadczonego personelu i bogata oferta usług dodatkowych.

W Browarze Obywatelskim organizowane są eventy od 20 do nawet 3000 osób.

Rozległy, zielony teren otaczający budynek może stać się areną nietuzinkowych wydarzeń, w tym np. firmowych pikników dla 3000 osób. Wielkość Dziedzińca porównywalna jest do powierzchni krakowskiego Rynku. Ale to nie jedyna jego zaleta. Doskonale zachowana architektura, oczko wodne, przemyślana koncepcja zieleni i plac zabaw dodają temu miejscu niepowtarzalnego klimatu i niesamowitego uroku.

W zabytkowych murach Browaru Obywatelskiego event managerowie mogą organizować swoje wydarzenia w kilku pomieszczeniach różniących się między sobą wielkością, charakterem i aranżacją przestrzeni.

Sala Industrialna to dwupoziomowe pomieszczenie z antresolą. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Restauracji Browarowa 21. Sala pomieści do 200 osób w układzie zasiadanym i do 400 w układzie stojącym lub mieszanym.

Inne udogodnienia Sali Industrialnej: dwa niezależne bary, szatnia, toalety, oświetlenie sceniczne, wbudowana scena, przedsionek recepcyjny, kącik dla dzieci, niezależne zaplecze kuchenne.

Restauracja Browarowa 21 to doskonałe miejsce na kameralne spotkania, a także firmowe lunche i eleganckie kolacje. Maksymalnie 100 osób znajdzie tu miejsce siedzące. W restauracji znajduje się piec kominkowy opalany drewnem, co dodaje temu miejscu uroku i klimatu. Znajdziemy tu również bar, toalety i zaplecze kuchenne.

Zabytkowa słodownia
to największa wewnętrzna powierzchnia eventowa Browaru Obywatelskiego. Posiada aż 1600 m2 powierzchni, co pozwala zorganizować tu naprawdę duże wydarzenia. Jej atutami są m.in. niezależne wejścia z poziomu dziedzińca oraz przez hol główny, a także system mobilnych kotar, mogących dowolnie podzielić przestrzeń według życzenia organizatora eventu. Wśród udogodnień zabytkowej słodowni znajdziemy również szatnie, toalety, pomieszczenie techniczne oraz niezależne i w pełni wyposażone zaplecze kuchenne.

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala Industrialna Sala Industrialna 200 --- 200
Zabytkowa słodownia Zabytkowa słodownia --- --- ---
Restauracja Browarowa 21 Restauracja Browarowa 21 100 --- 100
Dziedziniec Dziedziniec 3000 3000 3000
Mała sala Mała sala 20 20 20

Sale bankietowe - Browar Obywatelski

Restauracja Browarowa 21 jest sercem Browaru Obywatelskiego w Tychach.

Goście przeniosą się tutaj w podróż pełną smaków i aromatów. Na stołach króluje kuchnia europejska. W karcie znajdziemy również tradycyjne dania mięsne. Menu restauracji składa się z autorskich dań, które niegdyś właściciel Browaru przywiózł z rozmaitych zakątków świata. W lokalu goście będą mieli okazję rozkoszować się również smakiem dań przygotowywanych według przepisów rodziny właściciela.

Zdolni kucharze wkładają całe serce do swoich potraw i dzielą się pasją do kuchni europejskiej ze szczególnym wskazaniem kuchni browarczniej, w której dominują soczyste mięsa - w szczególności fenomenalna wołowina. W restauracji potrawy a la Carte doskonale komponują się ze świeżością piwa Tichauer.

Restauracja Browarowa 21 to również miejsce, w którym z powodzeniem można zorganizować bankiet, bal i inne przyjęcia okolicznościowe. Lokal składa się z 2 sal (na 1000 i na 300 osób), co pozwala zorganizować tu imprezę dla większej liczby osób. W restauracyjnych wnętrzach znajdziemy połączenie czerwonej cegły, drewna i betonu. Postindustrialne, przestronne wnętrza dawnych garażów i browarnianych hal będą pięknym tłem każdej uroczystości.

Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Restauracja Browarowa 21 1000 --- 1000

Usługi dodatkowe

Do dyspozycji organizatorów eventów w Browarze Obywatelskim jest parking na 300 samochodów.

Obiekt posiada dobrze wyposażone zaplecze kuchenne, toalety, szatnie, co wpływa na komfort zaproszonych na wydarzenie gości.

Podczas organizacji spotkań biznesowych istnieje możliwość wykorzystania nowoczesnej technologii, w tym m.in.:

mappingu 3D - nowoczesnej techniki tworzenia obrazu, który dopełniają muzyka, wizualizacje i animacje. Nowatorskie rozwiązanie rozświetla trójwymiarowe obiekty i ich elementy za pomocą światła projektorów.

W ramach organizowanego spotkania jedną z dodatkowych atrakcji może być zwiedzanie Browaru z przewodnikiem.

Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Ocena*:

Browar Obywatelski | Tychy

Typ obiektu: inny

Adres:
Browarowa 21
43-100 Tychy
śląskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Obiekt w liczbach

Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
3000

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
1000

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
3000

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
1600

Największa liczba miejsc parkingowych
Liczba
miejsc parkingowych
300

Dodatkowe udogodnienia

  • High-speed Internet
  • Parking
  • Restauracja
  • Sala konferencyjna
  • Multimedia
  • Bar

Lokalizacja

Odległosc od lotniska:   Odległosc od PKP:

Kliknij żeby wczytaj mapę google

Sprawdź dostępność

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do obiektu. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Partnerzy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij