Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i dodaj obiekt do porównania.

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Nowość! Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i wyślij jedno zapytanie do kilku obiektów.

 

Restauracja Nad Potokiem | Gdańsk | Konferencje

Typ obiektu: inny

Adres:
Morska 4
80-341 Gdańsk
pomorskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Restauracja Nad Potokiem znajduje się pomiędzy Gdańskiem a Sopotem, w nadmorskiej części miasta Jelitkowo. Miejsce to jest charakterystycznym punktem na gastronomicznej mapie Trójmiasta. Eleganckie, klimatyczne wnętrza, malowniczy widok na morze i wyśmienite jedzenie sprawiają, że goście lubią tu wracać.

Lokal doskonale nadaje się nie tylko na obiad z rodziną czy imprezę okolicznościową. Funkcjonalne przestrzenie restauracji pozwalają z powodzeniem organizować różnego rodzaju spotkania biznesowe - od tych mniejszych do tych większych na 1000 osób. Restauracja Nad Potokiem dysponuje 7 salami konferencyjnymi o zróżnicowanej powierzchni, co daje event managerom i lokalnym przedsiębiorcom duże pole możliwości. Restauracja dysponuje również przestrzeniami na mniej formalne okoliczności, m.in. winiarnią i ogrodem.

Sale konferencyjne - Restauracja Nad Potokiem

Restauracja Nad Potokiem to również ważny punkt na biznesowej mapie Gdańska. Oferuje organizatorom spotkań biznesowych aż 7 sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni od 30 m2 do aż 1200 m2. Największa z sal pomieści nawet 1000 osób, co daje duże pole możliwości event managerom.

Sale konferencyjne są odpowiednio wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny. Wystrój jest elegancki i uniwersalny, co pozwala organizować eventy na wysokim poziomie. O komfort uczestników spotkania zadbała doświadczona obsługa, wybierając wygodne krzesła.

Po skończonej konferencji lub szkoleniu można zorganizować imprezę firmową w restauracji, winiarni lub ogrodzie (w formie grilla). Restauracja sprawdzi się również na firmowy obiad lub przerwę kawową.

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Konferencja 1 Konferencja 1
1000 --- ---
Konferencja 2 Konferencja 2
200 --- ---
Konferencja 3 Konferencja 3
180 --- ---
Konferencja 4 Konferencja 4
110 --- ---
Konferencja 5 Konferencja 5
70 --- ---
Konferencja 6 Konferencja 6
30 --- ---
Konferencja 7 Konferencja 7
20 --- ---

Pokoje - Restauracja Nad Potokiem

Na terenie Restauracji Nad Potokiem znajdują się również 2 pokoje gościnne. Urządzone w ciepłych kolorach, gwarantują domową atmosferę.

Każdy z pokoi posiada własny balkon, z którego można podziwiać Zatokę Gdańską i piaszczystą plażę.

Na wyposażeniu pokoi znajdują się m.in. telewizor i bezprzewodowy internet. Każdy z nich posiada również łazienkę.

Usługi dodatkowe

W gdańskiej Restauracji Nad Potokiem istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia okolicznościowego, biznesowego bankietu czy firmowej imprezy. Służą do tego stylowo zaaranżowane wnętrze restauracji, winiarni, a także własny ogród przy restauracji. Piękne widoki na morze i bliska odległość od piaszczystej plaży umożliwia organizację rozmaitych dodatkowych atrakcji morskich, co może okazać się ciekawym urozmaiceniem podczas imprezy.

Kuchnia gdańskiej restauracji świadczy usługi cateringowe na najwyższym poziomie. Zdolni kucharze łączą w swoich potrawach tradycję z nowoczesnością. W karcie znajdziemy m.in. perfekcyjnie przyrządzone dania mięsne. Restauracja umożliwia zamówienie również cateringu na zewnętrzną imprezę. Obsługa zadba o estetykę i walory smakowe dań.

Restauracja Nad Potokiem współpracuje z regionalnymi dostawcami i wytwórcami, co gwarantuje świeżość i wysoką jakość produktów, z których przygotowywane są dania.

Własny ogród umożliwia organizację grilla lub atrakcji dla najmłodszych gości.

Komentarze
W Restauracji nad Potokiem w Jelitkowie byłam po raz pierwszy. Odbywało się tu szkolenie. Bardzo klimatyczne miejsce. Piękna sala, dużo miejsca, fajna kolorystyka, wygodnie. Nowoczesny sprzęt. Obsługa przygotowana, pomocna. Super. Bardzo smakowało mi przygotowane w ramach cateringu jedzenie. Blisko z Gdańska.

11/2019

Dodaj komentarz
Ocena*:
Restauracja Nad Potokiem | Gdańsk
Typ obiektu: inny
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
1000

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
1000

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
1935

Dodatkowe udogodnienia
  • High-speed Internet
  • Parking
  • Restauracja
  • Sala konferencyjna
  • Multimedia
Komentarze
W Restauracji nad Potokiem w Jelitkowie byłam po raz pierwszy. Odbywało się tu szkolenie. Bardzo klimatyczne miejsce. Piękna sala, dużo miejsca, fajna kolorystyka, wygodnie. Nowoczesny sprzęt. Obsługa przygotowana, pomocna. Super. Bardzo smakowało mi przygotowane w ramach cateringu jedzenie. Blisko z Gdańska.

11/2019

Dodaj komentarz
Ocena*:
Sprawdź dostępność
Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do obiektu. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe
DANE OSOBOWE:
Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:
liczba uczestnikow:
liczba pokoi:
INFORMACJE DODATKOWE:
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Szukasz sali konferencyjnej? Bezpłatnie pomożemy Ci znaleźć idealny obiekt na Twoje wydarzenie! Napisz na [email protected]