Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i dodaj obiekt do porównania.

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Nowość! Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i wyślij jedno zapytanie do kilku obiektów.

 

Wierzbowe Ranczo | Budy Michałowskie | Konferencje

Typ obiektu: inny

Adres:
Radziejowicka 87, Budy Michałowskie
96-316 Budy Michałowskie
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Wierzbowe Ranczo znajduje się w samym centrum Polski, zaledwie 35 kilometrów od Warszawy, pomiędzy Grodziskiem Mazowieckim a Żyrardowem. To pozbawiony hałasu i zgiełku miast kompleks otoczony przyrodą Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, co umożliwia korzystnie z uroków natury o każdej porze roku. Ranczo ma własną stajnię, zajmuje się końmi i innymi zwierzętami gospodarskimi, umożliwiając obcowanie z nimi zarówno małym dzieciom, jak i dorosłym.

Obiekt umożliwia również organizację imprez firmowych, pikników, bankietów, konferencji, szkoleń, pokazów i warsztatów, udostępniając dwie wielofunkcyjne sale. Zaplecze noclegowe tworzy 36 pokoi zaaranżowanych w klimatycznym stylu rustykalnym. Nie brakuje także różnorodnych atrakcji dodatkowych, które mogą umilić pobyt, jak i sprzyjać integracji pracowników. 

Sale konferencyjne - Wierzbowe Ranczo

Do dyspozycji organizatorów są 2 klimatyczne i murowane sale bankietowo-konferencyjne. Jedna z nich to Oranżeria o pow. 185 m2, czyli sala w rustykalnym klimacie z dużymi oknami oraz zamkniętym kominkiem. Natomiast mająca 150 m2 Sala Bankietowa zapewnia komfort prowadzenia szkoleń zapewniając nowoczesne wyposażenie konferencyjne: wysuwany z sufitu ekran czy mobilne ścianki. Winylowa podłoga tej sali daje poczucie lekkości przy zabawach tanecznych.

Na wyposażeniu znajdują się:

 • projektor,
 • ekran,
 • mikrofon bezprzewodowy,
 • głośnik,
 • flipchart
 • stoliki i krzesła.

Sale posiadają dostęp do naturalnego światła z możliwością zaciemnienia oraz zostały zaopatrzone w system klimatyzacji. Ogromnym atutem jest klimatyczny wystrój w stylu rustykalnym, który tworzy przyjemną atmosferę podczas szkoleń, konferencji i bankietów.

Duży teren zielony wokół obiektu umożliwia natomiast organizację imprez plenerowych, gier integracyjnych i pikników na świeżym powietrzu. 

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Oranżeria Oranżeria
200 100 70
Sala Bankietowa Sala Bankietowa
100 70 50

Sale bankietowe - Wierzbowe Ranczo

Ważne wydarzenia firmowe, takie jak bankiety, jubileusze czy wigilie dla pracowników, należy uczcić w wyjątkowy sposób. W dostępnych salach można zorganizować imprezy przy stołach prostokątnych lub okrągłych, dopasowując odpowiednie dekoracje oraz oprawę cateringową. Nagłośnienie i klimatyzacja tworzą doskonałe warunki również do zabaw tanecznych i gier team-buildingowych.

Serwowana kuchnia zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednych smakoszy, łącząc tradycyjne przepisy z nowoczesnością rozwiązań kulinarnych w taki sposób, aby powstało wszechstronne menu dopasowane do charakteru spotkania i potrzeb dietetycznych gości.

Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Oranżeria
200 100 80
Sala Bankietowa
100 70 50

Pokoje - Wierzbowe Ranczo

Zaplecze noclegowe Wierzbowego Rancza składa się z 36 pokoi w kilku wariantach do wyboru. Każdy z nich posiada własną łazienkę zaopatrzoną w ręczniki, suszarkę do włosów oraz zestaw kosmetyków powitalnych.

Na wyposażeniu podstawowym znajduje się także telewizor z płaskim ekranem. Wnętrza wyróżnia przytulna atmosfera oraz ciepła kolorystyka oddająca rekreacyjny klimat obiektu. 

Usługi dodatkowe

Wierzbowe Ranczo daje możliwość spędzania czasu z końmi i w związku z tym oferuje różnorodne usługi rekreacyjno-sportowe. Goście mogą zdecydować się na naukę jazdy w siodle, przejażdżkę bryczką lub organizację kuligu ze wspólnym ogniskiem. Piękny teren wokół kompleksu zachęca także do spędzania czasu na świeżym powietrzu, na przykład podczas spacerów, nordic walkingu czy przejażdżek rowerowych.

Obiekt specjalizuje się w organizacji imprez plenerowych i integracyjnych, podczas których może zapewnić między innymi: strzelnicę, paintball, minigolf, gigantyczne piłkarzyki czy ściankę wspinaczkową

Komentarze
Bardzo fajne miejsce na zorganizowanie imprezy integracyjnej w połączeniu z nauką jazdy konnej. Super Wypoczynek Polecam.

04/2021

Dodaj komentarz
Ocena*:
Wierzbowe Ranczo | Budy Michałowskie
Typ obiektu: inny
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
200

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
200

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
200

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
118

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
500

Największa liczba miejsc parkingowych
Liczba
miejsc parkingowych
70

Dodatkowe udogodnienia
 • Parking
 • Restauracja
 • Zwierzęta mile widziane
 • Sala konferencyjna
 • Wynajem rowerów
 • Multimedia
 • Klimatyzacja
 • Przyjazny dla osób niepełnosprawnych
Komentarze
Bardzo fajne miejsce na zorganizowanie imprezy integracyjnej w połączeniu z nauką jazdy konnej. Super Wypoczynek Polecam.

04/2021

Dodaj komentarz
Ocena*:
Sprawdź dostępność
Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do obiektu. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe
DANE OSOBOWE:
Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:
liczba uczestnikow:
liczba pokoi:
INFORMACJE DODATKOWE:
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Szukasz sali konferencyjnej? Bezpłatnie pomożemy Ci znaleźć idealny obiekt na Twoje wydarzenie! Napisz na [email protected]