61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Nad Stawami | Brzostek | Konferencje

Typ obiektu: pensjonat

Adres:
Klecie 143
39-230 Brzostek
podkarpackie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Ośrodek Nad Stawami to kameralny obiekt koferencyjno-bankietowy w województwie podkarpackim. Jest to komfortowe gospodarstwo agroturystyczne, świadczące usługi organizacji konferencji, szkoleń, warsztatów, a także przyjęć okolicznościowych i bankietów. Jest to również świetne miejsce na firmowy wyjazd integracyjny. Nad Stawami otoczony jest pięknym terenem zielonym, który zapewnia temu miejscu spokojną relaksującą atmosferę, niezbędną zarówno podczas indywidualnego wypoczynku, jak spotkań biznesowych.

Sale konferencyjne - Nad Stawami

Ośrodek Nad Stawami oferuje gościom biznesowym przestronną salę konferencyjną, idealną na wszelkiego typu spotkania firmowe, konferencje, szkolenia, sympozja i inne. Sala jest komfortowo urządzona, jej przestrzeń można dowolnie zaaranżować, dostosowując ja do wielkości spotkań. Ponadto, zapewniamy niezbędny podczas każdego szkolenia sprzęt multimedialny oraz dostęp do internetu. Na życzenie klientów przygotujemy również pyszną oprawę gastronomiczną.
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła

Sale bankietowe - Nad Stawami

Nad Stawami z przyjemnością zorganizuje dla swoich gości przyjęcie okolicznościowe, imprezę integracyjną lub firmowy bankiet. Obiekt konferencyjny dysponuje elegancką, gustownie zaaranżowaną salą bankietową, która stanowi idealne tło dla wszelkiego rodzaju eventów. Ponadto, profesjonalny personel zadba o najdrobniejszy szczegół każdej uroczystość, poczynając od oprawy cateringowej, przez wystrój sali, po inne atrakcje dodatkowe.

Pokoje - Nad Stawami

Obiekt konferencyjny Nad Stawami oferuje swoim gościom 5 komfortowych pokoi, wyposażonych w osobne łazienki, TV oraz Wi-Fi. Są to przytulnie urządzone wnętrza, gdzie goście mogą wypocząć i zrelaksować się po udanej konferencji. Część hotelowa posiada osobne wejście oraz posiada wspólną dla wszystkich w pełni wyposażoną kuchnię.
Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz
Ocena*:
Nad Stawami | Brzostek
Typ obiektu: pensjonat
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
---

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
---

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij