794 339 536
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i dodaj obiekt do porównania.

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Nowość! Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i wyślij jedno zapytanie do kilku obiektów.

 

Centrum Szkoleniowe ALCAM | Tarnów | Konferencje

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Brodzińskiego 17
33-100 Tarnów
małopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Centrum Szkoleniowe ALCAM to idealne miejsce dla firm i instytucji szukających przestrzeni do organizacji spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji oraz wykładów. Zlokalizowane w zabytkowej kamienicy w ścisłym centrum Tarnowa, lokale użytkowe, sale konferencyjne, szkoleniowe i  wykładowe są w pełni wyposażone i dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dodatkowo, w budynku znajdują się pracownie komputerowe, nowoczesne biura coworkingowe oraz pomieszczenia biurowe, co czyni Centrum Szkoleniowe ALCAM idealnym miejscem do pracy dla freelancerów czy małych firm. Z bezpośredniego wyjścia na chodnik oraz bliskiej odległości do przystanków komunikacji miejskiej, oraz dworca kolejowego, dojazd do budynku jest bardzo wygodny.


W okolicy znajdują się liczne ważne instytucje, takie jak Urząd Miasta, Urząd Wojewódzki czy Akademia Nauk Stosowanych, co czyni Centrum Szkoleniowe ALCAM idealnym miejscem do organizacji spotkań biznesowych i szkoleń. Przestrzenie biurowe i szkoleniowe są zaopatrzone w nowoczesny sprzęt, co pozwala na organizację spotkań na najwyższym poziomie. Wszystkie lokale są dostępne na wynajem, a Centrum Szkoleniowe ALCAM oferuje także możliwość dostosowania przestrzeni do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki temu można wynająć pomieszczenia, które w pełni odpowiadają potrzebom danej firmy lub instytucji.

Sale konferencyjne - Centrum Szkoleniowe ALCAM

Centrum Szkoleń ALCAM oferuje organizatorom 9 różnych pomieszczeń szkoleniowo-konferencyjnych, które doskonale nadają się na organizację różnego rodzaju spotkań biznesowych. Jednym z  flagowych pomieszczeń Centrum jest duże, otwarte pomieszczenie typu OPEN SPACE o powierzchni ok. 100 metrów kwadratowych. Dzięki możliwości aranżacji przestrzeni według własnych potrzeb sala ta idealnie nadaje się zarówno na duże szkolenia, jak i spotkania biznesowe. Wnętrze w stylu industrialnym z oryginalną cegłą z 1910 roku tworzy niepowtarzalny klimat, który z pewnością zrobi wrażenie na uczestnikach. Przestrzeń ta dzięki nowoczesnym mobilnym ściankom może podzielić się nawet na 3 mniejsze pomieszczenia. 

Dodatkowo dostępne są mniejsze sale o różnych powierzchniach i układach. Sala wykładowa 301 o powierzchni 36 metrów kwadratowych jest idealna dla mniejszych grup, a przestronna sala szkoleniowa 303 o powierzchni 43,2 metrów kwadratowych może pomieścić zarówno układ szkolny, jak i konferencyjny, a nawet układ koło. Pomieszczenie 304 o powierzchni 42,7 metrów kwadratowych z widokiem na ogród i węzłem sanitarnym pomieści do 23 osób, natomiast kameralna sala szkoleniowa 305 o powierzchni 28 metrów kwadratowych z dużym balkonem i widokiem na ogród zapewni idealne warunki dla małych grup szkoleniowych.

Każda przestrzeń jest klimatyzowana i ma dostęp do szybkiego internetu. Nie zabraknie też nowoczesnych sprzętów eventowych takich jak projektory i ekrany, mikrofony i flipcharty. Co więcej, sale zapewniają dostęp do światła dziennego z możliwością zaciemnienia. Dzięki różnorodnej, bogatej ofercie sal, organizatorzy z pewnością znajdą pomieszczenie idealnie dopasowane do swoich potrzeb.

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala Open Space Sala Open Space
44 --- ---
Sala 301 Sala 301
21 --- ---
Sala 303 Sala 303
24 --- ---
Sala 304 Sala 304
23 --- ---
Sala 305 Sala 305
10 --- ---
Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz
Ocena*:
Centrum Szkoleniowe ALCAM | Tarnów
Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Brodzińskiego 17
33-100 Tarnów
małopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Tagi
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
44

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
44

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
250

Dodatkowe udogodnienia
  • High-speed Internet
  • Sala konferencyjna
  • Klimatyzacja
Lokalizacja
Odległosc od lotniska: 2,6 km  Odległosc od PKP: 1,7 km

Kliknij żeby wczytaj mapę google
Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz
Ocena*:
Sprawdź dostępność
Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do obiektu. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe
DANE OSOBOWE:
Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:
liczba uczestnikow:
liczba pokoi:
INFORMACJE DODATKOWE:
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Szukasz sali konferencyjnej? Bezpłatnie pomożemy Ci znaleźć idealny obiekt na Twoje wydarzenie! Napisz na [email protected]

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij