794 339 536
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Kamienica Pod Aniołami | Wrocław | Konferencje

Typ obiektu: inny

Adres:
ul. Kazimierza Wielkiego 31-33
50-077 Wrocław
dolnośląskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Kamienica Pod Aniołami mieści się w samym centrum Wrocławia. Dogodna lokalizacja pomiędzy zabytkowymi budynkami miasta sprawia, że jest to idealne miejsce zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Kamienica Pod Aniołami doskonale nadaje się na konferencje oraz inne spotkania firmowe.


Dysponujemy pokojami sypialnymi dla przeszło 100 osób, przestronną salą konferencyjną oraz restauracją, w której możemy podać kawę lub obiad dla uczestników szkolenia.


Dla naszych gości przygotowaliśmy parking zarówno na samochody osobowe, jak i na busa. Ponadto oferujemy możliwość zorganizowania wycieczki z przewodnikiem, który pokaże zabytki i opowie o najciekawszych miejscach we Wrocławiu.  

Sale konferencyjne - Kamienica Pod Aniołami

Trzecie piętro Kamienicy Pod Aniołami przeznaczyliśmy na zaplecze konferencyjne. Znajduje się tutaj sala mogąca pomieścić 100 osób. Jest ona wyposażona w najlepszej klasy sprzęt audiowizualny - projektor i nagłośnienie.

Dla mniejszych grup szkoleniowych istnieje możliwość podzielenia dużej sali na dwa małe, niezależne pomieszczenia za pomocą dźwiękoszczelnej ścianki działowej. 

Dużym udogodnieniem dla gości jest winda, dzięki której nie trzeba pokonywać schodów prowadzących na trzecie piętro. Z sali konferencyjnej można wyjść na taras, z którego roztacza się widok na Stare Miasto. 

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala konferencyjna Sala konferencyjna 100 80 ---

Sale bankietowe - Kamienica Pod Aniołami

Sala Pod Srebrnym Pucharem może pomieścić około 50 osób. W zależności od potrzeb, miejsce to pełni funkcję restauracji, kawiarni lub sali bankietowej idealnej do organizacji niewielkich imprez rodzinnych lub firmowych. Szefowa kuchni, mająca wieloletnie doświadczenie w opiece nad spotkaniami różnego typu, pomoże w przygotowywaniu odpowiedniego menu na przerwę kawową czy na lunch pomiędzy prelekcjami.

Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Sala Pod Srebrnym Pucharem --- --- 50

Pokoje - Kamienica Pod Aniołami

W Kamienicy Pod Aniołami przygotowaliśmy miejsca noclegowe dla 100 osób. Pokoje mogą pomieścić od 1 do 4 gości. Każdy z nich posiada osobną łazienkę. Z okien kamienic rozciąga się widok na zabytkowe budynki Wrocławia, dziedziniec i kościół z XVIII wieku. Przed hałasem z ulicy naszych gości chronić będą grube mury kamienicy oraz szczelne okna.  

Usługi dodatkowe
  • parking
  • serwis cateringowy
  • lokalizacja w centrum Wrocławia
  • blisko do atrakcyjnych zabytków
Komentarze
Obiekt konferencyjny Pod Aniołami spełnił moje oczekiwania. Kameralna atmosfera sprzyja spotkaniom biznesowym. Sala była optymalnie urządzona, a wysokie okna wpuszczają dużo światła dziennego. Catering był bardzo smaczny. Co najważniejsze, przekąski były ciepłe i świeże. Panie z obsługi bardzo szybko i sprawnie uzupełniały braki w kanapkach.

11/2017

Znalazłem ten obiekt konferencyjny w wyniku przypadku, ale naprawdę fajnie wyszło. Okazało się, że to bardzo profesjonalne zaplecze konferencyjne. Sala szkoleniowa, której używaliśmy była profesjonalnie nagłośniona i oświetlona, do tego miała fajny sprzęt multimedialny i dużą ilość dziennego światła. Do tego bardzo smaczny catering, po prostu pysznie i w dużych ilościach. Kamienica Pod Aniołami to spoko miejsce.

02/2019

Miejsce na nieduże szkolenie jest idealne. Catering jest smaczny. W pobliżu są zabytki do zwiedzana po szkoleniu. Szczerze polecam

06/2021

Dodaj komentarz
Ocena*:
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij