61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Hotel Patio | Wrocław | Konferencje

Typ obiektu: hotel ***

Adres:
Kiełbaśnicza 24-25
50-110 Wrocław
dolnośląskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

Trzygwiazdkowy Hotel Patio znajduje się w centrum Wrocławia, w dwóch zabytkowych kamienicach. Budynek łączy w sobie elegancję XIX-wiecznej fasady z nowoczesnością i futuryzmem we wnętrzach.


Wystarczy pokonać 50 metrów, aby dostać się na Stary Rynek. Zapewnia to doskonałe możliwości komunikacyjne względem innych punktów miasta. Stolica województwa dolnośląskiego zrzesza wielu działaczy i biznesmenów z rożnych regionów kraju i z zagranicy, co pozwala zorganizować spotkania międzynarodowe.


W Hotelu Patio znajduje się komfortowa beza noclegowa, sale konferencyjne oraz restauracja. Goście mogą liczyć na chwile wytchnienia w gabinecie masażu tajskiego, a podczas kameralnych spotkań biznesowych można skorzystać z specjalnie przystosowanego business room.  

Sale konferencyjne - Hotel Patio

W Hotelu Patio można zorganizować szkolenie, konferencję lub spotkanie biznesowe w samym sercu Wrocławia. Przestrzenie zostały gruntownie odremontowane, dzięki czemu spełniają najwyższy standard obsługi klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych.


Do dyspozycji są dwie sale konferencyjne mieszczące do 60 osób. Wystrój wnętrz nawiązuje do współczesnych trendów. Sale są doskonale oświetlone i nagłośnione, dzięki czemu uczestnicy spotkań lepiej przyswajają wiedzę,  mimo długich konferencji czy warsztatów.


Do dyspozycji Gości jest szybki, bezprzewodowy internet. Pomieszczenia są klimatyzowane. Zostały wyposażone w niezbędne zaplecze techniczne: rzutnik, ekran multimedialny, tablice suchościeralne, telewizor oraz flipcharty. 


Duża sala posiada 65 m2. Została podzielona filarem na dwie części, z czego jedną stanowi strefa chillout. Na pierwszym piętrze znajduje się sala o wielkości 63 m2, która sprawdza się w przypadku szkoleń, warsztatów i kursów informatycznych.

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala Konferencyjna Vratislavia Sala Konferencyjna Vratislavia 60 26 22
Sala Konferencyjna Cracovia Sala Konferencyjna Cracovia 60 26 22

Sale bankietowe - Hotel Patio

Restauracja Patio to klimatyczny lokal, do którego wchodzi się od strony wrocławskiej starówki. To zabytkowa kamienica, która zapewnia rodzinną, ciepłą atmosferę. Podawane są dania kuchni polskiej i europejskiej.


Posiłki przygotowywane są z naturalnych, świeżych składników, które są uprzednio dokładnie sprawdzane i selekcjonowane. Restauracja zachwyca swych Gości już od 20 lat, łącząc tradycję z nowoczesnością.


Kucharze wykorzystują produkty sezonowe. W menu można znaleźć propozycje bezglutenowe oraz specjalną kartę dań dla dzieci. Hotel Patio może zorganizować przerwy kawowe i lunchowe.  

Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Restauracja --- --- ---

Pokoje - Hotel Patio

W Hotelu Patio znajduje się 50 pokoi gościnnych ulokowanych w centrum Wrocławia. Każde pomieszczenie jest klimatyzowane i posiada indywidualną łazienkę. Do wyboru są pokoje 1- oraz 2-osobowe. Wnętrza zostały urządzone w zgodzie ze współczesnymi trendami.


Łazienki są wyposażone w kabiny prysznicowe, hotelowe ręczniki i nowoczesny sprzęt sanitarny. W obiekcie jest dostęp do bezpłatnego, bezprzewodowego internetu, telewizji oraz telefonu. 

Usługi dodatkowe

Do dyspozycji Gości jest podziemny parking, gabinet masażu, kserokopiarka oraz skaner. 

Komentarze
Bardzo szybki internet bezprzewodowy to pierwsze z czym mi się kojarzy ten obiekt konferencyjny. Niestety często mam w tym przypadku odmienne i niefajne doświadczenia, dlatego zwracam na to uwagę i może nawet jestem przewrażliwiony. Poza tym bardzo dobrze oświetlona dziennym światłem sala konferencyjna, a ja zawsze zwracam na to dużą uwagę. Hotel Patio we Wrocławiu to bardzo przyjemne zaplecze konferencyjne.

02/2019

Dodaj komentarz
Ocena*:
Hotel Patio | Wrocław
Typ obiektu: hotel ***

Adres:
Kiełbaśnicza 24-25
50-110 Wrocław
dolnośląskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
60

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
60

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia
  • High-speed Internet
  • Parking
  • Restauracja
  • Sala konferencyjna
  • Multimedia
  • Klimatyzacja
Lokalizacja
Odległosc od lotniska: 12 km  Odległosc od PKP: 2 km

Kliknij żeby wczytaj mapę google
SaleBiznesowe.pl - logo serwisu

prezentacja nieaktywna

Prezentacja wybranego obiektu jest nieaktywna. Poznaj ofertę poniższych obiektów w okolicy.
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij