61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

NIEBO | Warszawa | Konferencje

Typ obiektu: inny

Adres:
Nowy Świat 21
00-029 Warszawa
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

NIEBO na Ziemi, NIEBO w Warszawie.

NIEBO to warszawski klub znajdujący się w centrum miasta, przy Nowym Świecie 21. Przyciąga swoim wystrojem nie tylko mieszkańców Warszawy, ale również turystów z całej Polski i zza granicy. To wielowymiarowa i ponadczasowa przestrzeń, która doskonale sprawdza się podczas tych bardziej i mniej formalnych eventów.

Klub powstał w kamienicy po dawnym kinie i restauracji. Odbywają się tutaj konferencje, szkolenia, prezentacje prasowe, ale także wieczory tematyczne, imprezy integracyjne i koncerty. NIEBO w jednym miejscu łączy centrum kulturalno-artystyczne, klubokawiarnię, salę koncertową, kino i miejsce szalonych imprez.

Sale konferencyjne - NIEBO

Sala NIEBO to główna część całego obiektu. To przestronne pomieszczenie o powierzchni prawie 200 m2 jest doskonałym miejscem na organizację różnego rodzaju wydarzeń biznesowych. Wysokość 8 metrów umożliwia prezentację naprawdę dużych przedmiotów i daje wiele opcji aranżacji przestrzeni. Sala NIEBO powstała w miejscu, gdzie niegdyś znajdowało się kino, dlatego sala ta oferuje duży ekran i podwyższoną scenę (8x5m2). Odbywają się tutaj nie tylko konferencje, szkolenia i prezentacje, ale również koncerty i liczne przemówienia. Organizatorzy eventów mają do dyspozycji również oświetlenie koncertowe i profesjonalne nagłośnienie.
 
Sala charakteryzuje się również marmurową podłogą, sześcioma sięgającymi od podłogi do sufitu oknami zwieńczonymi łukami. Gości zachwyci z pewnością sufit, który dzięki swoim kolorom przy zachodzie słońca imituje niebo, co stwarza niesamowite wrażenie lekkości.

Pojemność sali:

  • ustawienie bankietowe (miejsca siedzące): 150 osób
  • ustawienie teatralne: 200 osób
  • ustawienie koktajlowe (z uwzględnieniem miejsca na bufety, na całym dolnym poziomie Nieba): 350 - 400 osób

Nad Salą NIEBO znajduje się Antresola. Drewniana podłoga i dwie loże składające się z czerwonych kanap dodają temu miejscu przytulnej i kameralnej atmosfery. Z Antresoli można obserwować wszystko to, co się dzieje na dole. Miejsce to może służyć np. jako VIP room.

Raj w Niebie to restauracja, w której również można zorganizować firmowe spotkanie. Składa się z dwóch pomieszczeń: sali błękitnej i Raju. Sala błękitna swoją nazwę zawdzięcza pomalowanym na niebiesko ścianom, podłodze i sufitowi. Druga część Restauracji, czyli Raj, to wypełniona bujną roślinnością i ilustracjami autorstwa Katarzyny Łubińskiej wysoka przestrzeń. W środku jest kuchnia i bar.

Nad Niebem w Warszawie znajduje się... Piekło. Sala Piekło nad Niebem ukryta jest za czerwoną kotarą i kryje w sobie olśniewające wnętrza i niesamowitą atmosferę. Składa się z 3 części, które oddzielone są od siebie kotarami. Goście mogą podziwiać kolaże artystki Barrakuz. Czarne, satynowe kanapy, burgundowe kotary i złota dj-ka tworzą wyjątkowy i niepowtarzalny klimat. W tym miejscu odbywają się zabawy przy muzyce na żywo, z najlepszymi DJ'ami i najlepszymi drinkami, które serwowane są przy złotym barze przez zdolnych barmanów. Charakterystycznym elementem Piekła nad Niebem jest również zachwycająca kopuła wyłożona złotą folią

Pojemność sali:

  • ustawienie bankietowe (miejsca siedzące): 60 osób
  • ustawienie teatralne: 70 osób
  • ustawienie koktajlowe (z uwzględnieniem miejsca na bufety): 180 osób

Do dyspozycji gości jest również funkcjonujący głównie latem Rajski Ogród z drewnianą podłogą, palmami, kolorowymi kwiatami. Jest to nie tylko doskonałe miejsce na wieczorną zabawę przy klimatycznych girlandach lampek.  W ustawieniu koktajlowym ogródek pomieści do 100 osób.


Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala NIEBO Sala NIEBO 200 --- ---
Antresola Antresola --- --- ---
Piekło nad Niebem Piekło nad Niebem 70 --- ---
Restauracja Raj w Niebie Restauracja Raj w Niebie 70 --- ---
Ogródek Ogródek --- --- ---

Sale bankietowe - NIEBO

Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Sala NIEBO 200 --- 150
Piekło nad Niebem 70 --- 60
Antresola --- --- ---
Restauracja Raj w Niebie --- --- ---
Ogródek --- --- ---
Usługi dodatkowe

Szatnia

Szatnia znajduje się zaraz przy wejściu do klubu. Jej głównym elementem jest drewniana lada w starym stylu. W zależności od potrzeb można zmieniać jej ustawienie, aby pomieścić od kilkunastu do kilkuset okryć wierzchnich. Przestrzeń ma enigmatyczny charakter dzięki czerwonym kotarom.

Toalety.

Korytarz z wejściami do trzech toalet (męska z kabinami i pisuarami, damska z kabinami i unisex) ma kolor różowy. Jest to świetne miejsce na wszelkiego rodzaju materiały brandingowe, gdyż nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Lustrzana ściana zwraca uwagę każdego.

Bogato wyposażone bary i zdolni barmani.

Pyszne jedzenie przygotowywane przez doświadczonych kucharzy. W tym miejscu można spróbować rzadko spotykaną kuchnię hawajską.

Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz
Ocena*:
NIEBO | Warszawa
Typ obiektu: inny

Adres:
Nowy Świat 21
00-029 Warszawa
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
200

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
200

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
200

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia
  • Restauracja
  • Bar
Lokalizacja
Odległosc od lotniska: 10,8 km  Odległosc od PKP: 1,3 km

Kliknij żeby wczytaj mapę google
SaleBiznesowe.pl - logo serwisu

prezentacja nieaktywna

Prezentacja wybranego obiektu jest nieaktywna. Poznaj ofertę poniższych obiektów w okolicy.
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij