794 339 536
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Hotel MDM | Warszawa | Konferencje

Typ obiektu: hotel ***

Adres:
Pl. Konstytucji 1
00-647 Warszawa
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Bez względu na charakter podróży, w Hotelu MDM zawsze znajdziesz wygodne pokoje, nowoczesne udogodnienia i bezpłatne Wi-Fi. Niezrównana okolica hotelu, pobliskie atrakcje kulturalne i wspaniały widok na Plac Konstytucji sprawiają, że Hotel MDM jest idealnym wyborem na pobyt w Warszawie. 

Hotelu MDM jesteśmy świetnie przygotowani na organizację Twojego spotkania o dowolnym charakterze. Wyposażone w nowoczesny sprzęt techniczny dwie kameralne sale ze światłem dziennym to idealne miejsce na profesjonalne spotkanie, konferencję lub imprezę firmową. Trzecia, wyjątkowa sala Pod Kandelabrami to ciekawa propozycja na organizację imprezy weselnej, uroczystości rodzinnej lub gali firmowej.


Sale konferencyjne - Hotel MDM

Wydarzenia, biznes i przyjęcia w centrum Warszawy. Hotel MDM to idealne miejsce na spotkanie o charakterze biznesowym i prywatnymW samym sercu tętniącego życiem miasta oferujemy trzy w pełni wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne i bankietowe o różnej wielkości. 

Dla par szukających miejsca na wymarzone przyjęcie weselne przygotowaliśmy trzy opcje pakietów. Na kameralne spotkania mamy specjalną ofertę.

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala Focus Sala Focus 25 16 12
Sala Marszałkowska Sala Marszałkowska 45 24 16
brak zdjęcia Sala Pod Kandelabrami 160 40 100

Sale bankietowe - Hotel MDM

Hotel MDM to idealne miejsce na spotkanie o charakterze biznesowym i prywatnym. W samym sercu tętniącego życiem miasta oferujemy trzy w pełni wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne i bankietowe o różnej wielkości.

Dla par szukających miejsca na wymarzone przyjęcie weselne przygotowaliśmy trzy opcje pakietów. Na kameralne spotkania mamy specjalną ofertę.


Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Pod Kandelabrami 180 40 100

Pokoje - Hotel MDM

Hotel MDM w Warszawie oferuje komfortowe 134 pokoje standardowe, dwuosobowe, deluxe oraz przestronne apartamenty. To doskonały wybór zarówno dla gości biznesowych, jak i turystów, zapewniając wszystkim odwiedzającym wygodne pokoje, najlepsze wyposażenie oraz bezpłatne WiFi. Niezapomniane widoki na tętniące życiem miasto zachęcają do zwiedzania Warszawy lub podziwiania okolicy z upstairs bar & bistro.
Usługi dodatkowe

Upstairs bar & bistro mieści się na antresoli Hotelu MDM. To nie tylko wyśmienite menu i przyjazna obsługa, ale także niesamowite widoki na plac Konstytucji. Musisz tu być i sprawdzić nasze sezonowe specjały! Wydzielona, kameralna część barowa zadowoli miłośników dobrych trunków i przyjemnej atmosfery.Komentarze
Na hotel MDM zdecydowałam się ze względu na jego doskonałą lokalizację w centrum Warszawy. Organizowałam tutaj wyjazdowe spotkanie naszego stowarzyszenia dla seniorów. Korzystaliśmy nie tylko z sali konferencyjnej, ale także noclegu i oferty gastronomicznej. Bardzo nam się podobało. Wszystko było przygotowane wyśmienicie, a sala i pokoje bardzo czyste. Polecam.

11/2017

Jak myślę o organizacji spotkania biznesowego, to tylko w Hotelu MDM. W sali konferencyjnej Focus obsługa przygotowała wszystko w taki sposób, że przebiegło ono bez najmniejszego zarzutu. Naprawdę duży plus za zaangażowanie pracowników tego hotelu, nasi goście jeszcze długo wspominali ten pobyt. Zachwyciła także restauracja z pięknym widokiem na warszawskie ulice.

04/2018

Hotel MDM to bardzo dobre miejsce konferencyjne, przede wszystkim z powodu jego usytuowania w Warszawie, na Placu Konstytucji, to bardzo dobre miejsce z biznesowego punktu widzenia. Sala Marszałkowska to bardzo dobra sala konferencyjna, świetnie wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny, do tego bardzo wygodne meble na których siedzenie nie jest katorgą, jak to bywa w niektórych obiektach. Do tego bardzo miły personel.

11/2018

Piękny Hotel , lokalizacja idealna do zwiedzania Warszawy. Sale są super na zorganizowanie jakiejkolwiek imprezy i jeszcze obsługa pomoże. Wspaniale Polecam

04/2021

Dodaj komentarz
Ocena*:
Hotel MDM | Warszawa
Typ obiektu: hotel ***
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
160

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
180

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
180

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
249

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij