61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Hotel Pałac Alexandrinum****
 

Dworek Gościnny | Szczawnica

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Park Górny 7
34-460 Szczawnica
małopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

Dworek Gościnny to stylowe i elegancki obiekt konferencyjno-kulturalny w sercu Szczawnicy. Obiekt specjalizuje się w organizacji najróżniejszych eventów, od oficjalnych spotkań firmowych, konferencji, sympozjów, szkoleń, kongresów, po różnego rodzaju wydarzenia kulturalne, koncerty, recitale, kabarety, i towarzyskie, jak bankiety czy firmowe imprezy integracyjne. Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych zapleczy konferencyjno-bankietowych w Małopolsce, co pozwala nam zagwarantować, że z nami każdy event będzie udany.

Obiekt przystosowany jest do organizacji kilku eventów w jednym czasie, angażowane są do tego celu kolejne pomieszczenia:

 • Sala Główna - 362 osobowe audytorium w formie kinowej, mogące w ciągu 1 h. zmienić się w salę bankietową
 • Foyer - sala znajdująca się obok Sali Głównej, idealnie doświetlona światłem dziennym, w półkolu, często stosowana jako sala wystawowa dla produktów wystawców, lub jako miejsce na elegancki coffee break
 • Biblioteka - sala znajdująca się w bezpośrednim sąsiedztwie Sali Głównej, służąca jako sala wspomagająca salę bankietową np. jako miejsce na szwedzkie stoły
 • Jazz Bar - klimatyczna restauracja na parterze Dworka Gościnnego, w lekkim półmroku. Wyśmienita międzynarodowa kuchnia. Miejsce wykorzystywane jako sala na coffee break w ciągu dnia, wieczorami jako sala koncertowo-spektaklowa, wspomagana przez letni taras jako miejsce na grilla.

Dworek Gościnny oferuje ponadto dodatkowe rozwiązania, jak:

 • szatnie dla uczestników konferencji
 • garderoby dla najważniejszych gości, lub artystów ( w backstage'u)
 • przestrzenny hall
 • magazyn z dostępem do wind
 • organizacja profesjonalnego nagłośnienia i oświetleniaSale konferencyjne - Dworek Gościnny

Do dyspozycji gości biznesowych oddajemy przestronna Salę Główną przeznaczoną dla 362 osób. Sala dysponuje profesjonalną mobilną sceną, nowoczesnym systemem nagłaśniającym i oświetleniowym oraz najnowszej klasy sprzętem audiowizualnym. Ponadto, istnieje możliwość przekształcenia sali w elegancką salę balową. Do Państwa dyspozycji oddajemy także stylowo urządzoną bibliotekę oraz foyer, gdzie można zorganizować przerwę kawową, lunch lub bankiet.

Wystrój:

Sala idealnie nadaje się na organizację konferencji w układzie kinowym, aksamitne fotele, zaciemniona sala oraz mobilna, duża scena ze sporym ekranem, pozwoli w wygodzie odbyć długą konferencję lub kongres.

Ponadto ta sama sala w niedługim czasie staje się elegancką, wyrafinowaną salą bankietowo-balową, gdzie główną rolę odgrywają piękne żyrandole, drewniany parkiet i nastrojowe oświetlenie.

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala Główna Sala Główna 362 200 362

Sale bankietowe - Dworek Gościnny

Dworek Gościnny to także doskonałe miejsce na wszelkiego rodzaju eventy, zarówno kulturalne jak i towarzyskie. Do Państwa dyspozycji oddajemy:

 • Salę Główną -  sala balowo-bankietowa, idealna do organizacji wystawnych bankietów z jednoczesną organizacją koncertów lub spektakli
 • Foyer oraz Biblioteka -  to idealna przestrzeń wystawowa lub bankietowa.
 • Jazz Bar -  gdzie można posłuchać dobrej muzyki oraz zjeść pyszne potrawy serwowane przez szefa kuchni. Jazz bar dysponuje miejscami dla 100 osób, tu można również zrealizować jakieś przyjęcie okolicznościowe.
Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Jazz Bar 120 80 100
Sala Główna 365 250 400
Foyer i Biblioteka 150 100 150

Pokoje - Dworek Gościnny

Dworek Gościnny nie oferuje miejsc noclegowych, z tego względu Hotel Nawigator*** oddaje swoje pokoje do użytku gości Dworka Gościnnego, oraz inne obiekty należące do Grupy Thermaleo & Uzdrowisko Szczawnica.
Zapraszamy do odwiedzin pozostałych obiektów:


Komentarze

Bardzo dobra akustyka i nagłośnienie sali. Mimo że się spóźniłem i musiałem siedzieć z tyłu, wszystko dobrze było słychać.

12/09/2017 o 16:08:37

Bardzo ładny obiekt, w którym z powodzeniem można zorganizować wydarzenie o dowolnym charakterze. Sala konferencyjna jest przestronna z wieloma wygodnymi siedzeniami oraz z dobrej klasy sprzętem. Ciekawie jest rozwiązana organizacja przerwy kawowej. Uważam jednak, że dostępna sieć internetowa mogłaby działać trochę lepiej, szczególnie przy dużej liczbie osób.

5/12/2017 o 14:38:39

Dodaj komentarz

Ocena*:

Dworek Gościnny | Szczawnica

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Park Górny 7
34-460 Szczawnica
małopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Obiekt w liczbach

Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
362

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
400

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
400

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
420

Dodatkowe udogodnienia

Lokalizacja

Odległosc od lotniska: Kraków - Balice  Odległosc od PKP:

Kliknij żeby wczytaj mapę google

Sprawdź dostępność

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do obiektu. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Partnerzy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij