61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Hotel Bania **** Thermal & Ski | Białka Tatrzańska

Typ obiektu: hotel ****

Adres:
Środkowa 181
34-405 Białka Tatrzańska
małopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

Hotel Bania to 4-gwiazdkowy obiekt, który łączy w sobie usługi noclegowe, gastronomiczne, konferencyjne oraz rozrywkowe. Położony jest tuż obok największego w Polsce ośrodka narciarskiego w Białce Tatrzańskiej.


Budynek połączony jest z kompleksem basenów termalnych. Hotel Bania posiada bogatą, wszechstronną ofertę, która zachwyca zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Z niemal wszystkich okien można podziwiać malowniczą panoramę Tatr Wysokich i Pienin. Widoczny stok narciarski jest ciekawym punktem widokowym.


Tatrzańska przyroda potrafi oczarować, gdy pada śnieg, i gdy świeci słońce. Taka sama jest oferta Hotelu Bania. Wiele atrakcji można odnaleźć latem, jak i zimą. A rozbudowane zaplecze konferencyjne umożliwia organizację szkoleń, warsztatów, jubileuszy, bankietów oraz konferencji na skalę międzynarodową. 


W 2019 roku zostanie otwarte nowe Bania Conference Center. Stworzy to w pełni funkcjonalną przestrzeń wystawienniczo-bankietową, w której będzie można obsłużyć blisko 1000 Gości. Powiększona zostanie sala restauracyjna, co wpłynie na komfort poruszania się. 


W Lobby powstanie scena, a na niższych poziomach dwupoziomowy garaż z myjnią samochodową. Rozbudowane zostanie także zaplecze noclegowe. Obiekt uzyska dodatkowe 89 pokoi typu superior oraz 21 luksusowych apartamentów z widokiem na Tatry.

Sale konferencyjne - Hotel Bania **** Thermal & Ski

Obiekt umożliwia łącznie obsługę 720 uczestników szkoleń i warsztatów. Do wyboru jest 7 sal konferencyjnych. Największą przestrzeń,  blisko 260 m2, oferuje Sala Konferencyjna Trzy Korony. Może w niej zasiąść 350 osób w układzie teatralnym. Dzięki systemowi ścianek modułowych pomieszczenie można podzielić na mniejsze części. Wnętrza są jasne i nowocześnie wykończone, dzięki czemu zapewniają najwyższy standard obsługi klientów biznesowych.


W przypadku kameralnych spotkań można zdecydować się na Salę Litwinka o powierzchni 144 m2. Maksymalnie może pomieścić 50 Gości. Pomieszczenie wykończone jest surowym drewnem. Posiada strzelisty dach, który jest charakterystyczny dla góralskiej architektury. Sala w Zielonym Szałasie ma 40 m2. Posiada 18 miejsc przy ustawieniu w tzw. „podkowę”. Charakteryzuje się przytulnym wystrojem, który gwarantuje poczucie swobody każdemu uczestnikowi zebrania lub szkolenia. Miejsce znajduje się w niedużej odległości od głównego budynku. Zapewnia ciszę i spokój. Z okien rozciąga się niezwykły widok na stok narciarski.


Hotel gwarantuje profesjonalny sprzęt techniczny: odtwarzacz DVD, mikrofon, flipchart, ekran i projektor multimedialny. Dodatkowa sala konferencyjna  znajduje się  w Karczmie Bania. Na 150 m2 może zasiąść nawet 200 osób. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli zależy nam na oryginalnym otoczeniu, które zapada w pamięci. Wszystkie sale są doskonale nagłośnione i klimatyzowane. Posiadają dostęp do naturalnego światła. W kompleksie funkcjonuje szybki, bezprzewodowy internet. 


Obiekt wkrótce zdobędzie nowe przestrzenie pod wynajem. W Bania Conference Center powstanie recepcja kongresowa, 150 m2 powierzchni wystawienniczej oraz foyer o powierzchni 400 m2. Stworzona zostanie Sala Wierchy przeznaczona na 400 osób. Przestrzeń będzie można podzielić na 3 bądź 7 mniejszych części, a każda z nich otrzyma pełne wyposażenie techniczne.


Cały budynek Conference Center zostanie wyposażony w windy, osobne toalety, Strefę Vip i Strefę Zieloną. Powstanie przestronny taras oraz palarnia. Ogromną zaletą będą nowe przestrzenie magazynowe i wystawiennicze. Dzięki tak rozbudowanemu centrum będzie można organizować wydarzenia biznesowe w górach na nawet 1500 Gości.  

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala Konferencyjna Trzy Korony Sala Konferencyjna Trzy Korony 350 60 200
Sala Konferencyjna Trzy Korony Lewa Sala Konferencyjna Trzy Korony Lewa 120 30 80
Sala Konferencyjna Trzy Korony Prawa Sala Konferencyjna Trzy Korony Prawa 90 25 50
Sala Konferencyjna Trzy Korony Środek Sala Konferencyjna Trzy Korony Środek 60 20 20
Sala Litwinka Sala Litwinka 50 20 30
Sala w Zielonym Szałasie Sala w Zielonym Szałasie --- 14 ---
Sala konferencyjna w Karczmie Bania Sala konferencyjna w Karczmie Bania 200 --- ---
Conference Center- Sala Wierchy Conference Center- Sala Wierchy 400 --- 240
Conference Center- Sala Wierchy- Lewa Conference Center- Sala Wierchy- Lewa 141 59 86
Conference Center- Sala Wierchy- Prawa Conference Center- Sala Wierchy- Prawa 130 55 80
Conference Center- Sala Wierchy- Środek Conference Center- Sala Wierchy- Środek 106 47 70
Conference Center- Sala Trzy Korony Conference Center- Sala Trzy Korony 400 --- ---
Conference Center- Sala Trzy Korony- Scena Conference Center- Sala Trzy Korony- Scena 93 41 60
Conference Center- Sala Trzy Korony- Środek Conference Center- Sala Trzy Korony- Środek 200 87 128
Conference Center- Sala VIP 1 Conference Center- Sala VIP 1 --- 8 ---
Conference Center- Sala VIP 2 Conference Center- Sala VIP 2 41 20 26
Conference Center- Sala VIP 3 Conference Center- Sala VIP 3 56 25 36
Conference Center- Sala VIP 4 Conference Center- Sala VIP 4 36 18 23

Sale bankietowe - Hotel Bania **** Thermal & Ski

Goście Hotelu Bania mają do wyboru kilka punktów gastronomicznych. Lokale różnią się od siebie, a jednocześnie wszystkie wpasowują się w jednolitą góralską koncepcję obiektu. Restauracja Tatrzańska podaje pełnowartościowe śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Można posmakować lokalnych przysmaków, wytwarzanych na miejscu. Znajduje się tu także hotelowa cukiernia. Puszyste ciasta i naturalne pieczywo przygotowywane są według sprawdzonych przepisów, co gwarantuje ich smak i aromat.


Restauracja Góralska posiada niezwykły wystrój, który idealnie sprawdza się w przypadku uroczystych kolacji, lunchów oraz rozmów w mniej formalnym tonie. Do przygotowywania posiłków wszyscy kucharze wykorzystują świeże składniki, które pochodzą wyłącznie od zaufanych sprzedawców i hodowców. Restauracja Rohatka serwuje specjały doskonale znane nam z rodzinnych stołów. Menu zawiera również wiele propozycji charakterystycznych  dla kuchni włoskiej.


Goście mogą udać się do Lobby Baru, gdzie można odprężyć się przy góralskiej lub jazzowej muzyce, ciesząc się smakiem kawy albo fikuśnego drinka. Karczma Bania znajduje się w bliskim sąsiedztwie stoków narciarskich. W okresie zimowym podawane jest pachnące ziołami grzane wino. U podnóża stoku można znaleźć także Zielony Szałas, który specjalizuje się w potrawach grillowanych.  


Zobacz menu góralskie


Zobacz menu włoskie

Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Sale Restauracyjne 120 120 120

Pokoje - Hotel Bania **** Thermal & Ski

Hotel Bania może zapewnić nocleg 350 uczestnikom konferencji. Oferta obejmuje 152 luksusowe pokoje, w tym apartamenty o zachwycającym widoku. Goście mogą podziwiać wyczyny na stokach narciarskich bądź piękną panoramę Tatr Wysokich. Każda panorama zachwyca równie .


Pokoje, w których detale zostały wykonane przez lokalnych cieśli,  ukazują prawdziwy kunszt góralskiej architektury. Wnętrza wypełnione są drewnem i naturalnym kamieniem. Górują ciepłe barwy, które tworzą rodzinną atmosferę. Tutaj każdy poczuje się jak w domu. Goście mają dostęp do internetu, telewizji i telefonu. W pokojach znajduje się minibar i zabezpieczony sejf.


Podłogę pokrywają miękkie wykładziny. Łazienki wyposażone w nowoczesny sprzęt sanitarny, w tym kabiny prysznicowe i suszarki do włosów. Na Gości czeka powitalny zestaw kosmetyków, indywidualne ręczniki i szlafroki. 

Usługi dodatkowe

Obiekt może przygotować materiały szkoleniowe, marketing elektroniczny, oprawę artystyczną eventów. Szczególną popularnością cieszą się lokalne zespoły muzyczne. Przestrzeń dookoła hotelu umożliwia organizację wydarzeń plenerowych.


Wyjazdy integracyjne można wzbogacić o wycieczkę na Trzy Korony lub spływ Dunajcem. Oferta zawiera także wstęp do Klubu Bania, korzystanie z kompleksu Termy Bania oraz Strefy Sielsko Anielsko z saunami. Hotel Bania organizuje góralskie zabawy integracyjne, taneczne oraz sportowe. Współpracuje ze szkółką narciarską, wypożyczalnią sprzętu narciarskiego . Zapewnia  specjalną strefę dla dzieci.


Zobacz ofertę klubu


Zobacz ofertę góralskich zabaw


Zobacz ofertę atrakcji zimowych


Zobacz ofertę atrakcji letnichKomentarze

Jeżeli zależy Wam na zorganizowaniu z przytupem prezentacji regionalnych produktów dla okolicznych sprzedawców, to hotel Bania nadaje się do tego idealnie. Sala konferencyjna Litwinka mimo że dość kameralna, to posiada typowy góralski wystrój. Na jej wyposażeniu znajduje się niezbędny sprzęt oraz wygodne, nowoczesne krzesła. Poza tym jest w niej dobra akustyka, więc nie ma potrzeby używania mikrofonu. Szczerze polecam ten obiekt!

07/2018

Hotel Bania to idealne miejsce na konferencje. Obiekt umożliwia łącznie obsługę 720 uczestników szkoleń i warsztatów. Do wyboru jest 7 sal konferencyjnych. . Dzięki systemowi ścianek modułowych pomieszczenie można podzielić na mniejsze części. Wnętrza są jasne i nowocześnie wykończone, dzięki czemu zapewniają najwyższy standard obsługi klientów biznesowych.Hotel gwarantuje profesjonalny sprzęt techniczny: odtwarzacz DVD, mikrofon, flipchart, ekran i projektor multimedialny. W kompleksie funkcjonuje szybki, bezprzewodowy internet.

01/2019

Hotel bania to niezwykłe miejsce na które należy zwrócić uwagę zwłaszcza przy organizacji dużych imprez biznesowych. Miejsce zapewnia duże sale bankietowe, hotel urządzony z klasą, w stylu regionalnym robiacy ogromne wrażenie na zagranicznych gościach. Widać, że hotel zabiega o gości indywidualnych swoim profesjonalizmem, gościnnością, życzliwością. Restauracja na bardzo wysokim poziomie serwuje dania z kuchni regiolnej i europejskiej.

01/2020

Dodaj komentarz

Ocena*:

Hotel Bania **** Thermal & Ski | Białka Tatrzańska

Typ obiektu: hotel ****

Adres:
Środkowa 181
34-405 Białka Tatrzańska
małopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Obiekt w liczbach

Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
400

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
120

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
400

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
350

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia

  • High-speed Internet
  • Parking
  • Restauracja
  • Basen
  • Kuchnia samoobsługowa
  • Sala konferencyjna
  • Multimedia
  • Bar
  • Obiekt monitorowany
  • Klimatyzacja

Lokalizacja

Odległosc od lotniska: 105 km  Odległosc od PKP: 30 km

Kliknij żeby wczytaj mapę google

Sprawdź dostępność

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do obiektu. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Partnerzy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij