61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Pensjonat Pod Tatrami *** | Szaflary | Konferencje

Typ obiektu: pensjonat

Adres:
Na Brzegu 21
34-424 Szaflary
małopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Pensjonat Pod Tatrami *** położony jest w pobliżu trasy pomiędzy Nowym Targiem a Zakopanem w sąsiedztwie Białki Tatrzańskiej. Lokalizacja nadaje miejscu specyficzny urok, a wypoczywający u nas Goście znajdują się w punkcie centralnym, z którego wyruszyć można w pobliskie Gorce, nieco dalsze Pieniny, zwiedzić Orawę oraz Spisz...a Tatry...znajdują się na wyciągnięcie dłoni.

W sezonie zimowym docenić wypada bliskość Białki Tatrzańskiej, gdzie stoki gór są łagodne, a trasy szerokie i doskonale przygotowane dla amatorów białego szaleństwa

Sale konferencyjne - Pensjonat Pod Tatrami ***

SALA KONFERENCYJNA

Jest zlokalizowana obok sali konsumpcyjnej, połączona z nią wspólnym przejściem, klimatyzowana, posiada również osobne wejście niezależne. Wyposażona została w wysokiej klasy urządzenia nagłaśniające.

Sala ma wystawę południową przez co jest dobrze doświetlona w dzień, jak również posiada możliwość zaciemnienia niezbędną do przeprowadzania prezentacji. Przewidziano ją dla 50 osób. Sala może pełnić także funkcję sali tanecznej.
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła

Sale bankietowe - Pensjonat Pod Tatrami ***

SALA RESTAURACYJNA

Jest usytuowana na parterze, klimatyzowana, o wysokim standardzie. Przewidziano ją na 40 do 80 miejsc konsumpcyjnych. Nowoczesne wyposażenie sali zapewni Państwu komfort podczas spożywania posiłków, a możliwość dostosowania do wymogów organizacji konferencji i szkoleń jest jej dodatkowym atutem. W sali znajdują się trzy przestronne okna z widokiem na Tatry.

Pokoje - Pensjonat Pod Tatrami ***

W Pensjonacie Pod Tatrami *** przeważają 2 osobowe pokoje, lecz nie brakuje zarówno pokojów typu studio jak i pokoi jednoosobowych. Znaczną część pokoi posiada balkon z widokiem na Tatry. Meble wykonane są według najwyższych standardów. W pokojach i na korytarzach podłogi pokryte są wysokiej klasy wykładziną. Łazienki w pokojach wyposażone są w kabiny prysznicowe i suszarki.
Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz
Ocena*:
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij