61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

RETYRADA REZYDENCJA LUBOMIRSKICH | Rzeszów | Konferencje

Typ obiektu: inny

Adres:
Rudna Mała 165a
36-060 Rzeszów
podkarpackie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

Retyrada to historyczna nazwa. Wywodzi się z XVIII w. Tak, to miejsce w Rudnej Małej, nazwała żona Jana Kazimierza Lubomirskiego - Urszula. To właśnie tu w Rudnej Małej w 1740 roku, powstała letnia rezydencja,składająca się z pałacyku i parku, będącymi pierwszą tego rodzaju kompozycją w Polsce, wzorowaną na ogrodach włoskich.


W RETYRADZIE REZYDENCJI LUBOMIRSKICH można zorganizować całą gamę imprez - od ślubów i wesel, które mogą być poprzedzone wieczorem panieńskim bądź kawalerskim, imprezy firmowe, imprezy integracyjne, uroczyste obiady rodzinne, chrzciny, komunie, wszelkiego rodzaju rocznice, czy po prostu tradycyjne ognisko ze znajomymi, bądź piknik. W zależności od Państwa gustu, budżetu i fantazji postaramy się przygotować odpowiednią oprawę eventu w dodatkowe atrakcję, jak i przyrządzimy odpowiednie do tego indywidualne menu.

Zapraszamy do obejrzenia na naszej stronie galerii RETYRADY REZYDENCJI LUBOMIRSKICH, która przekona Państwa, że jesteśmy idealnym miejscem zarówno do celebrowań rodzinnych, jak i organizacji firmowych eventów.

Sale konferencyjne - RETYRADA REZYDENCJA LUBOMIRSKICH

Szukając nietypowego miejsca na konferencję, szkolenie, piknik firmowy czy imprezę integracyjną przy ognisku, dobrze trafiłeś! Retyrada pod Rzeszowem dysponuje dużą powierzchnią eventową. Umożliwia organizację eventów pod gołym niebem lub w klimatycznych altankach zlokalizowanych na terenie ogrodów.

Szum wody z fontanny, śpiew ptaków i urokliwe okoliczności przyrody tworzą doskonałą scenerię pod organizację każdego wydarzenia - bez względu czy mamy w planach organizację wesela, imprezy rodzinnej, biznesowej prezentacji czy nietypowej konferencji.

Personel zadba, by goście na długo zapamiętali pobyt w Retyradzie. A po wcześniejszych ustaleniach przygotuje odpowiednią oprawę dopasowaną do rodzaju i charakteru wydarzenia. Wszystko zależy od gustu, fantazji i budżetu organizatorów.

Poza tym obiekt dysponuje funkcjonalnymi, przestronnymi i bardzo klimatycznymi salami, które mogą pełnić funkcje zarówno bankietowe, jak i konferencyjno-szkoleniowe. Największa Sala Główna pomieści prawie 100 osób. Na terenie RETYRADY REZYDENCJI LUBOMIRSKICH znajduje się także Sala Jana Kazimierza na ok. 60 osób i Sala Lustrzana na 28. Klienci biznesowi mogą również skorzystać z kameralnej salki VIP, która doskonale sprawdzi się na mniejsze spotkania.

Przy odpowiedniej aranżacji obiektu organizujemy imprezy nawet na 250 osób.

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala Główna Sala Główna 92 --- ---
Sala Lustrzana Sala Lustrzana 28 --- ---
Jana Kazimierza Jana Kazimierza 60 --- ---
VIP VIP 16 --- ---

Sale bankietowe - RETYRADA REZYDENCJA LUBOMIRSKICH


Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Sala Główna 92 --- 92
Sala Lustrzana 28 --- 28
Jana Kazimierza 60 --- 60
VIP 16 --- 16
Usługi dodatkowe

Możliwość zorganizowania cateringu - kucharz przygotuje odpowiednie menu po wcześniejszych ustaleniach z organizatorem eventu. Dania powstają z wysokiej jakości składników. Szef kuchni przykłada dużą wagę nie tylko do smaku dań, ale również sposobu serwowania. Obiekt zajmie się też kompleksową obsługą kelnerską.

Piękne okoliczności przyrody pozwalają się zrelaksować po skończonej konferencji czy szkoleniu. Siedząc w klimatycznej altance w Parku Retyrada, można przy szumie wody i śpiewie ptaków delektować się smakiem potraw i napić się pysznej kawy. To również doskonałe miejsce na spędzenie czasu ze współtowarzyszami przy drinkach, które przygotują doświadczeni barmani.

Na terenie Parku znajduje się Plac zabaw dla dzieci, a także Jeziorko z możliwością karmienia ryb.

Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz
Ocena*:
RETYRADA REZYDENCJA LUBOMIRSKICH | Rzeszów
Typ obiektu: inny

Adres:
Rudna Mała 165a
36-060 Rzeszów
podkarpackie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
92

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
92

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
92

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia
  • Parking
  • Restauracja
  • Bar
Lokalizacja
Odległosc od lotniska:   Odległosc od PKP:

Kliknij żeby wczytaj mapę google
Sprawdź dostępność
Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do obiektu. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe
DANE OSOBOWE:
Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:
liczba uczestnikow:
liczba pokoi:
INFORMACJE DODATKOWE:
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij