794 339 536
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Żorska 14 | Rybnik | Konferencje

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Żorska 14
44-200 Rybnik
śląskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Nowoczesny budynek Żorska 14 położony jest w samym centrum Rybnika. W pobliżu obiektu biegnie droga wojewódzka między Rybnikiem a Żarami,  w pobliżu znajdują się także autostrady A1 i A2, które prowadzą do Gliwic, Katowic i Ostrawy. Dogodna lokalizacja sprawia, że Business Center jest doskonałym miejscem na organizację wszelkiego rodzaju szkoleń, konferencji i zebrań.

Obiekt gwarantuje znakomite warunki do wytężonej pracy. Teren dookoła obiektu jest odseparowany od miejskiego zgiełku, dookoła znajduje się mnóstwo zieleni. Z okien rozpościera się uspokajający widok na przepiękne drzewa. W pobliżu znajdują się urokliwe alejki, które będą doskonałym miejscem na krótki spacer. Obok Business Center Żorska 14 znajduje się nowoczesne centrum handlowe.

Business Center Żorska 14  oferuje nowoczesne sale konferencyjne, które będą doskonałym miejscem na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Pomieszczenia wyposażone są w sprzęt multimedialny najwyższej klasy, który jest gwarancją eventu na najwyższym poziomie!

Sale konferencyjne - Żorska 14

Do dyspozycji organizatorów spotkań biznesowych są aż 4 nowoczesne sale konferencyjne. Nowoczesna przestrzeń konferencyjna zlokalizowana jest na IV piętrze, do dyspozycji Gości jest winda. Do wyboru są dwa rodzaje pomieszczeń: większe z nich pomieszczą 40 osób w układzie teatralnym, mniejsze salki pozwalają na ustawienie obok siebie 20 krzeseł. Sale pozwalają na dowolną aranżację stołów, dlatego też każde pomieszczenie może zostać zaadaptowane ściśle pod konkretne wydarzenie.

Pomieszczenia szkoleniowe posiadają stały dostęp do światła dziennego, które znacznie uprzyjemnia długie godziny spędzone na szkoleniu czy konferencji. Wszystkie sale konferencyjne wyposażone zostały w innowacyjny sprzęt multimedialny najwyższej klasy.

Do dyspozycji organizatorów jest:

 • rzutnik,
 • ekran,
 • flipchart,
 • niezbędne materiały biurowe
Co szalenie istotne cały budynek jest klimatyzowany, co gwarantuje komfort uczestnikom nawet podczas upalnych dni.

Business Center Żorska 14 oferuje także lokale pod wynajem. Nowoczesne  biura zajmują aż trzy kondygnacje budynku. Każde pomieszczenie posiada osobne wejście, w budynku można korzystać z szybkiego, bezprzewodowego internetu.


Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala Konferencyjna 1 i 2 Sala Konferencyjna 1 i 2 40 30 30
Sala Konferencyjna 3 i 4 Sala Konferencyjna 3 i 4 20 14 12

Sale bankietowe - Żorska 14

Sale konferencyjne mogą pełnić funkcję bankietową poprzez wyposażenie w zestawy stołów do cateringu z restauracji czynnej w obiekcie od 15 XI 2018r. Jest możliwość wykorzystanie 2 sal w tym celu, gdzie jedna służy do podania cateringu gościom.

Pokoje - Żorska 14

Oferujemy 4 sale konferencyjne: 2 o pojemności do 20 osób oraz 2 o pojemności do 40 osób. Sale są wyposażone w sprzęt nagłośnieniowy, projektor multimedialny, klimatyzację. 

Usługi dodatkowe

Obiekt oferuje możliwość wynajęcia dodatkowych przestrzeni magazynowych położonych w piwnicy budynku. Business Center Żorska 14 oferuje przestronny parking dla 100 samochodów. W trosce o bezpieczeństwo klientów obiekt jest stale monitorowany.

Komentarze
W Rybniku jeśli chodzi o sale konferencyjne mielismy okazje korzystać z budynku na Żorska 14 w samym centrum Rybnika. Business Center Żorska 14 oferuje nowoczesne sale konferencyjne, które będą doskonałym miejscem na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Pomieszczenia wyposażone są w sprzęt multimedialny najwyższej klasy, który jest gwarancją eventu na najwyższym poziomie! Do dyspozycji są aż 4 nowoczesne sale konferencyjne. Pomieszczenia szkoleniowe posiadają stały dostęp do światła dziennego, które znacznie uprzyjemnia długie godziny spędzone na szkoleniu czy konferencji. Wszystkie sale konferencyjne wyposażone zostały w innowacyjny sprzęt multimedialny najwyższej klasy. Do dyspozycji organizatorów jest: • rzutnik, • ekran, • flipchart, • niezbędne materiały biurowe

01/2019

Dodaj komentarz
Ocena*:
Żorska 14 | Rybnik
Typ obiektu: obiekt konferencyjny
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
40

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
40

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
170

Dodatkowe udogodnienia
 • High-speed Internet
 • Parking
 • Restauracja
 • Kuchnia samoobsługowa
 • Sala konferencyjna
 • Multimedia
 • Obiekt monitorowany
 • Klimatyzacja
 • Przyjazny dla osób niepełnosprawnych
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij