794 339 536
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Galeria Zabrze | Zabrze | Konferencje

Typ obiektu: inny

Adres:
Wolności 273
41-800 Zabrze
śląskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Obiekt jest urządzonym w nowoczesnym wydaniu centrum handlowym w samym sercu śląskiego Zabrza. Położenie przy ulicy Wolności zapewnia fantastyczne możliwości dojazdowe - zarówno z perspektywy mieszkańców, jak i osób przybyłych tu z innych zakątków Polski. W najbliższej okolicy znajdziemy bowiem najistotniejsze węzły komunikacyjne, w tym: Dworzec Autobusowy oddalony o 150 m, Dworzec Kolejowy w odległości 300 m, a także najbliższy przystanek tramwajowy, od którego dzieli nas zaledwie 100 m. 

Zmotoryzowani bywalcy również mogą liczyć na znaczące udogodnienia ze względu na bezpośredni dojazd z Galerii do Drogowej Trasy Średnicowej "DTŚ" oraz oddalone o ok. 5 km autostrady A1 i A4. Na miejscu czeka natomiast trzypoziomowy parking połączony zadaszoną kładką z powierzchnią biurową, który to zaopatrzony jest w 200 miejsc dla aut. Pierwsze 2 godziny postoju są bezpłatne - obiekt oferuje w tym zakresie wygodną opcję planu abonamentowego.

Ze względu na rozbudowaną infrastrukturę, Galeria Zabrze to nie tylko odpowiedni punkt na weekendowe zakupy, ale także miejsce spotkań przy kawie i dobrym jedzeniu, w ramach rozrywkowego wypadu lub - co najbardziej istotne - służbowego spotkania w specjalnie dostosowanej do tego przestrzeni.

Sale konferencyjne - Galeria Zabrze

W Galerii Zabrze znajdziemy gotową na wynajem salę konferencyjną zlokalizowaną na poziomie biurowym. Pomieszczenie zapewnia profesjonalne warunki do spotkań służbowych zarówno w kameralnym, jak i nieco większym gronie - powierzchnia sali obejmuje 65m2 położone tuż obok windy osobowej i wyjścia na klatkę schodową.

Znaczące udogodnienie stanowi sąsiadująca z salą, bardzo pojemna szafa typu komandor. Jest to niewątpliwy atut z perspektywy nawet wielogodzinnych biznesowych spotkań odbywających się w chłodniejszych miesiącach, gdyż wierzchnie odzienie możemy w całości pozostawić poza bezpośrednim miejscem wydarzenia. Na terenie obiektu znajdziemy również eleganckie toalety.

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
brak zdjęcia Sala konferencyjna --- --- ---

Sale bankietowe - Galeria Zabrze

W Galerii odnajdziemy szeroką ofertę lokali gastronomicznych - pizzerię DaGrasso, kawiarnię Od Jutra oraz restaurację ZAjadalnia - czyli kilka alternatyw na lunchową przerwę lub wieczorną kolację w gronie współpracowników. Atmosferze firmowych spotkań integracyjnych przysłuży się również strefa rozrywki, czyli tutejsza kręgielnia Fun Fest. Zapewnia ona kompleksową obsługę imprez, łącznie z oprawą kulinarną i zabawą taneczną.

Usługi dodatkowe

Wyjątkową propozycją z perspektywy marketingowej jest możliwość skorzystania z wynajmu powierzchni reklamowej. Na terenie centrum mieści się również największy w Zabrzu klub fitness.

Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz
Ocena*:
Galeria Zabrze | Zabrze
Typ obiektu: inny

Adres:
Wolności 273
41-800 Zabrze
śląskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Tagi
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
---

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
---

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
65

Największa liczba miejsc parkingowych
Liczba
miejsc parkingowych
200

Dodatkowe udogodnienia
  • Parking
  • Siłownia
  • Restauracja
  • Sala konferencyjna
  • Obiekt monitorowany
Lokalizacja
Odległosc od lotniska:   Odległosc od PKP: 300 m

Kliknij żeby wczytaj mapę google
Sprawdź dostępność
Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do obiektu. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe
DANE OSOBOWE:
Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:
liczba uczestnikow:
liczba pokoi:
INFORMACJE DODATKOWE:
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij