61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Hotel Atut****  Wielkopolskie Centrum Konferencyjne
 

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Bogdanka | Powidz

Typ obiektu: hotel

Adres:
Przybrodzin 205
62-430 Powidz
wielkopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy Bogdanka położony jest tuż przy lesie, nad Jeziorem Powidzkim. Woda tego jeziora posiada drugą klasę czystości, w pobliżu znajduję się park krajobrazowy, trasa zabytkowej kolejki wąskotorowej, ścieżki rowerowe. Przy ośrodku znajduje się przystań wodna z pomostami, a w pobliżu przebiegają szlaki turystyczne. Wypoczywający mają możliwość żeglowania i uprawiania sportów wodnych, a także jazdy konnej, wędkowania i grzybobrania.

Organizujemy pobyty integracyjne z wykorzystaniem sprzętu wodnego, quadów, paintball, strzelania z krótkiej i długiej broni pneumatycznej oraz łuków. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe, wesela, komunie, chrzty, osiemnastki, szkolenia i konferencje z zapleczem technicznym, pobyty integracyjne, wczasy rodzinne, zielone szkoły.

Cyklicznie z powodzeniem urządzamy Bal Sylwestrowy, Karnawałowy, Walentynkowy. Dysponujemy salę restauracyjną na 100 osób i bankietową na 14 osób. Nasza baza noclegowa posiada pokoje 2, 3, 4, 5-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, TV, radio.

Posiadamy również profesjonalną wypożyczalnię sprzętu wodnego (m.in. łodzie z silnikiem elektrycznym, deski windsurfingowe, jacht kabinowy, kajaki, łódki, rowery wodne) i rekreacyjnego (m.in. rowery górskie). Możemy pomóc w nauce i doskonaleniu jazdy konnej, zorganizować kulig, przejażdżkę bryczką, posiadamy sprzęt do strzelania z łuku, bilard, piłkarzyki, cymbergaja, stoły do tenisa stołowego, darty. Posiadamy 2 duże parkingi.

Sale konferencyjne - Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Bogdanka

Sala konferencyjna wyposażona jest w rzutnik multimedialny, ekran, telewizor 42', flipchart, istnieje zatem możliwość przeprowadzenia prezentacji multimedialnej. Sala wyposażona jest w klimatyzację o dużej wydajności.
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
brak zdjęcia Sala Restauracyjna 100 90 80
Sala Balowa Sala Balowa 24 --- 12

Sale bankietowe - Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Bogdanka

Posiadamy dużą salę bankietowo – restauracyjną na 90 - 120 miejsc o ciekawej architekturze "stylowej piwniczki" z łukami. Wykończona jest cegłą oraz naturalnym kamieniem o ciepłych piaskowych barwach. Wyposażona jest w klimatyzację o dużej wydajności.

Ośrodek Bogdanka jest obiektem całorocznym, położonym na terenie Powidzkiego Parku Krajobrazowego przy lesie nad Jeziorem Powidzkim (100 m). Stwarza to możliwość wykonania ciekawych zdjęć plenerowych na terenie malowniczego parku, w tym na jachtach i sprzęcie pływającym. Dodatkowo można wykonać zdjęcia z zabytkową kolejką wąskotorową, która zatrzymuje się na stacji przy plaży 80m od Ośrodka.

Przed wejściem do sali znajduje się wśród zieleni ogrodzony teren Ośrodka, wyposażony w parasole stoły i krzesła. Ogródek ten może zamienić się w bufet z jedzeniem w postaci "stołu staropolskiego" z piwem z beczki, gdzie można spotkać się i spokojnie porozmawiać w trakcie imprezy.

Obiekt dysponuje również 40 miejscami noclegowymi, gdzie mogą zatrzymać się goście przed i po imprezie (dodatkowo 80 miejsc w sąsiednich ośrodkach ). Istnieje możliwość zorganizowania ogniska i pokazu sztucznych ogni. W trakcie imprezy można podać płonące prosie, dzika lub indyka.

Posiadamy pięcioletnie doświadczenie w organizacji takich usług.

Koszt zorganizowania przyjęcia weselnego od 100 – 135 zł od osoby.
Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Sala Restauracyjna 100 --- 150
brak zdjęcia Sala Bankietowa 12 --- 14

Pokoje - Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Bogdanka

Nasza baza noclegowa może pomieścić 35-40 osób. Posiadamy pokoje 2, 3, 4, 5-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, lodówką, czajnikiem, radiem i TV, oraz pokoje o niższym standardzie (z łazienkami oraz lodówką na korytarzu). Pokoje są wyposażone są w drewniane meble, niektóre posiadają drewniane belki stropowe lub ściany z cegieł, co stwarza niepowtarzalny, a zarazem przytulny nastrój.

Usługi dodatkowe

Organizujemy przyjęcia okolicznościowe, wesela, komunie, chrzty, osiemnastki, szkolenia i konferencje z zapleczem technicznym, pobyty integracyjne, wczasy rodzinne, zielone szkoły. Cyklicznie z powodzeniem urządzamy Bal Sylwestrowy, Karnawałowy, Walentynkowy.

Posiadamy również profesjonalną wypożyczalnię sprzętu wodnego (m.in. łodzie z silnikiem elektrycznym, deski windsurfingowe, jacht kabinowy, kajaki, łódki, rowery wodne) i rekreacyjnego (m.in. rowery górskie). Organizujemy naukę i doskonalenie jazdy konnej, kuligi, przejażdżki bryczką, posiadamy sprzęt do strzelania z łuku, bilard, piłkarzyki, cymbergaja, stoły do tenisa stołowego, darty.

Organizujemy pobyty integracyjne z wykorzystaniem sprzętu wodnego, quadów, paintball, strzelania z krótkiej i długiej broni pneumatycznej oraz łuków.

Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Ocena*:

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Bogdanka | Powidz

Typ obiektu: hotel

Adres:
Przybrodzin 205
62-430 Powidz
wielkopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Obiekt w liczbach

Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
100

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
150

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
150

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
35

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia

Lokalizacja

Odległosc od lotniska: 110 km  Odległosc od PKP: 20 km

Kliknij żeby wczytaj mapę google
SaleBiznesowe.pl - logo serwisu

prezentacja nieaktywna

Prezentacja wybranego obiektu jest nieaktywna. Poznaj ofertę poniższych obiektów w okolicy.

Partnerzy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij