Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i dodaj obiekt do porównania.

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Nowość! Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i wyślij jedno zapytanie do kilku obiektów.

Obiekty konferencyjne w Władysławowo

Eleganckie sale szkoleniowe Władysławowo


Konferencje i szkolenia odbywają się obecnie dość często, jako że istnieje spore zapotrzebowanie na wdrażanie pracowników w nowe tematy i informacje dotyczące rozwoju firmy. Sale konferencyjne Władysławowo to miejsca dobrze wyposażone i dostępne pod względem finansowym nawet na przyjęcie małych szkoleń. Co więcej, sale szkoleniowe Władysławowo są obecnie bardzo dobrze wyposażonymi miejscami, gdzie na przykład można ustawić stoliki według indywidualnej potrzeby lub dobrać potrzebne sprzęty typu flipchart czy rzutnik. Prawie wszystkie obiekty konferencyjne Władysławowo oferują duże przestrzenie i sporą liczbę noclegów na terenie hotelu. Przyciąga to wielu klientów, a także prywatnych Gości.
Znalezione obiekty: 17
Obiekty na mapie
Aktualności
2019-10-28
Hotel Rigga zobacz prezentację
Liczba uczestników: 110
Liczba miejsc noclegowych: 90
W nadmorskim klimacie Hotel Rigga umożliwia zorganizowanie spotkań firmowych, konferencji i szkoleń. Dwie sale ...

Obiekty konferencyjne w okolicy: Władysławowo

Hotel Restauracja FALEZA zobacz prezentację
Liczba uczestników: 60
Liczba miejsc noclegowych: 64
Piękne widoki, cicha spokojna okolica, bliskość morza zapewnia doskonały wypoczynek i relaks, ale również jest to ...
PRIMAVERA Jastrzębia Góra zobacz prezentację
Liczba uczestników: 630
Liczba miejsc noclegowych: 600
Ogromna powierzchnia konferencyjno szkoleniowa pozwala na zorganizowanie kilku spotkań w tym samym czasie. Primavera ...
Hotel Astor zobacz prezentację
Liczba uczestników: 1200
Liczba miejsc noclegowych: 350
Zaledwie 100 metrów od brzegu Bałtyku znajduje się Hotel Astor w którym można zorganizować spotkania biznesowe, imprezy ...
M2 Resort Wellness and Spa zobacz prezentację
Miasto: Ostrowo
Liczba uczestników: 100
Liczba miejsc noclegowych: 84
M2 SUMMER HOUSE Boutique Resort and Spa to wyjątkowy obiekt położony nad polskim Morzem, który zapewnia swoim gościom ...
Zamek Rzucewo zobacz prezentację
Miasto: Puck
Liczba uczestników: 2000
Liczba miejsc noclegowych: 77
Zamek Rzucewo to zespół pałacowo-parkowy z 1845 roku, położony na urokliwym Cyplu Rzucewskim, zaledwie 25 kilometrów od Gdyni.
Sala Wenecka zobacz prezentację
Miasto: Gdańsk
Liczba uczestników: 120
Liczba miejsc noclegowych: ---
Klimatyzowana Sala Wenecka zlokalizowana pół godziny jazdy samochodem od Gdyni umożliwia organizację konferencji, ...
Hotel SPA Wieniawa zobacz prezentację
Liczba uczestników: 150
Liczba miejsc noclegowych: 60
Hotel SPA Wieniawa znajduje się na Kaszubach i jest doskonałą destynacją zarówno urlopową, jak i biznesową. ...
River Style Hotel & SPA zobacz prezentację
Miasto: Reda
Liczba uczestników: 600
Liczba miejsc noclegowych: 172
River Style Hotel & SPA to owoc fascynacji nowoczesną architekturą i szacunku do słynnej kaszubskiej gościnności.
Hotel**** Dom Zdrojowy Resort & SPA zobacz prezentację
Liczba uczestników: 160
Liczba miejsc noclegowych: 160
Kompleksowe usługi związane z organizacją szkolenia czy konferencji zapewnia Hotel SPA & Family Dom Zdrojowy w Jastarni ...
Hotel Bryza Resort & SPA zobacz prezentację
Miasto: Jurata
Liczba uczestników: 180
Liczba miejsc noclegowych: ---
Hotel Bryza Resort & SPA to elegancki, czterogwiazdkowy obiekt zlokalizowany pośród wspaniałych krajobrazów Półwyspu ...
Dodaj swój obiekt
do systemu
SaleBiznesowe.pl
Sprawdź warunki

Pozostałe sale konferencyjne:

Velaves Spa & Resort zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Gwiazda Morza Władysławowo zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Hotel Pekin zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Hotel Klif SPA&Wellness zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Hotel Rejs *** zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Pensjonat Rejs zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---

Komfortowe obiekty szkoleniowe Władysławowo

Ze względu na położenie tego miasta, Władysławowo jest bardzo popularne wśród turystów w okresie letnim. Dlatego też także wtedy ośrodki konferencyjne Władysławowo są raczej zajęte, jako że wiele firm rezerwuje sale z wyprzedzeniem. Często to właśnie konferencje Władysławowo są jednymi z najbardziej integrujących i inspirujących spotkań biznesowych. Szkolenie Władysławowo może być kilkudniowe, a w jego trakcie można dobrać dodatkowe atrakcje, na przykład wspólną zabawę na plaży lub rejs jachtem. To właśnie takie wspólne zabawy integrują zespół pracowników, budują w nich zaufanie wobec siebie i umacniają przyjaźnie. Obiekty szkoleniowe Władysławowo mogą pochwalić się szeroką ofertą dodatkowych atrakcji, w których chętnie biorą udział klienci i uczestnicy różnego rodzaju konferencji.

Nowoczesne szkolenia Władysławowo

Co warto podkreślić, organizacja konferencji Władysławowo nie musi być wcale trudna. Kluczowy jest oczywiście czas, warto przede wszystkim wyznaczyć ramy czasowe samej konferencji, a także odpowiednio wcześniej zarezerwować sale konferencyjne. Najczęściej hotele konferencyjne Władysławowo są naprawdę często rezerwowane, jako że dysponują one szeregiem udogodnień i wyjątkowych atrakcji. Podobnie jest, jeśli chodzi o sale konferencyjne Władysławowo, które są wyposażone w nowoczesne technologie a także otwarte na pomysły organizatorów konferencji. Wielu klientów podkreśla, że konferencje Władysławowo są naprawdę udanymi spotkaniami, które motywują pracowników do dalszego rozwoju.

FAQ

 

Gdzie we Władysławowie zorganizować konferencję na 100 osób?

Sale konferencyjne we Władysławowie zróżnicowane są pod względem lokalizacji, aranżacji oraz wielkości. Pozwalają one na organizację zarówno kameralnych spotkań biznesowych, jak i znacznie większych konferencji, kongresów czy bankietów. Konferencję na 100 osób we Władysławowie można zorganizować m.in. w wysoce komfortowym, 3-gwiazdkowym Hotel Rigga. Obiekt ten oferuje łącznie 2 sale konferencyjne oraz salę restauracyjną. Ta ostatnia z powodzeniem jest w stanie pomieścić nawet 110 gości.

Jakie sprzęty multimedialne są w salach konferencyjnych we Władysławowie?

Sale konferencyjne we Władysławowie wyróżniają się stylową aranżacją, korzystną lokalizacją oraz profesjonalnym wyposażeniem multimedialnym. W pomieszczeniach tych znajdują się wysokiej klasy meble oraz niezawodne multimedia w postaci rzutników, ekranów, tablic interaktywnych, flipchartów, zestawów nagłośnieniowych z mikrofonami oraz bezprzewodowych sieci Internetu. Ponadto, sale są klimatyzowane oraz odpowiednio oświetlone.

Gdzie zorganizować konferencję w okolicy Władysławowa?

Władysławowo i jego okolice to świetny obszar na organizację konferencji nad morzem. Takie okoliczności sprzyjają również integracji gości oraz wypoczynkowi. W pobliżu Władysławowa znajduje się wiele wartych uwagi obiektów biznesowych. Przykładem jest m.in. 3-gwiazdkowy Hotel Restauracja FALEZA w Jastrzębiej Górze, nowoczesny Hotel SPA Faltom Gdynia - Rumia **** w Gdyni oraz równie atrakcyjny Hotel**** Dom Zdrojowy Resort & SPA w Jastarni.

Czy obiekty konferencyjne we Władysławowie świadczą kompleksowe usługi organizacyjne?

Obiekty konferencyjne we Władysławowie w zdecydowanej większości świadczą kompleksowe usługi organizacyjne. Poza oferowaniem sal biznesowych proponują też komfortowe miejsca noclegowe w pokojach i apartamentach, wyśmienite restauracje oraz zróżnicowane atrakcje. W rezultacie więc, we Władysławowie nie tylko zorganizują Państwo nawet najbardziej wymagające przedsięwzięcia, ale i zrelaksują się po tych wielogodzinnych spotkaniach.

Jakie wydarzenia można zorganizować w salach konferencyjnych we Władysławowie?

Sale konferencyjne we Władysławowie są zdecydowanie wielofunkcyjne. Powstały one z myślą o organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń biznesowych, edukacyjnych i artystycznych. Mogą być one tłem konferencji, szkoleń, warsztatów, wykładów, seminariów, sympozjów, a nawet kongresów, targów i bankietów. Ponadto, niektóre z sal doskonale sprawdzą się podczas uroczystych gal, jubileuszów oraz kolacji firmowych. We Władysławowie zorganizować można także konferencje online oraz streamingi live eventów.

Miasta w okolicy
Wyszukaj na skróty
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Szukasz sali konferencyjnej? Bezpłatnie pomożemy Ci znaleźć idealny obiekt na Twoje wydarzenie! Napisz na [email protected]