Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i dodaj obiekt do porównania.

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Nowość! Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i wyślij jedno zapytanie do kilku obiektów.

Obiekty konferencyjne w Wałbrzych

Sale biznesowe Wałbrzych


Na polskim rynku wzrasta zapotrzebowanie na cykliczne szkolenia pracownicze i konferencje biznesowe wśród pracowników. Coraz częściej takie spotkania są rutynowe w firmach. Dlatego sale konferencyjne Wałbrzych to miejsca coraz lepiej wyposażane i dostępne pod względem finansowym nawet na przyjęcie średniej i małej wielkości grup biznesowych. Co więcej, sale szkoleniowe Wałbrzych to miejsca nastawione na inspirujący rozwój, gdzie na przykład można ustawić stoliki według indywidualnej potrzeby lub dobrać sprzęty typu flipchart, mikrofon czy rzutnik. Prawie wszystkie obiekty konferencyjne Wałbrzych oferują spore przestrzenie i sporą liczbę noclegów na terenie hotelu.
Znalezione obiekty: 18
Obiekty na mapie

Sprawdź koniecznie obiekty w okolicy!

Obiekty konferencyjne w okolicy: Wałbrzych

Pałac Wojanów zobacz prezentację
Liczba uczestników: 250
Liczba miejsc noclegowych: 200
Pałac Wojanów to oryginalne i niebanalne zaplecze konferencyjne, które do dyspozycji gości biznesowych oddaje ...
Hotel Srebrna Góra zobacz prezentację
Liczba uczestników: 140
Liczba miejsc noclegowych: 80
Położony w rejonie Gór Sowich Hotel Srebrna Góra to nowoczesny, atrakcyjny turystycznie i biznesowo obiekt konferencyjny ...
Osada Śnieżka zobacz prezentację
Liczba uczestników: 300
Liczba miejsc noclegowych: 1100
4 klimatyzowane sale konferencyjne w Osadzie Śnieżka u podnóży Karkonoszy to świetne miejsce na zorganizowanie ...
Hotel Alpejski zobacz prezentację
Liczba uczestników: 85
Liczba miejsc noclegowych: 85
Karpacz to doskonałe miejsce na zorganizowanie konferencji, szkolenia czy spotkania biznesowego, dlatego Hotel Alpejski ...
Green Mountain Hotel ***** zobacz prezentację
Liczba uczestników: 380
Liczba miejsc noclegowych: 650
5-gwiazdkowy hotel w górach posiada nowoczesne zaplecze konferencyjne dla nawet 380 osób, przestronne pokoje o ...
Sandra SPA Karpacz zobacz prezentację
Miasto: Karpacz
Liczba uczestników: 250
Liczba miejsc noclegowych: 550
SANDRA SPA w Karpaczu to doskonałe miejsce dla klientów biznesowych. Nowoczesna przestrzeń konferencyjna pozwala na ...
Uzdrowiska Kłodzkie S.A. Teatr Zdrojowy im. S. Moniuszki zobacz prezentację
Liczba uczestników: 495
Liczba miejsc noclegowych: 213
Teatr Zdrojowy im. S. Moniuszki zlokalizowany jest w Sanatorium Polonia w Uzdrowisku Kudowa Zdrój. Oferuje on blisko 500 ...
Hotel*** Dziki Potok Konferencje&SPA zobacz prezentację
Miasto: Karpacz
Liczba uczestników: 200
Liczba miejsc noclegowych: 140
Hotel*** Dziki Potok to świetne zaplecze konferencyjne, a przy tym położone w klimatycznym Karpaczu. Obiekt udostępnia ...
Villa Antica zobacz prezentację
Liczba uczestników: 90
Liczba miejsc noclegowych: 100
Nowoczesny i profesjonalny obiekt konferencyjny, pięknie położony w Kudowie-Zdrój, tuż obok urokliwego Parku Zdrojowego ...
Pałac Krobielowice zobacz prezentację
Miasto: Wrocław
Liczba uczestników: 100
Liczba miejsc noclegowych: 72
Sale konferencyjne mają świetną akustykę, dostęp do światła dziennego i sprzętu audiowizualnego. Poznaj uroki sal w prawdziwym pałacu.
Dodaj swój obiekt
do systemu
SaleBiznesowe.pl
Sprawdź warunki

Pozostałe sale konferencyjne:

Qubus Hotel Wałbrzych zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Pokoje Gościnne "Konrad" zobacz prezentację
Miasto: Wałbrzych
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Hotel przy Oślej Bramie - Zamek Książ zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Zabytkowe wnętrza dodadzą niezwykłej atmosfery każdemu wydarzeniu firmowemu wśród tutejszych sal konferencyjnych.
Zamek Książ zobacz prezentację
Miasto: Wałbrzych
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Hotel Restauracja Maria zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Hotel Ibis Styles Wałbrzych zobacz prezentację
Miasto: Wałbrzych
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Hotel Sudety Wałbrzych zobacz prezentację
Miasto: Wałbrzych
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Hotel Borys zobacz prezentację
Miasto: Wałbrzych
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---

Nowoczesne obiekty szkoleniowe Wałbrzych

Ze względu na położenie tego miasta, Wałbrzych to dość popularne miasto wśród mieszkańców Śląska. Jest tuta j wiele firm i różnego rodzaju działalności. Dlatego też ośrodki konferencyjne Wałbrzych są dość często zajęte, jako że wiele firm rezerwuje sale z wyprzedzeniem, a także wydarzenia są tam organizowane cyklicznie. Często to właśnie konferencje Wałbrzych są jednymi z najbardziej integrujących i inspirujących spotkań biznesowych. Szkolenie Wałbrzych może być kilkudniowe, w trakcie warto zorganizować także integrujące zabawy, które umacniają wspólne zaufanie pracowników. To właśnie takie szkolenia integrują zespół pracowników, budują w nich zaufanie wobec siebie i umacniają przyjaźnie. Obiekty szkoleniowe Wałbrzych mogą pochwalić się szeroką ofertą dodatkowych atrakcji, w których chętnie biorą udział klienci i uczestnicy różnego rodzaju konferencji.

Satysfakcjonujące szkolenia Wałbrzych

Co warto podkreślić, organizacja konferencji Wałbrzych nie musi być wcale trudna. Kluczowy jest oczywiście czas, to znaczy ramy czasowe samej konferencji, a także odpowiednio wcześniejsza rezerwacja sal konferencyjnych. Najczęściej hotele konferencyjne Wałbrzych są naprawdę często wynajmowane, jako że dysponują one szeregiem udogodnień i wyjątkowych atrakcji. Podobnie jest, jeśli chodzi o sale konferencyjne Wałbrzych, które są wyposażone w nowoczesne technologie, a także bardzo otwarte na pomysły wszystkich organizatorów konferencji. Wielu Gości podkreśla, że konferencje Wałbrzych to naprawdę udane spotkania, które motywują pracowników do dalszego rozwoju.

FAQ

 

Od czego zależy cena organizacji konferencji w Wałbrzychu?

Cena organizacji konferencji w Wałbrzychu zależy od kilku fundamentalnych kwestii - przede wszystkim od liczby gości oraz od czasu trwania całego przedsięwzięcia. Ponadto, istotne jest, na które usługi Państwo się zdecydują. Wynajem miejsc noclegowych czy zamówienie cateringu oczywiście podwyższy ostateczny koszt. Nie da się także ukryć, że cena uzależniona jest od lokalizacji obiektu, od jego standardu oraz od popularności.

Czy obiekty konferencyjne w Wałbrzychu świadczą kompleksowe usługi organizacyjne?

Obiekty konferencyjne w Wałbrzychu w zdecydowanej większości świadczą kompleksowe usługi organizacyjne. Oznacza to, że poza oferowaniem sal biznesowych, proponują też one m.in. miejsca noclegowe w pokojach i apartamentach, a także usługi gastronomiczne w postaci restauracji, cateringu czy klimatycznych kawiarni. Dodatkowo, część obiektów proponuje też atrakcje dodatkowe, które sprzyjają integracji gości oraz wypoczynkowi po pracy.

Gdzie przeczytać opinie o obiektach konferencyjnych w Wałbrzychu?

Przed dokonaniem rezerwacji konkretnej sali konferencyjnej, warto przeczytać opinie na jej temat. To w końcu ważne, by zorganizować wydarzenie w takim obiekcie, który został sprawdzony. Doskonale rozumiemy tę potrzebę, dlatego w prezentacji każdego obiektu na naszej stronie umieściliśmy sekcję opinii. Znajduje się ona na samym dole strony, pod szczegółowymi opisami usług. Przy okazji zachęcamy też Państwa do podzielenia się własnymi wrażeniami po zorganizowanym przedsięwzięciu.

Jakie wyposażenie multimedialne znajduje się w salach konferencyjnych w Wałbrzychu?

Sale konferencyjne w Wałbrzychu są przestronne, gustownie zaaranżowane oraz wyposażone w profesjonalne sprzęty multimedialne. Znajdują się tam wysokiej klasy meble oraz multimedia, takie jak m.in. rzutniki, ekrany, flipcharty, tablice multimedialne, wskaźniki laserowe, systemy oświetleniowe i nagłośnieniowe wraz z mikrofonami, a także bezprzewodowe sieci Internetu. Ponadto, każda sala konferencyjna w Wałbrzychu jest klimatyzowana.

Gdzie zorganizować konferencję w pobliżu Wałbrzycha?

W pobliżu Wałbrzycha znajduje się wiele miejsc na organizację konferencji. Obiekty te usytuowane zostały zarówno w ścisłym centrum dużych miast, jak i w cichej, spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Oznacza to, że każdy, zależnie od potrzeb, jest tam w stanie znaleźć najbardziej odpowiednie dla siebie miejsce. Konferencję w pobliżu Wałbrzycha można bowiem zorganizować m.in. w nowoczesnym obiekcie Osada Śnieżka w Łomnicy, w klimatycznym Hotel*** Dziki Potok Konferencje&SPA w Karpaczu czy w równie atrakcyjnym Lake Hill Resort & SPA w Sosnówce.

Miasta w okolicy
Wyszukaj na skróty
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Szukasz sali konferencyjnej? Bezpłatnie pomożemy Ci znaleźć idealny obiekt na Twoje wydarzenie! Napisz na [email protected]