Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i dodaj obiekt do porównania.

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Nowość! Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i wyślij jedno zapytanie do kilku obiektów.

Obiekty konferencyjne w Spała

Nowoczesne sale konferencyjne Spała


Obecnie istnieje dość duże zapotrzebowanie na organizowanie konferencji. Takie przedsięwzięcie to wcale nie musi być trudne zadanie. Na stronie salebiznesowe.pl znaleźć można duży wybór obiektów, które oferują sale konferencyjne Spała. Co ważne, jest to jedno z miast, które przyciąga swoim wyjątkowym wyglądem. Organizacja biznesowego szkolenia lub konferencji w Spale to często okazja do prawdziwie aktywnego wypoczynku. Sale szkoleniowe Spała są często naprawdę świetnie wyposażonymi lokalami, gdzie wszystkie podstawowe i potrzebne do organizacji udanej konferencji sprzęty są dostępne. Wielu klientów potwierdza, że obiekty konferencyjne Spała mogą pochwalić się przestronnymi przestrzeniami, a także nowoczesnymi technologicznymi rozwiązaniami. To właśnie technologiczne zaplecze jest najważniejsze w kontekście poszukiwań odpowiedniej do organizacji konferencji sali.
Znalezione obiekty: 16
Obiekty na mapie
Hotel Prezydent**** zobacz prezentację
Miasto: Spała
Liczba uczestników: 180
Liczba miejsc noclegowych: 110
Położony w Spale Hotel Prezydent to nowoczesny obiekt konferencyjny, w stylu ziemiańskiego dworu. Oprócz znakomitego ...

Obiekty konferencyjne w okolicy: Spała

INWEST SMARDZEWICE Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy zobacz prezentację
Liczba uczestników: 120
Liczba miejsc noclegowych: 119
INWEST SMARDZEWICE Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy to doskonały obiekt konferencyjny, mieszczący się w Smardzewicach ...
Centrum Konferencyjno Rekreacyjne MOLO zobacz prezentację
Liczba uczestników: 190
Liczba miejsc noclegowych: 200
Położone wśród pięknych lasów Sulejowskiego Parku Krajobrazowego, w centralnej Polsce, Centrum Konferencyjno ...
Hotel Magellan *** ze SPA i kompleksem basenowym w Bronisławowie zobacz prezentację
Liczba uczestników: 400
Liczba miejsc noclegowych: 237
Zlokalizowany nad brzegiem Jeziora Sulejowskiego Hotel Magellan to doskonały obiekt konferencyjny położony w pięknym i ...
Eventy online
HOTEL OSSA Conference & Spa zobacz prezentację
Liczba uczestników: 1600
Liczba miejsc noclegowych: 1050
Zlokalizowany w małej miejscowości 4-gwiazdkowy hotel ma do zaoferowania swoim gościom atrakcyjne ceny i bogatą ofertę rekreacyjną.
B&B Hotel Piotrków Trybunalski zobacz prezentację
Liczba uczestników: 50
Liczba miejsc noclegowych: ---
B&B Hotel Piotrków Trybunalski to idealne miejsce na zarówno służbowe, jak i rekreacyjne podróże dzięki swojej ...
Kraina Dzikiej Kaczki zobacz prezentację
Miasto: Brzeziny
Liczba uczestników: 140
Liczba miejsc noclegowych: ---
Kraina Dzikiej Kaczki to edukacyjna oaza w sercu dzikiej przyrody, gdzie można odkryć pięć królestw świata żywego. To ...
Hotel Grzegorzewski zobacz prezentację
Miasto: Łódź
Liczba uczestników: 250
Liczba miejsc noclegowych: 95
Niezwykły obiekt konferencyjny, położony wśród rezerwatów przyrody Molenda i Wolbórka, oferuje swoje usługi ...
Hotel Campanile Łódź zobacz prezentację
Miasto: Łódź
Liczba uczestników: 120
Liczba miejsc noclegowych: 104
Doskonale położony w centrum Łodzi, w odległości kilkuminutowego spaceru od ulicy Piotrkowskiej, Hotel Campanile Łódź ...
Holiday Inn Łódź zobacz prezentację
Liczba uczestników: 150
Liczba miejsc noclegowych: 250
Znajduje się tu 8 nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych o różnej powierzchni użytkowej. Mają klimatyzację i dostęp do Wi-Fi.
Expo Łódź zobacz prezentację
Liczba uczestników: 4500
Liczba miejsc noclegowych: ---
Nowoczesny i wielofunkcyjny obiekt położony w centrum Łodzi, który pełni funkcje targowe, konferencyjne i eventowe. ...
Dodaj swój obiekt
do systemu
SaleBiznesowe.pl
Sprawdź warunki

Pozostałe sale konferencyjne:

Dwór Carski zobacz prezentację
Miasto: Spała
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale zobacz prezentację
Miasto: Spała
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Willa Jelonek zobacz prezentację
Miasto: Spała
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Hotel Mościcki Resort & Conference zobacz prezentację
Miasto: Spała
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Rezydencja Spalska zobacz prezentację
Miasto: Spała
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---

Komfortowe obiekty szkoleniowe Spała

W trakcie organizacji konferencji warto przede wszystkim zapoznać się z tym, jaka wielkość jest sal konferencyjnych, a także ilość miejsc noclegowych. Ośrodki konferencyjne Spała często przyciągają wielu Gości właśnie swoimi rozmiarami, jako że na ich terenie mogą się odbywać zarówno jednorazowe duże konferencje, jak i kilkudniowe szkolenia. Najczęściej konferencje Spała odbywają się w okresach wiosennych i letnich, jako że w trakcie zimy miasto znajduje się w stanie pozasezonowym.

Udane szkolenia Spała

Dla wielu firm organizacja konferencji Spała jest rutynowym działaniem. Warto jednak czasem przełamać rutynę i zabrać pracowników do nowego miejsca. Szkolenie Spała to świetna opcja dla wszystkich mieszkańców województwa łódzkiego, którzy nie chcą po raz kolejny organizować spotkania biznesowego w Łodzi. Na co warto zwrócić uwagę to to, że hotele konferencyjne Spała cieszą się dość sporą popularnością, szczególnie właśnie w okresie letnim, dlatego warto zarezerwować sale konferencyjne Spała z wyprzedzeniem. Wszystkie obiekty konferencyjne Spała są bardzo otwarte na współpracę z różnego rodzaju firmami i oferują swoją pomoc w kontekście organizacji szkolenia biznesowego lub firmowej konferencji.

FAQ

 

Które obiekty konferencyjne w Spale oferują miejsca noclegowe?

Obiekty konferencyjne w Spale to nie tylko wielofunkcyjne sale biznesowe. Zdecydowana większość z nich oferuje również usługi gastronomiczne oraz noclegi. Przykładem takiego miejsca jest Hotel Prezydent***, który mieści się przy ulicy Hubala 15. Do dyspozycji gości pozostawia on aż 110 nowoczesnych i wysoce komfortowych miejsc noclegowych, które rozmieszczone zostały w 38 pokojach i apartamentach. Pomieszczenia te są klimatyzowane, designerskie oraz bardzo przytulne.

Czy obiekty konferencyjne w Spale oferują parkingi?

Właściciele obiektów konferencyjnych w Spale doskonale zdają sobie sprawę z tego, że większość gości to zwykle osoby przyjezdne. W rezultacie więc, potrzebują one miejsc parkingowych. Obiekty wychodzą naprzeciw tym wymaganiom, proponując przestronne parkingi. Ich liczba różni się w zależności od miejsca, jednak na gości najczęściej czeka około 50 miejsc postojowych dla samochodów osobowych i autobusów.

Jakie sprzęty multimedialne znajdują się w salach konferencyjnych w Spale?

Sale konferencyjne w Spale są w pełni dostosowane do organizacji konferencji i szkoleń. Znajdują się w nich funkcjonalne meble oraz profesjonalne sprzęty multimedialne. To m.in. rzutniki, ekrany, tablice multimedialne, flipcharty, systemy oświetleniowe i nagłośnieniowe z mikrofonami, wskaźniki laserowe, a także bezprzewodowe sieci Internetu i klimatyzacja. Dodatkowo, niektóre obiekty dysponują również laptopami, mównicami oraz drukarkami z funkcją ksero.

Gdzie można zorganizować konferencję w okolicy Spały?

W okolicy Spały oczywiście zorganizujesz wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe na czele z konferencjami i szkoleniami. Znajdują się tam hotele o zróżnicowanym standardzie, pensjonaty, ośrodki szkoleniowo-wypoczynkowe, a także klimatyczne restauracje. Event w pobliżu Spały zorganizujesz m.in. w nowoczesnym INWEST SMARDZEWICE Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy w Smardzewicach czy w 4-gwiazdkowym HOTEL OSSA Conference & Spa, który zlokalizowany jest w Rawie Mazowieckiej.

Gdzie przeczytać opinie o salach konferencyjnych w Spale?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie przeczytać opinie o obiektach konferencyjnych w Spale, to doskonale trafiłeś. Doskonale rozumiemy, że chcesz zorganizować event w sprawdzonym, najlepszym miejscu. Dlatego też w prezentacji każdego obiektu na naszej stronie umieściliśmy sekcję z komentarzami innych organizatorów. Ty również możesz tam podzielić się swoją opinią po zorganizowanym przedsięwzięciu. Komentarze znajdziesz na samym dole prezentacji.

Miasta w okolicy
Wyszukaj na skróty
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Szukasz sali konferencyjnej? Bezpłatnie pomożemy Ci znaleźć idealny obiekt na Twoje wydarzenie! Napisz na [email protected]