Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i dodaj obiekt do porównania.

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Nowość! Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i wyślij jedno zapytanie do kilku obiektów.

Sale i obiekty konferencyjne w Piotrkowie Trybunalskim

Sale biznesowe Piotrków Trybunalski


Organizacja konferencji Piotrków Trybunalski to bardzo dobra okazja do odkrycia miasta, w którym wynajmuje się sale konferencyjne. Piotrków Trybunalski jest miastem położonym niedaleko Łodzi, miastem przede wszystkim zabytkowym i uroczym. Sale szkoleniowe Piotrków Trybunalski są dobrze wyposażonymi miejscami, gdzie często odbywają się konferencje i pracownicze szkolenia. Najczęściej obiekty konferencyjne Piotrków Trybunalski przyciągają mieszkańców centralnej części Polski. Hotele w Piotrkowie to kompleksowo wyposażone obiekty, często posiadające przylegające tereny zielone.
Znalezione obiekty: 19
Obiekty na mapie
B&B Hotel Piotrków Trybunalski zobacz prezentację
Liczba uczestników: 50
Liczba miejsc noclegowych: ---
B&B Hotel Piotrków Trybunalski to idealne miejsce na zarówno służbowe, jak i rekreacyjne podróże dzięki swojej ...

Obiekty konferencyjne w okolicy: Piotrków Trybunalski

Hotel Magellan *** ze SPA i kompleksem basenowym w Bronisławowie zobacz prezentację
Liczba uczestników: 400
Liczba miejsc noclegowych: 237
Zlokalizowany nad brzegiem Jeziora Sulejowskiego Hotel Magellan to doskonały obiekt konferencyjny położony w pięknym i ...
Centrum Konferencyjno Rekreacyjne MOLO zobacz prezentację
Liczba uczestników: 190
Liczba miejsc noclegowych: 200
Położone wśród pięknych lasów Sulejowskiego Parku Krajobrazowego, w centralnej Polsce, Centrum Konferencyjno ...
INWEST SMARDZEWICE Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy zobacz prezentację
Liczba uczestników: 120
Liczba miejsc noclegowych: 119
INWEST SMARDZEWICE Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy to doskonały obiekt konferencyjny, mieszczący się w Smardzewicach ...
Hotel Grzegorzewski zobacz prezentację
Miasto: Łódź
Liczba uczestników: 250
Liczba miejsc noclegowych: 95
Niezwykły obiekt konferencyjny, położony wśród rezerwatów przyrody Molenda i Wolbórka, oferuje swoje usługi ...
Hotel Prezydent**** zobacz prezentację
Miasto: Spała
Liczba uczestników: 180
Liczba miejsc noclegowych: 110
Położony w Spale Hotel Prezydent to nowoczesny obiekt konferencyjny, w stylu ziemiańskiego dworu. Oprócz znakomitego ...
Fabryka Wełny Hotel & Spa zobacz prezentację
Liczba uczestników: 500
Liczba miejsc noclegowych: 240
Położony w centrum Łodzi obiekt konferencyjny Fabryka Wełny Hotel & Spa to miejsce, którego specjalnością jest ...
Malutkie Resort zobacz prezentację
Liczba uczestników: 300
Liczba miejsc noclegowych: 53
Zlokalizowany niedaleko Częstochowy Malutkie Resort to obiekt konferencyjny z bogatą ofertą konferencyjną i rekreacyjną.
Holiday Inn Łódź zobacz prezentację
Liczba uczestników: 150
Liczba miejsc noclegowych: 250
Znajduje się tu 8 nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych o różnej powierzchni użytkowej. Mają klimatyzację i dostęp do Wi-Fi.
Expo Łódź zobacz prezentację
Liczba uczestników: 4500
Liczba miejsc noclegowych: ---
Nowoczesny i wielofunkcyjny obiekt położony w centrum Łodzi, który pełni funkcje targowe, konferencyjne i eventowe. ...
HOTEL Porto *** zobacz prezentację
Liczba uczestników: 600
Liczba miejsc noclegowych: 160
Bardzo dobry, nowoczesny obiekt konferencyjny położony w Radomsku, w województwie łódzkim. Swoim biznesowym gościom ...
Dodaj swój obiekt
do systemu
SaleBiznesowe.pl
Sprawdź warunki

Pozostałe sale konferencyjne:

Restauracja Pausa zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Hotel Altamira*** zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Hotel Staromiejski *** zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Hotel Trybunalski*** zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Zlokalizowany w historycznie ważnym mieście Hotel Trybunalski*** to doskonały obiekt konferencyjny, który posiada trzy ...
Hotel Agat*** zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---

Otwarte obiekty szkoleniowe Piotrków Trybunalski

Co ważne, ośrodki konferencyjne Piotrków Trybunalski są miejscami dość nowoczesnymi. Wystrój sal jest raczej minimalistyczny, ale są także miejsca, które nastawione są na minimalizm. Dostępność takich sprzętów, jak interaktywne tablice, profesjonalne rzutniki czy głośniki HD – to wszystko sprzęty, jakie ułatwiają konferencje Piotrków Trybunalski. Najczęściej organizowane szkolenia Piotrków Trybunalski to takie pracownicze, które organizowane są cyklicznie i dość rutynowo, a organizowane są po to, aby wprowadzić nową strategię lub opracowanie strategii firmy. Warto pamiętać, że sale szkoleniowe Piotrków Trybunalski są wynajmowane z dużym wyprzedzeniem, a rezerwacji należy dokonywać parę miesięcy przed datą szkolenia. Wielu Gości podkreśla, że szkolenie Piotrków Trybunalski często jest dość przełomowe dla wielu firm, jako że miejsce skłania pracowników do ciężkiej pracy, a także inspiruje do własnego rozwoju.

Nowoczesne konferencje Piotrków Trybunalski

Często hotele konferencyjne Piotrków Trybunalski oferują dużą ilość miejsc noclegowych, w dodatku w bardzo komfortowych pokojach. Dzięki temu nawet kilkudniowe wyjazdowe szkolenie Piotrków Trybunalski nie jest problemem. Ośrodki konferencyjne Piotrków Trybunalski oferują szeroką gamę pozaszkoleniowych rozrywek, które integrują zespół i pomagają pracownikom zrelaksować się. Następstwem tego jest bardziej efektywna praca, a także zaufanie pracowników względem siebie. Co warto wspomnieć, to że sale konferencyjne Piotrków Trybunalski mają dość tradycyjny wystrój, który jednak jest rekompensowany dobrym, podstawowym wyposażeniem technologicznym, a także ogromną otwartością obsługi na pomoc w organizacji konferencji.

FAQ

 

Gdzie w Piotrkowie Trybunalskim zorganizować konferencję na 60 osób?

Sale konferencyjne w Piotrkowie Trybunalskim zróżnicowane są pod względem wielkości. Pozwalają one na organizację zarówno kameralnych spotkań biznesowych, jak i znacznie większych eventów, takich jak chociażby kongresy i targi. Konferencję na 60 w Piotrkowie Trybunalskim zorganizować można m.in. w klimatycznym obiekcie BEST WESTERN Hotel Trybunalski***. Oferuje on 3 sale konferencyjne, z czego największa pozwala na zaproszenie 60 osób w ustawieniu teatralnym.

Czy przed obiektami konferencyjnymi w Piotrkowie Trybunalskim są parkingi?

Obiekty konferencyjne w Piotrkowie Trybunalskim wyposażone zostały w niezbędne udogodnienia. Doskonałym przykładem są parkingi, które pozwalają na postój wielu samochodów. Ich liczba różni się w zależności od obiektu, jednak najczęściej oferowanych jest od 20 do nawet 100 miejsc parkingowych dla samochodów osobowych i autobusów. To świetna wiadomość dla zmotoryzowanych gości, którzy do docelowego miejsca dojeżdżają z różnych zakątków kraju.

Jakie sprzęty multimedialne znajdują się w salach konferencyjnych w Piotrkowie Trybunalskim?

Sale konferencyjne w Piotrkowie Trybunalskim wyposażone zostały w niezbędne udogodnienia. Znajdują się w nich wysokiej klasy meble oraz profesjonalne sprzęt multimedialne. Czekają w nich na Państwa m.in. projektory, ekrany, flipcharty, tablice multimedialne, wskaźniki laserowe, zestawy nagłośnieniowe wraz z mikrofonami a także bezprzewodowe sieci Internetu. Ponadto, sale są odpowiednio oświetlone oraz klimatyzowane.

Jakie atrakcje oferują obiekty konferencyjne w Piotrkowie Trybunalskim?

W obiektach konferencyjnych w Piotrkowie Trybunalskim można liczyć na szereg atrakcji dodatkowych. Pozwalają one zarówno na efektywny wypoczynek, jak i na integrację gości. Są to m.in. rozbudowane zaplecza SPA & Wellness z gabinetami kosmetycznymi, boiska sportowe, siłownie, klimatyczne kawiarnie i bary, wydzielone miejsca na grilla i ognisko, wypożyczalnie rowerów, a także rozległe tereny zielone wokół, odpowiednie na długie spacery oraz gry terenowe.

Gdzie zorganizować konferencję w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego?

W okolicy Piotrkowa Trybunalskiego znajduje się wiele obiektów na organizację konferencji czy innego spotkania biznesowego. Miejsca te zróżnicowane są pod względem lokalizacji, charakteru oraz standardu. Event w pobliżu Piotrkowa Trybunalskiego z powodzeniem można zorganizować m.in. w wyjątkowym Hotel Podklasztorze w Sulejowie, w eleganckim Hotel Magellan *** w miejscowości Wolbórz oraz w INWEST SMARDZEWICE Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy w Smardzewicach.

Miasta w okolicy
Wyszukaj na skróty
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Szukasz sali konferencyjnej? Bezpłatnie pomożemy Ci znaleźć idealny obiekt na Twoje wydarzenie! Napisz na [email protected]