61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Obiekty konferencyjne w Sobótka

Sobótka to miasto nad Czarną Wodą w województwie dolnośląskim, w powiecie wrocławskim, siedziba gminy Sobótka. Miasto jest położone u podnóża góry Ślęży i jest jednym z najstarszych polskich miast osadzonych na prawie niemieckim, prawa miejskie uzyskała bowiem w 1221 roku. Warto dodać, że wraz z sąsiednimi miejscowościami stanowi zaplecze turystyczne pobliskiego Wrocławia. Wszystko to sprawia, że Sobótka to dobre miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju imprez integracyjnych, szkoleń, a także innych wydarzeń biznesowych. Można tutaj więc znaleźć różnego typu obiekty szkoleniowe i hotele konferencyjne.
Znalezione obiekty: 11
Obiekty na mapie

Brak obiektów konferencyjnych w podanej lokalizacji.

Obiekty konferencyjne w okolicy: Sobótka

Hotel Czarny Staw zobacz prezentację
Miasto: Łódź
Liczba uczestników: 420
Liczba miejsc noclegowych: 240
Kompleks Czarny Staw obejmuje hotel, restaurację, altanę grillową, zaplecze konferencyjne i 4 hektary terenów zielonych.
Folwark Restauracja & Hotel zobacz prezentację
Miasto: Zgierz
Liczba uczestników: 170
Liczba miejsc noclegowych: 52
Folwark pod Łodzią w swoich odrestaurowanych wnętrzach skrywa eleganckie sale, które mogą pełnić funkcje zarówno konferencyjne i bankietowe.
mHotel *** zobacz prezentację
Miasto: Łódź
Liczba uczestników: 320
Liczba miejsc noclegowych: 76
Zlokalizowany w bliskiej odległości od transportowego kręgosłupa Polski, autostrad A1 i A2, mHotel *** to doskonały ...
Stacja Nowa Gdynia Business & Wellness Resort zobacz prezentację
Miasto: Łódź
Liczba uczestników: 150
Liczba miejsc noclegowych: 41
Stacja Nowa Gdynia Business & Wellness Resort to doskonały obiekt konferencyjny, położony na granicy Zgierza i Łodzi. ...
Vienna House Andel's Lodz**** zobacz prezentację
Liczba uczestników: 804
Liczba miejsc noclegowych: 554
Położony w samym centrum Łodzi, prestiżowy obiekt konferencyjny Vienna House Andel's Lodz**** łączy zabytkową ...
Hotel Tobaco*** zobacz prezentację
Miasto: Łódź
Liczba uczestników: 130
Liczba miejsc noclegowych: 180
Oryginalny i designerski obiekt konferencyjny położony w samym centrum Łodzi. Swoim klientom biznesowym oferuje aż ...
DoubleTree by Hilton Łódź zobacz prezentację
Liczba uczestników: 1020
Liczba miejsc noclegowych: 400
Czterogwiazdkowy DoubleTree by Hilton Łódź to nowoczesny i w pełni profesjonalny obiekt konferencyjny, który idealnie ...
Centrum Biznesowe Synergia zobacz prezentację
Liczba uczestników: 201
Liczba miejsc noclegowych: ---
Dogodnie położony w Łodzi, w ścisłym centrum, między dwoma arteriami komunikacyjnymi, obiekt konferencyjny Centrum ...
Boutique Hotel's III zobacz prezentację
Miasto: Łódź
Liczba uczestników: 150
Liczba miejsc noclegowych: 120
Boutique Hotel's III to obiekt położony w samym centrum Łodzi. W 1 z 5 sal konferencyjnych można zorganizować spotkanie dla 150 osób.
Arche Residence Łódź zobacz prezentację
Miasto: Łódź
Liczba uczestników: 140
Liczba miejsc noclegowych: 100
Arche Residence Łódź to bardzo nowoczesny apartamentowiec, który łączy w sobie funkcje mieszkaniowe, wypoczynkowe i ...

Pozostałe sale konferencyjne:

Centrum Konferencyjno-Hotelowe Sobotel zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---

Sale konferencyjne i sale szkoleniowe w Sobótce mają odmienne cechy i wielkości. Wszystkie jednak świetnie sprawdzą się w przypadku organizacji spotkań biznesowych, a także wydarzeń takich jak szkolenie, konferencja, seminarium czy sympozjum. W Sobótce odbywają się też często firmowe wyjazdy integracyjne, a przecież podczas tego typu imprez są często organizowane prelekcje i pokazy, które do swoich potrzeb wymagają pomieszczeń takich jak sale konferencyjne i sale szkoleniowe w Sobótce. Warto również w wypadku organizacji wydarzenia takiego jak szkolenie, konferencja czy seminarium sprawdzić jak wygląda stan techniczny danego obiektu konferencyjnego czy hotelu szkoleniowego i to ze szczególnym uwzględnieniem sprzętu multimedialnego, za pomocą którego będzie wyświetlany na przykład pokaz slajdów będący częścią danej konferencji czy szkoleniu. Warto dodatkowo sprawdzić także, czy jest dobre nagłośnienie w sali konferencyjnej i szkoleniowej w Sobótce, tak aby wszyscy uczestnicy danego spotkania biznesowego, konferencji czy szkolenia mogli cieszyć się doskonałym audio podczas danej prezentacji i w pełni korzystać z walorów, jakie niesie ze sobą dane szkolenie czy wykład. Istotna jest także sprawa sprawnie działającej klimatyzacji. Często obiekty szkoleniowe i hotele konferencyjne w Sobótce zapewniają także dodatkowy catering, który pozwala uczestnikom danego szkolenia czy konferencji napić się pysznej kawy czy zjeść obiad. Do tego dochodzi również kwestia noclegu – zdarza się bowiem, że uczestnicy danego szkolenia czy konferencji muszą albo chcą pozostać na noc w danym obiekcie. Obiekty szkoleniowe i konferencyjne w Sobótce zapewniają wygodny nocleg, który pozwala w pełni odzyskać siły uczestnikom danego wydarzenia biznesowego i przykładowo uczestniczyć efektywnie w drugim dniu szkolenia czy konferencji w Sobótce. Do tego często obiekty konferencyjne w Sobótce zapewniają takie atrakcje jak basen, sauna czy sala fitness, co jest wartością dodaną dla uczestników danego szkolenia czy konferencji.

Wyszukaj na skróty
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij