61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

EuroGastro

Obiekty konferencyjne w Nowy Adamów

Nowy Adamów to wieś w Polsce położona w województwie łódzkim, w powiecie zgierskim, w gminie Aleksandrów Łódzki. Przed reformą administracyjną, w latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do ówczesnego województwa łódzkiego. To miejsce, w którym można zorganizować wydarzenie biznesowe takie jak szkolenie, konferencja czy sympozjum, a także uroczysty bankiet czy firmowy wyjazd integracyjny. Również inne wydarzenia konferencyjne, takie jak warsztaty biznesowe czy seminaria udadzą się w tej miejscowości znakomicie.
Znalezione obiekty: 10
Obiekty na mapie

Brak obiektów konferencyjnych w podanej lokalizacji.

Obiekty konferencyjne w okolicy: Nowy Adamów

Hotel Czarny Staw zobacz prezentację
Miasto: Łódź
Liczba uczestników: 420
Liczba miejsc noclegowych: 240
Kompleks Czarny Staw obejmuje hotel, restaurację, altanę grillową, zaplecze konferencyjne i 4 hektary terenów zielonych.
mHotel *** zobacz prezentację
Miasto: Łódź
Liczba uczestników: 320
Liczba miejsc noclegowych: 76
Zlokalizowany w bliskiej odległości od transportowego kręgosłupa Polski, autostrad A1 i A2, mHotel *** to doskonały ...
Folwark Restauracja & Hotel zobacz prezentację
Miasto: Zgierz
Liczba uczestników: 170
Liczba miejsc noclegowych: 52
Folwark pod Łodzią w swoich odrestaurowanych wnętrzach skrywa eleganckie sale, które mogą pełnić funkcje zarówno konferencyjne i bankietowe.
Stacja Nowa Gdynia Business & Wellness Resort zobacz prezentację
Miasto: Łódź
Liczba uczestników: 150
Liczba miejsc noclegowych: 41
Stacja Nowa Gdynia Business & Wellness Resort to doskonały obiekt konferencyjny, położony na granicy Zgierza i Łodzi. ...
Vienna House Andel's Lodz**** zobacz prezentację
Liczba uczestników: 804
Liczba miejsc noclegowych: 554
Położony w samym centrum Łodzi, prestiżowy obiekt konferencyjny Vienna House Andel's Lodz**** łączy zabytkową ...
Hotel Tobaco*** zobacz prezentację
Miasto: Łódź
Liczba uczestników: 130
Liczba miejsc noclegowych: 180
Oryginalny i designerski obiekt konferencyjny położony w samym centrum Łodzi. Swoim klientom biznesowym oferuje aż ...
CoSpot Office & Coworking zobacz prezentację
Liczba uczestników: 40
Liczba miejsc noclegowych: ---
Nowoczesne biura i sale szkoleniowe w Łodzi - idealne zarówno do coworkingu, prowadzenia wirtualnego biura, jak i organizacji spotkań biznesowych.
DoubleTree by Hilton Łódź zobacz prezentację
Liczba uczestników: 1020
Liczba miejsc noclegowych: 400
Czterogwiazdkowy DoubleTree by Hilton Łódź to nowoczesny i w pełni profesjonalny obiekt konferencyjny, który idealnie ...
Centrum Biznesowe Synergia zobacz prezentację
Liczba uczestników: 201
Liczba miejsc noclegowych: ---
Dogodnie położony w Łodzi, w ścisłym centrum, między dwoma arteriami komunikacyjnymi, obiekt konferencyjny Centrum ...
Expo Łódź zobacz prezentację
Liczba uczestników: 4500
Liczba miejsc noclegowych: ---
Nowoczesny i wielofunkcyjny obiekt położony w centrum Łodzi, który pełni funkcje targowe, konferencyjne i eventowe. ...

Przeszukując sale biznesowe i konferencyjne w Nowym Adamowie możemy wybierać z różnych rodzajów sal szkoleniowych i konferencyjnych. Dużo zależy od tego jakie jest dokładnie nasze wydarzenie biznesowe, przykładowo czy jest to konferencja, szkolenie, a może seminarium, sympozjum, wykład czy warsztaty. Może być to również firmowy wyjazd integracyjny podczas którego może mieć miejsce także szkolenie wewnątrzfirmowe, może się także odbyć uroczysty bankiet firmowy, który również potrzebuje profesjonalnych wnętrz konferencyjnych, a także odpowiedniego sprzętu. Jeśli chodzi o aparaturę konferencyjną, to dobrze, żeby była ona nowoczesna i umożliwiała wyświetlanie najróżniejszych treści multimedialnych, prezentacji, materiałów wideo itd. Dzięki temu wszyscy goście naszego wydarzenia biznesowego będą zadowoleni i nasze szkolenie czy konferencja będą mogły być uznane za sukces. Często obiekty konferencyjne wyposażone w są w nowoczesne projektory multimedialne czy rzutniki wideo, a przynajmniej w dużej wielkości monitor czy telewizor. Dzięki temu wszyscy uczestnicy danego spotkania biznesowego lub konferencji mogą cieszyć się doskonałej jakości obrazem i w pełni zapoznawać się z wyświetlanymi slajdami danej prezentacji biznesowej. Ważną sprawą jest także odpowiednie nagłośnienie, tak aby wszyscy uczestnicy danego wydarzenia biznesowego mogli cieszyć się doskonałym dźwiękiem i słyszeć wszystkie szczegóły danej prezentacji szkoleniowej czy konferencyjnej. Ważną kwestią jest również właściwie działająca klimatyzacja i wentylacja, tak aby wszyscy goście naszego wydarzenia biznesowego mogli w doskonałej temperaturze uczestniczyć w szkoleniu, konferencji czy innym evencie biznesowym. Zdarza się także, że uczestnicy szkolenia czy konferencji chcą lub nawet muszą skorzystać z noclegu w danym obiekcie w Nowym Adamowie lub w okolicy. Większość obiektów konferencyjnych w Nowym Adamowie oferuje w tej kwestii komfortowy nocleg, dzięki któremu goście naszego wydarzenia biznesowego mogą wypocząć i zebrać siły na przykład na drugi dzień naszego szkolenia czy konferencji.

Wyszukaj na skróty

Partnerzy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij