61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Obiekty konferencyjne w Czeszów

Czeszów to wieś w Polsce w województwie dolnośląskim, w powiecie trzebnickim, w gminie Zawonia. Jest pięknie położona na Równinie Czeszowskiej, na prawym brzegu rzeki Sąsiecznicy. Warto dodać, że pierwsze wzmianki o miejscowości pochodzą z roku 1223 - wówczas pod nazwą Zessouo. Nazwa zmieniała się wielokrotnie, a bezpośrednio po wojnie nosiła nazwę Kuźnica Polska, natomiast od roku 1948 obecną nazwę. W średniowieczu mieszkańcy dostarczali do zakonu Cysterek w Trzebnicy żelazo wytapiane w miejscowej hucie. Jest to bardzo dobre miejsce na zorganizowanie tutaj wydarzenia biznesowego takiego jak konferencja, szkolenie czy firmowy wyjazd integracyjny.
Znalezione obiekty: 11
Obiekty na mapie

Brak obiektów konferencyjnych w podanej lokalizacji.

Obiekty konferencyjne w okolicy: Czeszów

Hotel Czarny Staw zobacz prezentację
Miasto: Łódź
Liczba uczestników: 420
Liczba miejsc noclegowych: 240
Kompleks Czarny Staw obejmuje hotel, restaurację, altanę grillową, zaplecze konferencyjne i 4 hektary terenów zielonych.
Folwark Restauracja & Hotel zobacz prezentację
Miasto: Zgierz
Liczba uczestników: 170
Liczba miejsc noclegowych: 52
Folwark pod Łodzią w swoich odrestaurowanych wnętrzach skrywa eleganckie sale, które mogą pełnić funkcje zarówno konferencyjne i bankietowe.
mHotel *** zobacz prezentację
Miasto: Łódź
Liczba uczestników: 320
Liczba miejsc noclegowych: 76
Zlokalizowany w bliskiej odległości od transportowego kręgosłupa Polski, autostrad A1 i A2, mHotel *** to doskonały ...
Stacja Nowa Gdynia Business & Wellness Resort zobacz prezentację
Miasto: Łódź
Liczba uczestników: 150
Liczba miejsc noclegowych: 41
Stacja Nowa Gdynia Business & Wellness Resort to doskonały obiekt konferencyjny, położony na granicy Zgierza i Łodzi. ...
Vienna House Andel's Lodz**** zobacz prezentację
Liczba uczestników: 804
Liczba miejsc noclegowych: 554
Położony w samym centrum Łodzi, prestiżowy obiekt konferencyjny Vienna House Andel's Lodz**** łączy zabytkową ...
Hotel Tobaco*** zobacz prezentację
Miasto: Łódź
Liczba uczestników: 130
Liczba miejsc noclegowych: 180
Oryginalny i designerski obiekt konferencyjny położony w samym centrum Łodzi. Swoim klientom biznesowym oferuje aż ...
DoubleTree by Hilton Łódź zobacz prezentację
Liczba uczestników: 1020
Liczba miejsc noclegowych: 400
Czterogwiazdkowy DoubleTree by Hilton Łódź to nowoczesny i w pełni profesjonalny obiekt konferencyjny, który idealnie ...
Centrum Biznesowe Synergia zobacz prezentację
Liczba uczestników: 201
Liczba miejsc noclegowych: ---
Dogodnie położony w Łodzi, w ścisłym centrum, między dwoma arteriami komunikacyjnymi, obiekt konferencyjny Centrum ...
Boutique Hotel's III zobacz prezentację
Miasto: Łódź
Liczba uczestników: 150
Liczba miejsc noclegowych: 120
Boutique Hotel's III to obiekt położony w samym centrum Łodzi. W 1 z 5 sal konferencyjnych można zorganizować spotkanie dla 150 osób.
Arche Residence Łódź zobacz prezentację
Miasto: Łódź
Liczba uczestników: 140
Liczba miejsc noclegowych: 100
Arche Residence Łódź to bardzo nowoczesny apartamentowiec, który łączy w sobie funkcje mieszkaniowe, wypoczynkowe i ...

Pozostałe sale konferencyjne:

Niezły Młyn zobacz prezentację
Miasto: Czeszów
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---

Rozpatrując sale biznesowe i konferencyjne w Czeszowie możemy wybierać z różnych rodzajów sal szkoleniowych i konferencyjnych. Wiele zależy od tego jakie jest dokładnie nasze wydarzenie biznesowe – czy jest to konferencja, szkolenie, seminarium, sympozjum, wykład, warsztaty. Może być to także firmowy wyjazd integracyjny podczas którego może się odbyć także szkolenie wewnątrzfirmowe, może się także odbyć uroczysty bankiet firmowy, który również wymaga profesjonalnych wnętrz konferencyjnych, a także odpowiedniego sprzętu. Jeśli chodzi o sprzęt konferencyjny, to dobrze, żeby był on nowoczesny i umożliwiał wyświetlanie najróżniejszych treści multimedialnych, prezentacji, materiałów wideo itd. Dzięki temu wszyscy goście naszego wydarzenia biznesowego będą zadowoleni i nasze szkolenie czy konferencja będą mogły być uznane za w pełni udane. Często obiekty konferencyjne wyposażone w są w doskonałej jakości projektory multimedialne czy rzutniki wideo, a przynajmniej w dużej wielkości monitor czy telewizor. Dzięki temu wszyscy uczestnicy danego spotkania biznesowego czy konferencji mogą cieszyć się doskonałej jakości obrazem i w pełni zapoznawać się z wyświetlanymi slajdami danej prezentacji biznesowej. Ważną kwestą jest także odpowiednie nagłośnienie, tak aby wszyscy uczestnicy danego wydarzenia biznesowego mogli cieszyć się doskonałym dźwiękiem i słyszeć wszystkie szczegóły danej prezentacji szkoleniowej czy konferencyjnej. Ważną sprawą jest również właściwie działająca klimatyzacja i wentylacja, tak aby wszyscy goście naszego wydarzenia biznesowego mogli w komfortowej temperaturze uczestniczyć w szkoleniu, konferencji czy innym evencie. Zdarza się również, że uczestnicy szkolenia czy konferencji chcą lub nawet muszą skorzystać z noclegu w danym obiekcie w Czeszowie lub w okolicy. Większość obiektów konferencyjnych w Czeszowie oferuje w tej kwestii komfortowy nocleg, dzięki któremu goście naszego wydarzenia biznesowego mogą wypocząć i zregenerować siły na przykład na drugi dzień naszego wydarzenia biznesowego.

Wyszukaj na skróty
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij