61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Kozubnik SPA Resort | Kozubnik

Typ obiektu: hotel ****
Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

W innowacyjnym projekcie realizowanym przez Sawa Apartments sp. z o. o. na terenie Beskidu Śląskiego powstanie najwyższej klasy ośrodek wypoczynkowy Kozubnik SPA Resort.

Położony w atrakcyjnej lokalizacji kompleks budynków pozwoli na ugoszczenie w jednym czasie ponad 600 osób, zarówno rodzin jak i ludzi biznesu. Zlokalizowany niespełna godzinę drogi od Katowic i Krakowa oraz kilkanaście minut od Bielska Białej obiekt, doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku wypoczynku jak i różnego rodzaju spotkań, konferencji i sympozjów.

W nowym Kozubnik Spa Resort znajdzie się ponad 400 apartamentów, centrum SPA, sauny, baseny, siłownie oraz restauracje, kawiarnie i klub nocny dla Gości ośrodka.

Pokoje - Kozubnik SPA Resort

Projekt zakłada rewitalizację trzech budynków o nazwie: Kiczora, Daglezja i Lilia. Odnowiona ma być również hala basenowa wraz z jej nadbudową liczącą 171 pokoi hotelowych. W kolejnym etapie powstanie również obiekt o nazwie Limba, który dysponować będzie 151 pokojami.

Daglezja dysponować będzie 34 apartamentami – od 36 mkw. do 38 mkw oraz dwoma większymi pomieszczeniami po 70 mkw. Każdy z nich będzie miał dostęp do balkonu, bądź dużego tarasu z malowniczym widokiem na okolice. Jedno z mieszkań ma taras o powierzchni 170 mkw.

Największym budynkiem osiedla będzie Kiczora, która na jedenastej kondygnacji posiadać będzie dwa dwupoziomowe penthouse’y z widokiem na całą dolinę. Jeden o metrażu 70 mkw., a drugi – 80 mkw.
Usługi dodatkowe
W kolejnych czterech etapach wybudowanych zostanie: 250 apartamentów, 150 pokoi hotelowych, dwa baseny, SPA, centrum medyczno-rehabilitacyjne, sale konferencyjne, kawiarnie i nocny klub.
Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz
Ocena*:
Kozubnik SPA Resort | Kozubnik
Typ obiektu: hotel ****
Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
---

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
---

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia
Lokalizacja
Odległosc od lotniska:   Odległosc od PKP:

Kliknij żeby wczytaj mapę google
SaleBiznesowe.pl - logo serwisu

prezentacja nieaktywna

Prezentacja wybranego obiektu jest nieaktywna. Poznaj ofertę poniższych obiektów w okolicy.
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij