61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Pałac Kościeszy | Gdańsk | Konferencje

Typ obiektu: pałac

Adres:
Łapińska 1, Przyjaźń
83-331 Gdańsk
pomorskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Pałac Kościeszy zaprasza do wypoczynku w Przyjaźni gdzie naturalnie, gościmy z tradycją. Niedaleko od Gdańska wśród dziewiczych łąk i lasów leży niewielka miejscowość Przyjaźń k.Gdańska. Naturalny krajobraz sprawia wrażenie, że czas stanął tu w miejscu. Z dala od zgiełku miasta w otoczeniu zabytkowego parku znajduje się odrestaurowany Pałac Kościeszy z Restauracją Inspiracją.


Zabytkowy Pałac w otoczeniu Parku tworzy razem kompleks bogatej historii z XIX wieku obszaru Szwajcarii Kaszubskiej Pojezierza Kaszubskiego. Historia pokrewieństwa jednego ze współwłaścicieli Pałacu z rodem Bereśniewiczów zadecydowała o używaniu herbu Kościeszy jako promocji upowszechniania dziedzictwa kulturowego.

Sale konferencyjne - Pałac Kościeszy

Z przyjemnością zapraszamy organizatorów szkoleń, konferencji, imprez integracyjnych, okolicznościowych, firm szukających miejsc biznesowych do Pałacu Kościeszy w Przyjaźni.

Niewątpliwym atutem Pałacu jest jego atrakcyjne położenie o krok od trójmiejskiej aglomeracji biznesu i finansów. W kameralnej atmosferze, ciszy i spokoju gwarantujemy profesjonalną obsługę, która zadba o to, aby pobyt Państwa partnerów stał się niezapomniany.

Atutem wyposażenia Sali Balowej jest nowoczesny sprzęt audiowizualny z ekranem o niestandardowych wymiarach i profesjonalnym nagłośnieniem co umożliwia projekcję filmów, koncertów, prezentacji multimedialnych w dużej rozdzielczości sprawiając że, oglądający odnoszą wrażenie, iż bezpośrednio uczestniczą w akcji.

Przy większych zamówieniach oferujemy atrakcyjne rabaty.
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
brak zdjęcia Sala Konferencyjna 100 64 44

Sale bankietowe - Pałac Kościeszy

Przestronna i klimatyzowana Sala Balowa z bezpośrednim wyjściem na otaczające aleje zabytkowego parku tworzą niepowtarzalną atmosferę prywatności dodając uroku biznesowym spotkaniom. Odpowiednia akustyka pozwala na organizowanie szkoleń, konferencji, bankietów, kameralnych koncertów, spotkań ze światem kultury i sztuki, pomieści w układzie:

Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
brak zdjęcia Sala Balowa 100 64 ---

Pokoje - Pałac Kościeszy

Oferujemy 21 stylowo urządzonych pokoi w tym apartament i pięć pokoi dwuosobowych delux o podwyższonym standardzie. Łazienki we wszystkich pokojach zostały dodatkowo wyposażone w ogrzewanie podłogowe z myślą o przyjemności doznania komfortu i zadowolenia naszych Gości. Ponadto obiekt posiada windę, parking, klimatyzację w części ogólnodostępnej, a w najbliższej przyszłości planowana jest rozbudowa.
Usługi dodatkowe
Restauracja Inspiracja asygnowana przez sekretarza prestiżowej organizacji zrzeszającej szefów kuchni z całej europy Euro Toques Polska – Wojciecha Harapkiewicza będzie polecała wykwintną sztukę ze świeżych ziół, warzyw i owoców przypałacowego Ogrodu. Pałacowa Winiarnia będzie serwować i polecać szlachetne wina, trunki, miody i nalewki. W kameralnej atmosferze możemy jednocześnie zaoferować 100 miejsc konsumpcyjnych w 4 Salach Restauracji i w Sali Balowej.
Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz
Ocena*:
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij