Sale szkoleniowe na 60 osób w Krakowie

Kraków jest miastem niezwykle atrakcyjnym pod względem turystycznym i biznesowym. Dla wielu osób to najpiękniejsze, a zarazem najbardziej klimatyczne miejsce w Polsce. Z tego względu warto zorganizować tu konferencję lub inne wydarzenie biznesowe. Kraków wyróżnia się na tle innych miast przede wszystkim atmosferą. Trudno o coś bardziej klimatycznego od długich spacerów wzdłuż Wisły lub porannej kawy w jednej z kawiarenek na Kazimierzu. Te wszystkie przyjemności można łatwo połączyć ze służbowymi obowiązkami, organizując spotkanie firmowe w Krakowie. By ułatwić to zadanie, przygotowaliśmy zestawienie sal konferencyjnych na 60 osób w tym mieście.


Planowanie konferencji lub innego wydarzenia biznesowego to proces bardzo czasochłonny. Jedną z pierwszych rzeczy, które należy zrobić, jest wynajęcie odpowiedniego miejsca. Przedstawiamy listę sal szkoleniowych na 60 osób w Krakowie.

Farmona Hotel Business & SPA

Farmona Hotel Business & SPA to niewielki, luksusowy hotel 3-gwiazdkowy położony na skraju miasta, w otoczeniu pięknego parku. To opcja dla tych, którzy wolą spokojniejszą okolicę, z dala od zgiełku centrum. To miejsce, w którym można w ciszy i spokoju wykonywać swoje obowiązki, wziąć udział w szkoleniu lub po prostu popracować. W Hotelu znajduje się Sala Duża o powierzchni 54 mkw, która pomieści maksymalnie 65 osób w ustawieniu teatralnym. Jej atutem jest bezpośrednie wyjście na taras oraz do parku, a to doskonała okazja do zorganizowania przerwy na lunch na świeżym powietrzu. Pomieszczenie jest klimatyzowane, a w trosce o jak najlepszy przebieg spotkania, zostało wyposażone w niezbędny sprzęt audiowizualny. Znajduje się tutaj wszystko to, co potrzebne klientom biznesowym: projektor multimedialny, ekran, flipchart, telewizor LCD, mikrofon, nagłośnienie sufitowe oraz bezprzewodowy Internet. Klienci biznesowi, których interesują najwyższe standardy obsługi, znajdą je właśnie tutaj.

INX DESIGN HOTEL

INX Design Hotel to propozycja dla tych, którzy poszukują obiektu konferencyjnego w centrum miasta. Ten 4-gwiazdkowy Hotel położony jest w samym sercu Krakowa i oferuje przestrzeń zarówno na małe, jak i duże spotkania. Nowoczesne zaplecze konferencyjne tego Hotelu zostało wyposażone w system mobilnych ścian, który pozwala na wydzielenie części biznesowej i konsumpcyjnej tak, by w jak najwyższym stopniu odpowiadała ona potrzebom klientów. Daje to ogromne możliwości aranżacyjne. Klienci biznesowi, którym zależy na organizacji wydarzenia na ok. 60 osób, uzyskają taką właśnie przestrzeń po połączeniu dwóch sal konferencyjnych: A oraz B. Sale te posiadają sprzęt techniczny najnowszej klasy. Obejmuje on ekran multimedialny, rzutnik, odtwarzacz płyt CD/DVD, bezprzewodowy mikrofon, doskonałe nagłośnienie oraz Internet. Znajduje się tutaj wszystko to, czego potrzeba do przeprowadzenia spotkania firmowego na wysokim poziomie. Atutem tego miejsca jest przede wszystkim profesjonalne, indywidualne podejście do klienta.

HOTEL WOLSKI

Hotel Wolski zlokalizowany w Przegorzałach to 3-gwiazdkowy obiekt konferencyjno-noclegowy, znajdujący się zaledwie 5 km od centrum Krakowa. Jednym z największych atutów tego miejsca jest bliskość portu lotniczego - Balice oddalone są tylko o 10 km. Miejsce to świetnie sprawdzi się dla gości, którzy będą podróżować z zagranicy bądź z różnych zakątków Polski. Hotel Wolski zauroczy odwiedzających nowoczesną architekturą i wystrojem.W budynku znajduje się sala H, która mieści dokładnie 60 osób w ustawieniu teatralnym. To przestronne, które wyróżnia się wystrojem - ceglane ściany oraz nastrojowe oświetlenie tworzą klimat tego miejsca. Sala posiada dostęp do światła dziennego, a jej wyposażenie obejmuje rzutnik, ekran, flipchart oraz Internet bezprzewodowy. Oprócz tego w Hotelu Wolskim znajduje się jeszcze 9 innych sal konferencyjnych, w tym Reprezentatywna Aula, które są odpowiednie na urządzenie spotkań biznesowych i bankietów dla maksymalnie 180 osób

APARTHOTEL VANILLA

Klienci biznesowi, którym zależy na luksusie, mogą skorzystać z usług 5-gwiazdkowego Aparthotel Vanilla. To ekskluzywny obiekt zlokalizowany w sąsiedztwie dzielnicy Kazimierz i Rynku Głównego. Atutem tego miejsca jest piękny widok na panoramę Krakowa, który można podziwiać z okien Hotelu. Ten 5-gwiazdkowy obiekt dysponuje salą konferencyjną-szkoleniową, która mieści 60 osób w ustawieniu szkolnym oraz 100 osób w układzie teatralnym. Możliwe są różne warianty ustawień, które pozwalają zaaranżować wnętrze adekwatnie do potrzeb. To pomieszczenie, które sprawdzi się zarówno przy organizacji bankietów, jak i szkoleń i konferencji. Wyposażenie sali obejmuje rzutnik multimedialny, ekran, telewizor, flipchart, profesjonalne nagłośnienie, sterowane oświetlenie, sterowane rolety zaciemniające oraz Internet bezprzewodowy. Nowoczesność oraz najwyższa jakość i profesjonalizm są widoczne tutaj na każdym kroku.

HOTEL WILGA

Dla osób, które chcą znaleźć się w centrum wydarzeń, polecamy Hotel Wilga. To 3-gwiazdkowy obiekt położony w pobliżu najbardziej atrakcyjnych, zabytkowych miejsc Krakowa. Stanowi więc doskonałą bazę wypadową do zwiedzania miasta. To również dobre miejsce do wypoczynku oraz pracy.Hotel Wilga dysponuje kilkoma salami konferencyjnymi, z czego Kominkowa i Ceglana pomieszczą 60 osób. Wyposażenie obejmuje rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, nagłośnienie, możliwość organizacji video-konferencji, laptop, ksero, drukarkę oraz Internet. Dodatkowym atutem tego miejsca jest restauracja, która oferuje pyszne dania i zapewnia obsługę cateringową w czasie wydarzeń biznesowych. Profesjonalna obsługa Hotelu Wilga zadba o wszystkie kwestie związane z przygotowaniami. To daje gwarancję sukcesu każdego organizowanego tutaj wydarzenia.

Kraków zapewnia klientom biznesowym wiele możliwości. Znajdują się tutaj nowoczesne i doskonale przystosowane obiekty konferencyjne, w których można zorganizować spotkanie firmowe na najwyższym poziomie.

Polceane obiekty konferencyjne

Farmona Hotel Business & SPA

Farmona Hotel Business & SPA

Kraków
INX Design Hotel ****

INX Design Hotel ****

Kraków
Hotel Wolski

Hotel Wolski

Kraków

Mogą Cię Zainteresować również

Ośrodki konferencyjne w centrum Krakowa

Ośrodki konferencyjne w centrum Krakowa

TOP lokalizacje: Sale na firmowe wydarzenia do 100 osób w Krakowie!

TOP lokalizacje: Sale na firmowe wydarzenia do 100 osób w Krakowie!