Ośrodki konferencyjne w centrum Krakowa


Na początku należy uzmysłowić sobie, jakie walory posiada Kraków i czym różni się od innych, równie ważnych dla biznesu miejsc w kraju? Jego największym atutem jest zdecydowanie historyczny charakter, który można wyczuć na każdym kroku. Wybierając sale konferencyjne w Krakowie, można napotkać zabytkowe budynki, które zostały odremontowane i dostosowane do współczesnych standardów. Ceglane ściany oraz zabytkowe elementy architektury połączone są z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi i audiowizualnymi.


Każdy hotel w centrum Krakowa zapewnia bajeczne widoki rozpościerające się z okien pokojów gościnnych. Kraków jest również doskonałym puntem startowym podczas planowania wyjazdów integracyjnych. Bez problemów można dostać się do Wadowic, Oświęcimia czy Wieliczki, gdzie znajdują się najsłynniejsze zabytki i miejsca pamięci w Polsce. Stolica małopolski zapewnia również wiele atrakcji dodatkowych, które mogą urozmaicić długie konferencje i szkolenia. 


Sala konferencyjna z podziałem na mniejsze


Ceniąc sobie czar zabytkowych budynków Krakowa, zdecydowanie warto wyróżnić Hotel Polski Pod Białym Orłem, który ulokowany jest w pełnym uroku Zakątku Książąt Czartoryskich. Naprzeciwko tego eleganckiego i pięknie oświetlonego budynku biegną Mury Warowne wraz ze słynną Bramą Floriańską. Z tyłu natomiast znajduje się krakowski Barbakan oraz idealne na spacery Planty. W pokojach hotelowych można znaleźć doskonale zachowane ślady z dawnych wieków, dzięki którym można poczuć prawdziwego ducha miasta królów. Ponadto sale konferencyjne znajdują się 5 minut drogi od Rynku Głównego. Położenie w tętniącym życiem centrum miasta zapewnia również wiele atrakcji, takich jak chociażby możliwość zwiedzania Muzeum Czartoryskich czy domu Jana Matejki.


Centrum konferencyjne ulokowane są na trzecim piętrze hotelu. Znajduje się tam duża sala konferencyjna mogąca łącznie pomieścić 150 osób. Klienci biznesowi zdecydowanie docenią możliwość podziału jej na dwie mniejsze części, które świetnie sprawdzają się podczas szkoleń i warsztatów. Wnętrza są klimatyzowane oraz posiadają dostęp do naturalnego światła z możliwością zaciemnienia. Profesjonalne wyposażenie multimedialne wliczone jest w cenie wynajmu powierzchni, dzięki czemu organizatorzy i uczestnicy mają zapewnione na miejscu wszystko, co jest niezbędne do poprowadzenia niezapomnianego wydarzenia.


Prestiż w czystej formie


W centrum Krakowa znajduje się również Hotel Campanile. Posiada niezwykłe otoczenie, które tworzą najistotniejsze punkty rozpoznawcze miasta: Sukiennice, Kościół Mariacki oraz Wawel. Dookoła ciągną się uliczki pełne restauracji i kawiarni, w których można cieszyć się aromatyczną kawą, herbatą i deserami, podczas oglądania zwyczajowego miejskiego gwaru. Wejście główne do Hotelu Campanile znajduje się na terenie zielonych Plantów. Klienci biznesowi nie mogą również narzekać na komunikację. Bardzo łatwo można dostać się na Tauron Arenę, Dworzec Kraków Główny czy Port Lotniczy Balice.


Hotel Campanile oferuje 4 klimatyzowane sale konferencyjno-bankietowe. Ich całkowita powierzchnia wynosi 186 m2, dzięki czemu mogą obsłużyć do 100 gości. Pomieszczenia można wykorzystywać pojedynczo, bądź łączyć ze sobą. Każda sala konferencyjna nie dość, że zapewnia położenie w sercu Krakowa to udostępnia profesjonalny sprzęt audiowizualny. Do dyspozycji gości są: ekran, projektor multimedialny, wskaźnik laserowy oraz flipchart. Ponadto posiadają dostęp do naturalnego światła, bezprzewodowego internetu oraz systemu nagłośnieniowego. Sale są urządzone nienachalnie i gustownie, dzięki czemu organizowane w nich spotkania zachowują wysoki poziom.


Wnętrza w duchu dawnych czasów


Kraków jest miastem pełnym muzyki, kolorów i barw. Na każdym kroku można spotkać dowody wielowiekowej tradycji. Podczas różnorodnych eventów w centrum miasta można poczuć się, jak na dawnym jarmarku lub podczas królewskiej biesiady. Chłonąć atmosferę Krakowa można, jednocześnie ciesząc się spokojnym wypoczynkiem w Hotelu Amadeus. Goście zostają zachwyceni bogactwem zdobień i pięknymi meblami już po zrobieniu pierwszego kroku w tych wyjątkowych wnętrzach. Niepowtarzalny charakter nadają sklepienia, kolumny, freski i liczne obrazy. Goście mogą zrelaksować się w pokojach gościnnych, jednocześnie wciąż pozostając w obrębie centrum miasta, gdzie wszystkie najważniejsze lokale oraz usługi są na wyciągnięcie ręki.


W Hotelu Amadeus znajduje się kameralna sala konferencyjna, która może pomieścić 24 osoby przy prostokątnych stołach oraz 40 w układzie teatralnym. Można dostosować ustawienie do preferowanego rodzaju spotkania. Hotel zapewnia pełną pomoc obsługi podczas organizacji szkoleń, warsztatów czy konferencji. Pomieszczenie zapewnia ciszę i poczucie prywatności, która sprzyja prowadzeniu negocjacji, zebrań oraz rozmów kwalifikacyjnych. Hotel Amadeus posiada również trzy sale bankietowe, które tworzą restaurację. W środku wykorzystano meble nawiązujące do włoskiego stylu oraz piękną zastawę stołową. To doskonałe miejsce na zaplanowanie przyjęcia okolicznościowego bądź imprezy integracyjnej w Krakowie.


Stolica małopolski zapewnia szeroki wachlarz prestiżowych restauracji, komfortowych hoteli oraz w pełni wyposażonych sal konferencyjnych. Zaproponowane obiekty znacząco wyróżniają się na tle konkurencji, zachowując swoją indywidualność i pełen profesjonalizm obsługi. Salekonferencyjne w centrum Krakowa posiadają naturalne atuty związane ze swoim położeniem. Oferują doskonałe skomunikowanie zresztą miasta, a jednocześnie bliskość najciekawszych atrakcji. Są to miejsca o charakterze reprezentacyjnym, które podnoszą znaczenie każdego organizowanego tutaj wydarzenia. 


Polceane obiekty konferencyjne

Hotel Amadeus

Hotel Amadeus

Kraków

Mogą Cię Zainteresować również

TOP lokalizacje: Sale na firmowe wydarzenia do 100 osób w Krakowie!

TOP lokalizacje: Sale na firmowe wydarzenia do 100 osób w Krakowie!

Sale szkoleniowe na 60 osób w Krakowie

Sale szkoleniowe na 60 osób w Krakowie