TOP lokalizacje: Sale na firmowe wydarzenia do 100 osób w Krakowie!

Konferencje, szkolenia i bankiety... każde wydarzenie o charakterze biznesowym rządzi się swoimi prawami. Organizatorzy potrzebują dostępu do niezawodnego internetu oraz rozbudowanej bazy multimedialnej. Sale konferencyjne w Krakowie często wykorzystywane są w okresy letnie, aby móc łączyć biznes z wypoczynkiem i zwiedzaniem miasta. Właśnie dlatego obiekty konferencyjne spełniające standard obsługi grup do 100 osób powinny być klimatyzowane. Jakie są najlepsze sale konferencyjne do 100 osób w Krakowie? Prezentujemy nasze TOP 3 lokalizacje!Sale na bizesowe eventy do 100 osób w Hotel Kazimierz I


Ogromną zaletą Hotelu Kazimierz I jest jego ulokowanie w efektownej, zabytkowej kamienicy. Budynek posiada klasyczny charakter, który idealnie oddaje urok Krakowa. Jednocześnie jego wnętrza są eleganckie i nowoczesne, dzięki czemu zapewniają wygodę noclegu dla grup do 140 osób. Wyróżniającym elementem hotelu są kolorowe witraże w oknach. To unikatowe dzieła znanych, polskich artystów, które dodają obiektowi oryginalności.


Pokoje 1-, 2- i 3-osobowe posiadają dostęp do internetu, telefonu i radia. W przytulnych wnętrzach panuje rodzinna, ciepła atmosfera. Do dyspozycji gości biznesowych są 3 klimatyzowane sale. W ofercie wynajmu każdej z nich znajduje się zaplecze cateringowe. Sale w Hotelu Kazimierz I mogą obsłużyć 100 uczestników szkoleń, meetingów i spotka firmowych. Recepcja udostępnia drukarkę i ksero.


Sala konferencyjna do 100 osób w Aparthotel Vanilla


Aparthotel Vanilla znajduje się w najszybciej rozwijającej się dzielnicy Krakowa, blisko Klasztoru na Bielanach. Posiada doskonałe położenie, gdy planujemy seminaria, prelekcje oraz zajęcia rozwijające kompetencje pracowników. Obiekt znajduje się w sąsiedztwie Centrum Kongresowego ICE Kraków i Campusu Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jednocześnie zapewnia szybki dojazd komunikacją miejską do Rynku Górnego. Na słynny Kazimierz można dostać się w blisko kwadrans. Aparthotel Vanilla udostępnia salę konferencyjno-bankietową, która może pomieścić 100 osób w układzie teatralnym.


Wnętrze zostało doskonale nagłośnione i oświetlone. Na wyposażenie składa się sprzęt audiowizualny, który ułatwia prowadzenie szkoleń i warsztatów. Dzięki ekranowi, rzutnikowi oraz automatycznemu zaciemnieniu można bez przeszkód wyświetlać prezentacje multimedialne. Aparthotel Vanilla to przede wszystkim prestiżowe miejsca noclegowe. Dostępne są apartamenty w kategoriach: Classic, Modern i Exclusive. Każdy z nich zapewnia dużą, nowoczesną przestrzeń urządzoną z wykorzystaniem wysokiej jakości mebli i sprzętu technicznego. Łącznie obiekt może zakwaterować nawet 200 osób.


Sale biznesowe do 105 osób w Metropolis Design Hotel Sp. z o.o. SKA


Metropolis Design Hotel Sp. z o.o. SKA znajduje się w samym sercu Starego Miasta. Otoczony jest bajecznymi Bulwarami Wiślanymi, po których spacer w słoneczną pogodę oferuje niezapomniane doznania wizualne. Nowoczesny budynek zapewnia pełną funkcjonalność i wygodę podczas szkoleń, konferencji i wyjazdów służbowych. Zaplecze noclegowe może obsłużyć maksymalnie 119 osób w 60 pokojach. Dostępne są dla jednej bądź dwóch osób. Perełką w ofercie Metropolis Design Hotel Sp. z o.o. SKA jest Metropolis jest Oversize Suite, z którego okien rozciąga się widok na zabytkowy Wawel.


Ogromnym atutem jest także jacuzzi znajdujące się w sypialni. Do dyspozycji gości jest przestronna łazienka z podgrzewaną podłogą oraz deszczownicą. Centrum konferencyjne posiada 220 m2 powierzchni. Można je podzielić na 3 niezależne części oraz foyer. Na wyposażeniu znajduje się najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny z możliwością indywidualnego sterowania głosem i dźwiękiem. System ścian modułowych tworzy sale mogące pomieścić maksymalnie 105 osób. Nadaje się idealnie do organizacji średniej wielkości szkoleń, warsztatów i spotkań w centrum Krakowa.


Każdy z wymienionych hoteli posiada sale konferencyjne do 100 osób w Krakowie. Pozwala to zaplanować szkolenia i warsztaty dla pracowników, ale również imprezy integracyjne. Miedzy konferencjami można zorganizować zwiedzanie Starego Miasta, Wawelu i licznych muzeów. Można zapewnić gościom dodatkowe wycieczki po sąsiadujących z Krakowem, Wadowicach lub Kopalni Soli w Wieliczce. Właśnie dzięki połączeniu profesjonalnego zaplecza konferencyjnego z atrakcjami lokalnymi, jest to tak częsty wybór na spotkania firmowe do 100 osób. 

Polceane obiekty konferencyjne

Hotel Kazimierz I

Hotel Kazimierz I

Kraków

Mogą Cię Zainteresować również

Ośrodki konferencyjne w centrum Krakowa

Ośrodki konferencyjne w centrum Krakowa

Hotele przystosowane dla osób niepełnosprawnych w Krakowie

Hotele przystosowane dla osób niepełnosprawnych w Krakowie