Najlepsze miejsca na narty w Polsce

Gdy zbliża się sezon zimowy, to najczęściej zastanawiamy się, gdzie jechać na narty. I choć aktualnie jest kwiecień, a do naszych okien zaczyna zaglądać wiosna, to jest to odpowiedni moment na zaplanowanie ferii zimowych. Tak duże wyprzedzenie pozwala na rezerwację najlepszego miejsca. W dzisiejszym artykule wskażemy, gdzie warto jechać na narty w Polsce.

Fot. Unsplash

Gdzie na narty w Polsce dla początkujących?

Na rozpoczęcie nauki jazdy na nartach nigdy nie jest za późno. Zwłaszcza, że czekają na Państwa specjalne stoki dla początkujących. Są to trasy zielone, zwane inaczej oślimi łączkami. To krótkie trasy narciarskie o niedużym nachyleniu. Jeśli więc chodzi o wypad na narty w Polsce dla początkujących, to warto wziąć pod uwagę Szczyrk. Znajduje się tam dużo tras zjazdowych dla osób początkujących. Odpowiednie miejsca dla świeżych narciarzy znajdują się także w Szklarskiej Porębie, Karpaczu oraz w Zakopanem i Białce Tatrzańskiej. Jeśli zastanawiają się Państwo, gdzie pojechać na narty na Podhalu, to warto wziąć pod uwagę Nosal w Zakopanem - usytuowanych jest tam bardzo dużo zielonych tras.

Fot. Unsplash

Gdzie na narty z dziećmi w Polsce

Wyjazdy rodzinne na narty w Polsce to bardzo popularny motyw. Stoki narciarskie zostały bardzo dobrze dostosowane do najmłodszych narciarzy - zarówno tych początkujących, jak i zaawansowanych. Pytanie więc, gdzie na narty z dziećmi w Polsce? Otóż w każdej miejscowości w górach można liczyć na takie hotele, które dostosowane zostały do rodzin z dziećmi. Znajdują się tam również hotele dla dorosłych. Ale jeśli zastanawiają się Państwo, gdzie na narty w Polsce z dziećmi, to śmiało możemy polecić Osadę Śnieżka w Łomnicy czy 4-gwiazdkowy Hotel Bania Thermal & Ski w Białce Tatrzańskiej. Poza tym, że obiekty te proponują dzieciom wiele atrakcji, to znajdują się w pobliżu najlepszych miejsc na narty w Polsce.

Fot. Unsplash

Kiedy na narty w Polsce

Sezon narciarski przypada na kilka miesięcy - od końca listopada do nawet połowy kwietnia. W tym czasie mają Państwo okazję wziąć urlop i zdobyć nowe umiejętności na stoku - kwestia tylko tego, gdzie na narty w Polsce? Nasze pasmo górskie na szczęście jest dość rozległe i z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie. W górach czekają doskonałe ośrodki, hotele, restauracje oraz wszelkie inne obiekty na narty i SPA w Polsce

Fot. Unsplash

Najlepsze stoki w Polsce na narty

W sieci znajduje się wiele rankingów miejsc na narty w Polsce. To naprawdę wspaniałe zestawienia, z którymi warto się zapoznać. Na naszej stronie można liczyć na dokładne prezentacje obiektów w górach, które znajdują tuż przy stokach. Znajdź więc najlepsze miejsca na narty w Polsce.

Polceane obiekty konferencyjne

Hotel Bania **** Thermal & Ski

Hotel Bania **** Thermal & Ski

Białka Tatrzańska
Osada Śnieżka

Osada Śnieżka

Łomnica

Mogą Cię Zainteresować również

Konferencje i relaks w górach

Konferencje i relaks w górach

TOP 10 hoteli w górach z basenem

TOP 10 hoteli w górach z basenem

Hotele dla dorosłych

Hotele dla dorosłych