TOP 10 hoteli w górach z basenem

Konferencje, szkolenia czy inne spotkania biznesowe mogą się kojarzyć wyłącznie z najwyższymi biurowcami w centrach dużych miast. Na szczęście to tylko stereotyp - eventy firmowe można zorganizować także innych, równie atrakcyjnych obiektach. Doskonałym przykładem są hotele z basenem, które poza tym, że oferują sale konferencyjne, to także umożliwiają efektywny wypoczynek i relaks. Są one także odpowiednią przestrzenią na integrację gości. W związku z tym, w owym artykule pragniemy przedstawić Państwu TOP 10 hoteli w górach z basenem. 


Pierwszym obiektem konferencyjnym, który ma w swojej ofercie basen, jest piękny Hotel Crocus w Zakopanem. Mieści się on dokładnie przy ulicy Chałubińskiego 40, w pobliżu Wielkiej Krokwi, kompleksu narciarskiego Nosal i kolejki linowej Kasprowy Wierch. Obiekt ten ma w swojej ofercie trzy przestronne sale konferencyjne, z czego dwie z nich można ze sobą łączyć. To pomieszczenia o powierzchni od 70 do 180 m2, które umożliwiają zaproszenie maksymalnie 160 osób. W hotelu można liczyć także na wygodne miejsca noclegowe, restaurację oraz zaplecze SPA.
Kolejnym obiektem jest równie atrakcyjne Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku przy ulicy Wrzosowej 28A. Położne jest ono na wysokości 660 m n.p.m., co przekłada się na malownicze, niezapomniane widoki z okien. Obiekt ten ma w swojej ofercie aż 14 sal konferencyjnych, klimatyczne sale bankietowe, ponad 500 miejsc noclegowych, restaurację oraz liczne atrakcje dodatkowe. Czeka tam na Państwa m.in. strefa relaksu z sauną, jacuzzi, basenem, gabinetami masażu oraz salonem kosmetycznym. Ponadto, na terenie obiektu teren grillowy oraz wypożyczalnia sprzętu narciarskiego.
Osada Śnieżka jest kolejnym obiektem, który świetnie wpisuje się w ten ranking. Zlokalizowana jest ona przy ulicy Spacerowej 8 w Łomnicy - między Jelenią Górą a Karpaczem. Jest to innowacyjny kompleks wypoczynkowy, który zachwyca nie tylko z zewnątrz, ale wyróżnia się także bogatą ofertą usług. Proponuje on ponad 300 m2 powierzchni eventowej, aż 1180 miejsc noclegowych, restaurację, a także... cały kompleks wodny, który składa się m.in. z dwóch basenów, czterech wanien z hydromasażem, sauny fińskiej oraz łaźni mokrej. Warty uwagi jest także Zakątek Lapoński, znajdujący się na terenie Osady Śnieżka.
Grand Pieniny Szczawnica to obiekt, którego otwarcie zaplanowano na 2021 rok. Możemy więc już oczekiwać tego ze zniecierpliwieniem - naprawdę warto! Obiekt ten powstaje na malowniczych wzgórzach Pienin, dokładnie na Osiedlu Połoniny 13 w Szczawnicy. W swojej ofercie przewiduje wielofunkcyjną salę konferencyjną oraz bankietową, a do tego niezwykle designerskie miejsca noclegowe w pokojach i apartamentach. Usługami dodatkowymi będzie tam SPA & Medicial SPA, składające się z gabinetów zabiegowych, strefy fitness oraz strefy basenowej.
Jest to klimatyczne miejsce otoczone przepięknymi Górami Izerskimi. Usytuowane zostało przy ulicy Kościuszki 1 w Świeradowie Zdroju. Obiekt umożliwia organizację konferencji w dwóch komfortowych salach o łącznej powierzchni 185 m2. Ponadto, proponuje on restaurację, w której serwowane są wyśmienite kulinaria, 80 pokoi oraz ciekawe usługi dodatkowe. To m.in. rozbudowany Aquapark z basenami, huśtawkami wodnymi, zjeżdżalniami, saunami oraz Centrum Zdrowia i Relaksu dla klientów spragnionych wypoczynku, a także Centrum Sportu i Rekreacji.
Pragniemy przedstawić Państwu kolejny obiekt w górach z basenem. To 4-gwiazdkowy kompleks hotelowo-rekreacyjny, który znajduje się tuż pod Szrenicą, dokładnie przy ulicy Mickiewicza 21. W obiekcie możliwa jest organizacja konferencji w sześciu salach biznesowych o łącznej powierzchni 515 m2. Ponadto, znajduje się tam również elegancka restauracja, klimatyczna kawiarnia, 171 miejsc noclegowych i chata grillowa, mogąca pomieścić do 200 osób. W obiekcie znajdą Państwo również kręgielnię i bogate Centrum Rekreacji z zapleczem SPA.
Na wyróżnienie zasługuje także kompleks czterech budynków hotelowych Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort. Zlokalizowany jest on przy ulicy Sanatoryjnej 7 w miejscowości Świeradów-Zdrój, u podnóża Gór Izerskich. Obiekt umożliwia organizację spotkań biznesowych w 4 salach o zróżnicowanej wielkości. Oferuje także klimatyczną restaurację, luksusowe pokoje w zmodernizowanej XIX-wiecznej Willi oraz niestandardowe usługi dodatkowe. Są to m.in. Mineral SPA & Wellness, kameralny klub muzyczny oraz strefa malucha.Interesującym przykładem jest stylowy obiekt w centrum Białki Tatrzańskiej, czyli 3-gwiazdkowy Hotel Toporów przy ulicy Środkowej 167a. Miejsce to swoją architekturą nawiązuje do wyjątkowej, podhalańskiej tradycji. Pozostawia ono do dyspozycji gości przestronne, klimatyczne sale biznesowe, wyborną restaurację, aż 200 miejsc noclegowych w pokojach i apartamentach o zróżnicowanej liczbie łóżek oraz kompleksowe usługi dodatkowe. Zarówno rodzice z dziećmi, jak i klienci biznesowi, którzy poszukują przestrzeni do relaksu, znajdą tam coś dla siebie.
Przedostatnim obiektem w naszym zestawieniu jest luksusowy kompleks zlokalizowany w Szklarskiej Porębie przy ulicy 1-go Maja 51. Mowa oczywiście o Blue Mountain Resort, który jest odpowiednim miejscem zarówno na konferencję, jak i na efektywny wypoczynek. Obiekt proponuje 4 nowoczesne sale konferencyjne o łącznej powierzchni 430 m2, komfortowe miejsca noclegowe, 2 restauracje, klub nocny oraz duży Aquapark. Składa się on z przestronnych basenów, jacuzzi, saun oraz z licznych gabinetów z zabiegami pielęgnacyjnymi i relaksującymi.
Ostatni obiekt - choć trzeba zaznaczyć, że kolejność jest przypadkowa - to Aries Hotel & SPA. Mieści się on w okolic Małej Zapory w Wiśle Czarne. Otaczają go przepiękne, beskidzkie lasy i potoki. Obiekt jest odpowiednim miejscem na organizację nawet najbardziej wymagających konferencji. Oferuje 3 sale konferencyjne, które można ze sobą łączyć, niezwykle elegancką restaurację, pokoje i apartamenty inspirowane lokalnym rzemiosłem oraz bogatą strefę Wellness & SPA. Ponadto, można tam zorganizować m.in. kuligi, wspinaczki oraz wyścigi narciarskie.


Polceane obiekty konferencyjne

Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku

Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku

Szczyrk
Hotel Crocus

Hotel Crocus

Zakopane
Aries Hotel & Spa Wisła

Aries Hotel & Spa Wisła

Wisła