61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Hotel Dębowy Biowellness & SPA | Bielawa | Konferencje

Typ obiektu: pałac

Adres:
Korczaka 4
58-260 Bielawa
dolnośląskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

Zabytkowy Hotel Dębowy Biowellness & SPA położony jest w malowniczym rejonie Gór Sowich. Obiekt położony jest w sercu pięknego parku, którego drzewa stanowią pomniki przyrody. Historia tego miejsca sięga początków XX wieku.

W skład kompleksu hotelowego wchodzi kilka budynków oraz rozległy park z Domkiem Grillowym, Pałacem Dębowym, Rezydencją Dębową oraz Salą Dębową udostępniają komfortowe pokoje, luksusowe apartamenty, restaurację, a także pomieszczenia do organizacji imprez okolicznościowych oraz zaplecze konferencyjne.

Hotel Dębowy Biowellness & SPA to miejsce idealnie przystosowane do organizacji imprez branżowych i szkoleń. Przeprowadzenie tego rodzaju spotkań umożliwia bowiem profesjonalne zaplecze konferencyjne.

Na zaplecze to składa się z 3 funkcjonalnych sal o zróżnicowanym wystroju i rozmiarze. Sala Dębowa, Kredensowa, i Balowa mieszczą od 18 do nawet 200 osób dzięki czemu bez problemu zorganizować można w nich zarówno kameralne, jak i wystawne spotkania.

Sale posiadają dostęp do światła dziennego oraz bezprzewodowy internet. Dodatkowo, w skład ich wyposażenia wchodzi taki sprzęt jak projektor, ekran czy flipchart.


Sale konferencyjne - Hotel Dębowy Biowellness & SPA

Hotel Dębowy Biowellness & SPA dzięki nowoczesnemu zapleczu biznesowemu doskonale sprawdzi się w przypadku organizacji różnego rodzaju firmowych spotkań, w tym konferencji, szkoleń, wykładów, kongresów, a także warsztatów w mniejszych grupach.

Na zaplecze biznesowe składa się kilka wielofunkcyjnych sal o różnej wielkości, dlatego każdy organizator wydarzeń biznesowych znajdzie tu coś odpowiedniego na swój event.

Największa Sala Dębowa pomieści do 200 osób w ustawieniu teatralnym. Sala Kredensowa również sprawdzi się w przypadku większych konferencji, kongresów i wykładów, bowiem swobodnie pomieści ona nawet 100 osób. Sale Lustrzana i Sala Balowa sprawdzą się na bardziej kameralne spotkania w gronie do 40 osób. Istnieje możliwość zaaranżowania do celów biznesowych także funkcjonalnej i przestronnej Werandy.

Dla osób korzystających z usług Hotelu Dębowego do dyspozycji jest również wysokiej klasy sprzęt konferencyjny, w tym ekran, projektor, mikrofon i flipchart. Sale są dodatkowo klimatyzowane i mają dostęp do światła dziennego oraz bezprzewodowego internetu.

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala Dębowa Sala Dębowa 200 90 80
Sala Kredensowa Sala Kredensowa 100 40 30
Sala Lustrzana Sala Lustrzana 40 20 18
Sala Balowa Sala Balowa 40 20 18

Sale bankietowe - Hotel Dębowy Biowellness & SPA

Sale konferencyjne mogą również zostać zaaranżowane w taki sposób, by tworzyły piękne tło przyjęcia okolicznościowego i firmowego bankietu. Doświadczony personel Hotelu Dębowego chętnie doradzi i pomoże udekorować sale tak, by odpowiadały potrzebom organizatorów eventu.

Z kolei klimatyczna i serwująca pyszne dania Restauracja Ogrodowa zadba o kompleksową obsługę gastronomiczną wydarzenia. W sali restauracyjnej również można zorganizować przyjęcie. Oferta ustalana jest indywidualnie, po konsultacji z organizatorem. 

Domek Grillowy sprawdzi się na mniej formalne imprezy w formie biesiady przy grillu.

Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Sala Dębowa 160 160 160
Sala Kredensowa 100 100 100
Sala Lustrzana 40 40 40
Domek Grillowy --- --- 90
Sala Balowa 40 20 40
Restauracja --- --- ---

Pokoje - Hotel Dębowy Biowellness & SPA

Do dyspozycji gości Hotel Dębowy Biowellness & SPA oddaje komfortowe pokoje o wysokim standardzie (łącznie jest ich 34).

W ofercie znajdują się:
 • pokoje 1-osobowe standard (Pałac)
 • pokoje 2-osobowe standard (Pałac)
 • pokoje 3-osobowe standard (Pałac)
 • pokoje 1-osobowe de luxe (Pałac)
 • pokoje 2-osobowe de luxe (Pałac)
 • apartamenty (Pałac)
 • pokoje 1-osobowe standard (Rezydencja Dębowa)
 • pokoje 2-osobowe standard (Rezydencja Dębowa)
 • pokoje 2-osobowe de luxe (Rezydencja Dębowa)
 • apartamenty (Rezydencja Dębowa)

Pokoje posiadają nowoczesne wyposażenie oraz niezbędny sprzęt. W ich cenę wliczone zostało śniadanie w formie bufetu, dostęp do bezprzewodowego internetu, dostęp do hotelowej zewnętrznej strefy biowellness, a także monitorowany parking.


Usługi dodatkowe
Dzięki swej atrakcyjnej lokalizacji, Hotel Dębowy obfituje w liczne atrakcje. 

Warto odwiedzić restaurację Tkalnia oraz rozległy park z Domkiem Grillowym, idealnie nadający się na spacery oraz biesiady przy grillu.

Natomiast do atrakcji okolicy zaliczyć można przede wszystkim liczne szlaki turystyczne Gór Sowich. Ich poznawanie umożliwia znajdująca się na terenie hotelu wypożyczalnia rowerów. W hotelu istnieje możliwość organizacji warsztatów kulinarnych, degustacji win czy rytuału saunowego.

SenseSPA to pierwsze w Polsce SPA, w którym kompleksowo wykorzystujemy właściwości miodu i produktów pszczelich do pielęgnacji zdrowia i urody. Inspiracją dla nas jest tradycja regionu znanego z produkcji miodu i związanego z apiterapią. 

Szczegółowa oferta dodatkowych atrakcji dla grup TUTAJ.

Komentarze
Klimatyczne miejsce! Byłam tu kilka razy na jakiś konferencjach czy tego typu rzeczach i za każdym razem wracam tu z przyjemnością. Piękne wnętrza, fajne sale konferencyjne, przemiła obsługa. Polecam miejsce!

06/2017

Hotel Dębowy to stałe, wyjazdowe miejsce spotkań dla naszych przedstawicieli handlowych z całej Polski. Sale konferencyjne są bardzo zadbane i posiadają niezbędne wyposażenie. Pokoje prezentują się schludnie. No i rewelacyjne SPA, które było nagrodą dla najlepszych sprzedawców pierwszego półrocza 2017. Jesteśmy zadowoleni z pobytu w miejscu, które znajduje się w tak przepięknej okolicy.

11/2017

Dodaj komentarz
Ocena*:
Hotel Dębowy Biowellness & SPA | Bielawa
Typ obiektu: pałac

Adres:
Korczaka 4
58-260 Bielawa
dolnośląskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
200

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
160

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
200

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
80

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia
 • High-speed Internet
 • Parking
 • Restauracja
 • Zwierzęta mile widziane
 • Sala konferencyjna
 • Wynajem rowerów
 • Klimatyzacja
Lokalizacja
Odległosc od lotniska: 64,7 km  Odległosc od PKP: 8,3 km

Kliknij żeby wczytaj mapę google
SaleBiznesowe.pl - logo serwisu

prezentacja nieaktywna

Prezentacja wybranego obiektu jest nieaktywna. Poznaj ofertę poniższych obiektów w okolicy.
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij