Aparthotel Vanilla, czyli konferencja na obrzeżach Krakowa

Aparthotel Vanilla, czyli konferencja na obrzeżach Krakowa

Kraków to piękne miasto, jednak często może ono przytłaczać ilością zwiedzających. Zainteresowanie zabytkami miasta najbardziej zauważyć można w centrum miasta. Zależy Ci na organizacji wydarzenia w Krakowie, ale nie chcesz narażać swoich Gości na przytłoczenie? Vanilla Aparthotel będzie idealnym rozwiązaniem! 

Aparthotel Vanilla to wyjątkowy obiekt zlokalizowany na krakowskim Ruczaju. Dzielnica ta położona jest na obrzeżach Krakowa i zapewnia ciszę i spokój z jednoczesnym łatwym dostępem do najważniejszych zabytków oraz obiektów biznesowych starej stolicy Polski. Chcesz wiedzieć co dokładnie oferuje Aparthotel Vanilla? Zostań z nami i zorganizuj swoją konferencję w Krakowie! 

Konferencje w Aparthotel Vanilla 

Aparthotel Vanilla z pewnością spełni wymagania każdego organizatora. To za sprawą w pełni dopracowanej przestrzeni konferencyjnej. Zachwyca ona swoim wyrafinowanym stylem i funkcjonalnością. Sala konferencyjna, o imponującej powierzchni 180 metrów kwadratowych, stanowi idealne miejsce dla różnorodnych wydarzeń biznesowych czy spotkań grupowych. Z łatwością może pomieścić aż 180 osób, zapewniając odpowiednią przestrzeń dla każdego uczestnika.

Jednak to, co wyróżnia tę przestrzeń, to jej wszechstronność. Dzięki innowacyjnym modułowym ścianom możliwe jest podzielenie sali na dwie mniejsze, oddzielne przestrzenie: Salę A, mogącą pomieścić do 120 osób oraz Salę B, która jest idealna dla mniejszych grup do 60 osób. To elastyczne podejście pozwala dopasować przestrzeń konferencyjną do różnorodnych potrzeb i wielkości grup.

Co więcej, sala została wyposażona w najnowocześniejsze systemy audiowizualne, zapewniające doskonałe warunki prezentacyjne. System rolet zaciemniających, ekran wbudowany w suficie oraz projektor o wysokiej rozdzielczości gwarantują klarowność i ostrość obrazu, co jest niezbędne dla udanych prezentacji czy konferencji.

Dodatkowo, sala konferencyjna została wyposażona w system nagłośnienia sufitowego z wysokiej klasy głośnikami, zapewniając klarowny dźwięk dla wszystkich uczestników. Z kolei system sterowania salą umożliwia intuicyjne zarządzanie multimediami, oświetleniem oraz klimatyzacją, zapewniając komfortowe warunki pracy podczas każdego wydarzenia.

Przestrzeń konferencyjna Aparthotelu Vanilla stanowi doskonałe połączenie elegancji, funkcjonalności oraz nowoczesnych technologii, tworząc idealne środowisko dla udanych spotkań biznesowych i konferencji.

Nocleg Aparthotel Vanilla

Oczywiście po udanych spotkaniach biznesowych nie zabraknie miejsca na relaks. Aparthotel Vanilla oferuje swoim gościom trzy różne rodzaje apartamentów: Classic, Modern oraz Exclusive. Każdy z tych apartamentów został starannie zaprojektowany zgodnie z najwyższymi standardami, zapewniającymi nie tylko komfortowy wypoczynek, ale także dogodne warunki do pracy.

Nie zabraknie tu dużych, wygodnych łóżek, biurek, nowoczesnych, prywatnych łazienek, szybkiego internetu i klimatyzacji. To doskonałe miejsce zarówno dla podróżujących służbowo, jak i dla osób pragnących oderwać się od codzienności i zrelaksować w luksusowych wnętrzach.

Aparthotel Vanilla Usługi dodatkowe

Aparthotel Vanilla jest miejscem, gdzie dba się o komfort i zadowolenie swoich gości na każdym kroku. Oprócz wysokiej jakości zakwaterowania i obsługi, Aparthotel Vanilla oferuje również szereg usług dodatkowych, które sprawiają, że pobyt staje się jeszcze bardziej luksusowy i przyjemny.

Wśród tych usług znajduje się ekskluzywny Cygaro Club - niezwykłe miejsce nie tylko dla pasjonatów cygar, ale także dla osób ceniących sobie wysoką jakość alkoholi i doskonałą muzykę. To kameralna oaza dla tych, którzy poszukują wyjątkowej atmosfery i relaksu. Cygaro Club często jest gospodarzem wyjątkowych wydarzeń, takich jak wieczory kawalerskie, spotkania biznesowe czy kameralne przyjęcia z przyjaciółmi, tworząc niezapomniane chwile dla swoich gości.

Aby zapewnić pełne poczucie bezpieczeństwa i komfortu, Aparthotel Vanilla oferuje również monitorowany parking na poziomie -1. Dzięki temu goście mogą cieszyć się swoim pobytem w pełni spokojnie, wiedząc, że ich pojazdy są pod stałą ochroną.