61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Hotel Pekin | Władysławowo | Konferencje

Typ obiektu: hotel ***

Adres:
Niepodległości 14
84-120 Władysławowo
pomorskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Klimat Dalekiego Wschodu nad polskim morzem? Tego rodzaju niezwykłych atrakcji dostarczy Państwu Hotel Pekin – wyjątkowe miejsce utrzymane w stylu orientalnym i urządzone w duchu dalekowschodniej kultury. Budynek hotelu wzorowany jest na chińskim pałacu zimowym. Jego spektakularna architektura akcentowana jest przez ogromną mozaikę na frotowej elewacji oraz marmurowe posągi lwów strzegących wejścia do hotelu.

Wnętrze Hotelu Pekin pozostaje równie zachwycające, jak jego architektura. Wyposażenie w większości zostało sprowadzone specjalnie z Chin. Smakosze znajdą tu dwie restauracje – hotelową, serwującą dania kuchni kontynentalnej, oraz słynną w całym kraju chińską restaurację Pekin.

Sale konferencyjne - Hotel Pekin

* W Sali Widokowej możliwe jest ustawienie stołów w kształt litery "I".

Hotel Pekin posiada pięknie doświetloną restaurację hotelową na poziomie 0. Na poziomie 4 znajdują się dwie sale: przestronna Sala Widokowa oraz mniejsza – Sala Kominkowa. Z Sali Widokowej rozciąga się przepiękny, panoramiczny widok na zatokę pucką, otwarte morze oraz półwysep helski.

Wszystkie sale posiadają pełne wyposażenie audio-wizualne (TV, dvd, video, rzutnik slajdów, rzutnik pisma, nagłośnienie, mikrofon) oraz wyposażone są w materiały piśmiennicze oraz flipcharty.

Na życzenie gości udostępniamy również rzutnik multimedialny.
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Restauracyjna Restauracyjna 130 80 ---
brak zdjęcia Kominkowa 60 50 ---
brak zdjęcia Widokowa 130 --- ---

Sale bankietowe - Hotel Pekin

* W Sali Widokowej możliwe jest ustawienie stołów w kształt litery "I".

Hotel Pekin posiada pięknie doświetloną restaurację hotelową na poziomie 0. Na poziomie 4 znajdują się dwie sale: przestronna Sala Widokowa oraz mniejsza – Sala Kominkowa. Z Sali Widokowej rozciąga się przepiękny, panoramiczny widok na zatokę pucką, otwarte morze oraz półwysep helski.
Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Restauracyjna 100 80 ---
brak zdjęcia Kominkowa 50 80 ---
brak zdjęcia Widokowa 200 --- ---

Pokoje - Hotel Pekin

Każdy z 32 pokoi, wyłożony parkietem dębowym, posiada podwójne drzwi, które zapewniają niczym niezmącony spokój. Bardzo wygodne łóżka, toaletka, szafa wnękowa w przedpokoju, szafa ubraniowa, telefon, telewizor, oświetlenie górne oraz punktowe a także pełen węzeł sanitarny pozwalają czuć się bardzo komfortowo podczas wypoczynku.

W każdym z 6 dwuizbowych, przestronnych apartamentów, oprócz wygodnego małżeńskiego łoża w sypialni, mają Państwo do dyspozycji również gustownie urządzony salonik z kominkiem opalanym drzewem. W łazienkach apartamentów znajdują się wanny z hydromasażem oraz kabiną prysznicową.
Usługi dodatkowe
Hotel posiada odkryty taras z widokiem panoramicznym - na Zatokę Pucką, pełne morze oraz Półwysep Helski.

Baza rehabilitacyjna zlokalizowana jest w oddzielonej, spokojnej części hotelu z naturalnym doświetleniem. Basen o wymiarach 4,5m x 5m, o głębokości 1,2m do 1,6m, wyposażony jest w przeciw falę (tajfun) oraz relingi pozwalające na wykorzystanie go w hydroterapii.

Centrum Rehabilitacji i Odnowy Shaolin oferuje szeroki wachlarz zabiegów rehabilitacyjnych oraz pielęgnacyjnych. Sauna sucha i mokra z dwoma stanowiskami do hydromasaży oraz solarium dopełniają bogatej oferty zabiegowej.
Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz
Ocena*:
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij