61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Kampus Wielicki | Wieliczka | Konferencje

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Piłsudskiego 105
32-020 Wieliczka
małopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

Kampus Wielicki to nowoczesny obiekt edukacyjny przeznaczony do obsługi m.in kongresów, konferencji naukowych, sympozjów, szkoleń, firmowych bankietów, pikników oraz wszelkiego rodzaju spotkań o charakterze biznesowym. Obiekt jest również przystosowany do organizacji wydarzeń kulturalnych, koncertów, recitali i kabaretów.
 
Dobra lokalizacja, sprawna infrastruktura wewnętrzna oraz przystosowanie do obsługi osób niepełnosprawnych są niewątpliwie jego wielkimi zaletami.

W tym celu powstały wielofunkcyjne sale, które dzięki swojej różnorodnej wielkości pozwalają na organizację zarówno mniejszego spotkania dla 50 osób jak i większego przedsięwzięcia dla blisko 600 uczestników. 

Dostępne sale wyposażone są w odpowiedni sprzęt multimedialny, który umożliwia organizację spotkań na najwyższym poziomie. 
 
Kampus Wielicki  dysponuje: 
 • Aulą  na 341 miejsc z klimatycznym foyer
 • Halą wielofunkcyjną o wymiarach 26x32m z widownią na 248 miejsc
 • Holem wystawowo-cateringowym
 • 26 salami szkoleniowymi
 • 4 salami informatycznymi
 • Pracownią gastronomiczną
 • Bistro – obsługa cateringowa
 • Zewnętrznymi boiskami sportowymi wraz z przestrzenią zieloną
 • Parkingiem niestrzeżonym na ok.150               

Sale konferencyjne - Kampus Wielicki

W Kampusie Wielickim znajdują się sale konferencyjne i szkoleniowe, w których nasi klienci mogą zorganizować różnego rodzaju wydarzenia firmowe. Pośród nich prezentujemy następujące miejsca, idealne na organizację spotkań biznesowych.

SALA AUDYTORYJNA

Aula w układzie amfiteatralnym dysponuje profesjonalną sceną, nowoczesnym systemem nagłaśniającym i oświetleniowym oraz najnowszej klasy sprzętem audiowizualnym. Przygotowaliśmy tutaj wygodne fotele, które pomieszczą do 341 osób (w tym również miejsca dla osób niepełnosprawnych). Sala posiada oświetlenie dzienne z możliwością zaciemnienia oraz oświetlenie konferencyjne. W auli przeznaczyliśmy dodatkowo pomieszczenie dla osoby odpowiedzialnej za kontrolę światła i dźwięku. 

Do Państwa dyspozycji oddajemy także stylowo urządzone foyer, gdzie można zorganizować przerwę kawową lub lunch.

SALA SPORTOWA
Idealnie nadaję się na większe spotkania i eventy. Posiada 248 miejsc na trybunach, a także przestrzeń o wymiarach 26x32 metrów, która pozwoli na zorganizowanie różnych spotkań biznesowych z możliwością rozstawienia sceny oraz przygotowania miejsc siedzących. 

Hala wielofunkcyjna umożliwiająca organizowanie szerokiej gamy imprez. Sala jest dostosowana do funkcji zarówno sportowych, jak i różnych form aktywności artystycznych i kulturalnych.

Halę możemy dowolnie zaaranżować w salę bankietową mieszczącą nawet do 400 miejsc siedzących jak również salę koncertową na łączną liczbę do ok.600 osób. 

SALE SZKOLENIOWE

Sale szkoleniowe posiadają stanowiska komputerowe z różnorodnymi specjalistycznymi oprogramowaniami, projektory multimedialne oraz tablice audiowizualne.  

Są to sale z biurkami, wśród których każda może pomieścić do 40 osób. Dla Klientów oddajemy do dyspozycji projektor multimedialny, stanowisko komputerowe oraz tablicę audiowizualną.

PRACOWNIE INFORMATYCZNE
W ich skład wchodzą 4 niezależne sale, z których każda może pomieścić 20 osób. Nasi Klienci będą mogli skorzystać ze stoisk komputerowych, co jest ważne zwłaszcza podczas szkoleń z zakresu np. nowego oprogramowania. 

Pracownia gastronomiczna wyposażona jest w 8 samodzielnych stanowisk i dodatkowe, 9 stanowisko dla prowadzącego. Można w niej szkolić jednocześnie do 24 osób.

Dodatkowym atutem jest system audiowizualny umożliwiający obserwowanie pracy trenera na dużym ekranie LCD pokazującym ujęcia z kilku kamer.
Pracownia gastronomiczna wyposażona jest w 8 samodzielnych stanowisk i dodatkowe, 9 stanowisko dla prowadzącego. Można w niej szkolić jednocześnie do 24 osób.

Dodatkowym atutem jest system audiowizualny umożliwiający obserwowanie pracy trenera na dużym ekranie LCD pokazującym ujęcia z kilku kamer.

Pracownia gastronomiczna jest doskonałym miejscem dla przeprowadzenia prezentacji gastronomicznych, spotkań integracyjnych oraz organizacji warsztatów kulinarnych, w tym również dla dzieci.ownia gastronomiczna jest doskonałym miejscem dla przeprowadzenia prezentacji gastronomicznych, spotkań integracyjnych oraz organizacji warsztatów kulinarnych, w tym również dla dzieci.

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala Audytoryjna Sala Audytoryjna 341 --- ---
Sale Szkoleniowe Sale Szkoleniowe 40 40 40
Sale Komputerowe Sale Komputerowe 20 20 20
Sala Sportowa Sala Sportowa 600 --- ---
Sala bankietowa Sala bankietowa 300 --- ---
Komentarze
Cieszy nas istnienie takich obiektów konferencyjnych, jak ten. Często organizujemy spotkania biznesowe, konferencje i szkolenia, a oferowane warunki przez Kamus Wielicki w zupełności spełniają nasze wymogi. Nieważne czy organizujemy je w większym czy kameralnym gronie, przy pomocy sympatycznej obsługi zawsze znajdziemy rozwiązanie. Wygoda i nowoczesność to na pewno cechy, które wyróżniają ten obiekt.

11/2017

Dodaj komentarz
Ocena*:
Kampus Wielicki | Wieliczka
Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Piłsudskiego 105
32-020 Wieliczka
małopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
600

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
600

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia
 • High-speed Internet
 • Restauracja
 • Sala konferencyjna
 • Klimatyzacja
 • Przyjazny dla osób niepełnosprawnych
Lokalizacja
Odległosc od lotniska: 27km  Odległosc od PKP: 16km

Kliknij żeby wczytaj mapę google
SaleBiznesowe.pl - logo serwisu

prezentacja nieaktywna

Prezentacja wybranego obiektu jest nieaktywna. Poznaj ofertę poniższych obiektów w okolicy.
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij