61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

SEN EVENTS | Warszawa | Konferencje

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Wioślarska 6
00-411 Warszawa
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

SEN EVENTS przy ulicy Wioślarskiej 6 to doskonałe miejsce na zorganizowanie konferencji, spotkania biznesowego lub firmowej imprezy. 380 m2 przestrzeni do dowolnej aranżacji zlokalizowanej nad samym brzegiem Wisły. Spodoba się zwłaszcza osobom lubiącym niekonwencjonalne pomysły i szukających czegoś więcej niż zwykłej sali konferencyjnej.

Z wnętrza SEN EVENTS można podziwiać piękny widok na Wisłę, a także spoglądać na Stadion Narodowy.

Niewątpliwym atutem jest sąsiedztwo położonego piętro niżej lokalu SEN z jego klimatycznym i przestronnym tarasem, na którym również można zorganizować wydarzenie zarówno biznesowe, jak i niezapomnianą imprezę. Sale konferencyjne - SEN EVENTS

SEN EVENTS to 350 m2 przestrzeni do dowolnej aranżacji zlokalizowanej na 4 piętrze budynku nad samym brzegiem Wisły. Panoramiczne okna zapewniają nieograniczony dostęp światła dziennego. W sali znajduje się ekran, projektor oraz system nagłośniający.
SEN EVENTS pomieści do 350 osób na koktajl, 150 osób przy okrągłych stołach z parkietem oraz 250 osób w układzie teatralnym

Piętro niżej, na poziomie 3. znajduje się lokal SEN (350 m2) z przestronnym i klimatycznym tarasem (150 m2) z osobnym barem wygodnymi kanapami, fotelami, krzesłami i stołami.
Na tym piętrze znajduje się również zaplecze kuchenne i 5 kabin toaletowych. Goście mają do dyspozycji ekran, projektor oraz system nagłośnieniowy Void Acoustics.
W lokalu jest 140 miejsc siedzących, w ustawieniu koktajlowym SEN pomieści około 250 osób.
Na tarasie również są organizowane imprezy i spotkania biznesowe nawet do 100 osób.  Wydarzenie na zewnątrz sprawdzi się zwłaszcza w wiosenno-letnim okresie.

Oba piętra - SEN EVENTS i SEN są klimatyzowane i wentylowane. Na terenie obiektu jest dostęp do WIFI. Każde piętro ma 3,55 m wysokości. 

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala 3 piętro Sala (na 3. piętrze) --- --- ---
Taras Taras --- --- ---
Sala + taras Sala (na 3. piętrze) + Taras --- --- ---
SEN EVENTS (4. piętro) SEN EVENTS (4. piętro) 250 140 180

Sale bankietowe - SEN EVENTS

Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
SEN (3. piętro) --- --- ---
Taras --- --- ---
Sala (3. piętro) + Taras --- --- ---
SEN EVENTS (4. piętro) 250 140 250
Usługi dodatkowe

Szef kuchni SEN EVENTS zapewni oprawę kulinarną każdego wydarzenia - niebanalny koktajl, zasiadana kolacja, lunch biznesowy czy śniadanie prasowe.

Po kilkugodzinnej konferencji lub szkoleniu w SEN EVENTS warto zadbać o relaks i integrację uczestników spotkania. Położony piętro niżej lokal SEN to miejsce, w którym organizowanych jest wiele ciekawych i inspirujących eventów, którym towarzyszy dobra muzyka i niezapomniany klimat. Wieczorna zabawa lub impreza tematyczna może okazać się świetnym uzupełnieniem każdego wydarzenia.

Komentarze
SEN Warsaw to moje ulubione miejsce na event biznesowy, nasza firma organizowała tu już dwa szkolenia i bankiet, super miejsce w Warszawie! Największym plusem jest chyba to, że to mega niebanalne miejsce, odmienne od tysiąca zwykłych obiektów konferencyjnych. Poza tym wielką zaletą jest lokalizacja nad Wisłą i to, że jest ona dobrze wykorzystana - mam na myśli klimatyczny i przestronny taras z super widokiem.

11/2018

Hotel wyposażony bardzo dobrze. Konferencja czy spotkanie integracyjne w takim miejscu na pewno zostanie na długo w pamięci. Serdecznie Polecam

07/2021

Dodaj komentarz
Ocena*:
SEN EVENTS | Warszawa
Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Wioślarska 6
00-411 Warszawa
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
250

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
250

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
250

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
700

Dodatkowe udogodnienia
Lokalizacja
Odległosc od lotniska: 11,2 km  Odległosc od PKP: 2,8 km

Kliknij żeby wczytaj mapę google
SaleBiznesowe.pl - logo serwisu

prezentacja nieaktywna

Prezentacja wybranego obiektu jest nieaktywna. Poznaj ofertę poniższych obiektów w okolicy.
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij