794 339 536
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i dodaj obiekt do porównania.

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Nowość! Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i wyślij jedno zapytanie do kilku obiektów.

 

Pałac Zaborówek | Warszawa | Konferencje

Typ obiektu: pałac

Adres:
Stołeczna 199
05-083 Warszawa
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Pałac Zaborówek to miejsce o niezwykle romantycznym charakterze, w którym historyczny klimat podąża w parze z urokiem krajobrazu i spokojem otoczenia. XIX-wieczny, w pełni odrestaurowany obiekt, usytuowany jest na skraju zielonej Puszczy Kampinoskiej, zaledwie 20 km od samej Warszawy. Ciekawostkę stanowią dzieje pałacu, w którym rozkwitła miłość Fryderyka Chopina oraz Marii Wodzińskiej.

Budynek wzniesiony w duchu późnego klasycyzmu oraz wczesnego neobaroku, stanowi obecnie chętnie odwiedzane miejsce w ramach wielu wydarzeń o okolicznościowym bądź biznesowym charakterze. Okalany prywatnym, rozłożystym parkiem zapewnia wspaniałe warunki do dodatkowych atrakcji plenerowych - nie wspominając już o pięknej architekturze wnętrz, oferującej szykowne tło dla branżowych spotkań.

Decydując się na współpracę z Pałacem Zaborówek, możemy być pewni profesjonalnego podejścia do naszych planów oraz tego, że na miejscu niczego nam nie zabraknie. Obiekt proponuje swoim gościom wygodne zaplecze noclegowe, przestrzeń konferencyjną, aromatyczną gastronomię oraz okolicę otwartą dla imprez na świeżym powietrzu.


Sale konferencyjne - Pałac Zaborówek

Pałac Zaborówek dysponuje ofertą dedykowaną specjalnie klientom biznesowym. Wśród murów obiektu odnajdziemy wytworną bazę konferencyjną, złożoną z 4 sal pełnych elegancji znanej nam ze stron historycznych powieści. Jest to miejsce przystosowane zarówno dla mniejszych, jak i znacznie większych grup, co zawdzięczać możemy sporej różnorodności metrażu. 

Z perspektywy kameralnych spotkań w gronie od 16 do 35 osób sprawdzi się Sala Chopina oraz piękna Oranżeria. W przypadku bardziej wystawnych konferencji, szkoleń czy prezentacji, dobrym wariantem będą natomiast: Sala Kominkowa oraz perła tutejszej infrastruktury - Sala Balowa. Pałac Zaborówek proponuje dostęp do sprzętu multimedialnego, a także dowolność aranżacji w kwestii ustawień miejsc oraz samego wystroju.

Pomieszczenia konferencyjne gwarantują bardzo dobrą akustykę, która z pewnością wspomoże odbiór ewentualnych przemówień. Utrwaleniu wspomnień z wydarzeń przysłuży się natomiast możliwość kręcenia filmów na terenie obiektu.

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala Balowa Sala Balowa
180 90 100
Sala Kominkowa Sala Kominkowa
120 60 60
Sala Chopina Sala Chopina
35 16 20
Oranżeria Oranżeria
35 16 20

Sale bankietowe - Pałac Zaborówek

Każda z sal Pałacu Zaborówek przewiduje ustawienie bankietowe, gwarantując przy tym scenerię stworzoną dla eleganckich przyjęć firmowych, takich jak gale czy jubileusze. W zależności od doboru konkretnej przestrzeni, możemy wyprawić tu event okraszony muzycznym i kulinarnym tłem w gronie od 20 do 180 osób. Świetną opcją w czasie ciepłych miesięcy będzie również okalający budynek park, gdzie często wyprawiane są liczebne imprezy integracyjne lub branżowe.

W tutejszej restauracji królują dania kuchni polskiej, przyrządzane pod okiem utalentowanych kucharzy, a serwowane przez doświadczony zespół kelnerów. Co więcej, uroczystość uświetnić możemy za sprawą dodatkowych atrakcji, takich jak degustacja win z różnych zakątków świata, whisky czy...cygar! Przy okazji dowiadując się też sporo o prawidłowej technice palenia, najlepszych gatunkach i markach.

Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Sala Balowa
180 --- 180
Sala Kominkowa
120 --- 80
Sala Chopina
35 --- 20
Oranżeria
35 --- 20

Pokoje - Pałac Zaborówek

W Pałacu Zaborówek czeka na gości nocleg szyty na miarę królewskich wygód, co można stwierdzić już na pierwszy rzut oka na aranżację wnętrz. Oddane do dyspozycji pokoje są jasne, przestronne oraz pełne wytwornych dodatków, które świetnie współgrają z wyważoną kolorystyką. Pomieszczeniom szczególnego charakteru nadaje umeblowanie w zabytkowym stylu. Dodatkowy komfort zapewniają własne łazienki. 

Usługi dodatkowe

Obiekt stanowi dobry wybór również w przypadku wypoczynkowych wyjazdów ze współpracownikami. Pałacowy park gwarantuje warunki do integracyjnych gier i zabaw na świeżym powietrzu. Możemy zasmakować piękna okolicy w czasie wycieczki bryczką z przewodnikiem, który wprowadzi nas w świat lokalnych ciekawostek i anegdot. Tuż przy Pałacu mieści się też stajnia z możliwością zakwaterowania własnych koni.

Komentarze
Wesele w Pałacu było cudowne. Z wielką przyjemnością sięgamy pamięcią do 2019 r. i polecamy każdemu. Piękne chwile.

04/2021

Dodaj komentarz
Ocena*:
Pałac Zaborówek | Warszawa
Typ obiektu: pałac
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
180

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
180

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
180

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia
  • Parking
  • Sala konferencyjna
Komentarze
Wesele w Pałacu było cudowne. Z wielką przyjemnością sięgamy pamięcią do 2019 r. i polecamy każdemu. Piękne chwile.

04/2021

Dodaj komentarz
Ocena*:
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Szukasz sali konferencyjnej? Bezpłatnie pomożemy Ci znaleźć idealny obiekt na Twoje wydarzenie! Napisz na [email protected]

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij